Dom z basenem - na cudowne wakacje

Wakacje spędzone na południu Europy kojarzą się ze słońcem, wysokimi temperaturami i nieskazitelnie błekitnym niebem. Zdarza się jednak, że nawet najbardziej wytrwałym z nas, upały czasami dają się we znaki. W takich momentach człowiek marzy o zanurzeniu sie w przyjemnej, chłodnej wodzie i zrelaksowaniu się we własnym basenie. Dla tych z was, którzy są amatorami wodnego relaksu, przygotowaliśmy ofertę specjalnie wyselekcjonowanych domów wakacyjnych z własnym basenem.

Dom z basenem. Domy z absenem

Znajdź swój wymarzony dom z basenem

Wakacje to bezsprzecznie czas odpoczynku. Najczęściej czekamy na nie cały rok i oczekujemy, że podczas tego tygodnia czy dwóch naładujemy akumulatory na kolejne miesiące. Z tego powodu warto wykorzystać urlopowy czas na maksimum. A własny dom z basenem z pewnością w tym nie przeszkodzi, a wręcz będzie wisienką na torcie wakacyjnego wypoczynku. Jeżeli lubicie zwiedzać, to po całodziennej wycieczce będzie istną przyjemnością rozluźnić mięśnie w wodzie. Jeżeli preferujecie relaks na leżaku z drinkiem z palemką w dłoni - warto to robić nad własnym basenem, w którym w każdej chwili możecie schłodzić nagrzane ciało. Wybieracie się na wakacje całą rodzinną? Najmłodsi członkowie będą zachwyceni możliwością pluskania się w wodzie, a może właśnie tutaj, pod czujnym okiem rodziców, odbędą swoją pierwszą lekcję pływania? Domy z basenem znajdziecie tak na prawdę w całej Europie, jednak na jej południu własny basen podczas wakacji to zupełnie inna jakość urlopu.

Domy z basenem w Chorwacji

Chorwacja to wspaniały pomysł na wakacje. Niskie ceny, szeroki wybór domów, a szereg z nich wyposażony we własny prywatny basen. Szczególnie polecamy ten wybór tym z was, którzy na wakacje wybierają się z pociechami. Dzień spędzony na zabawach wodnych będzie dla nich z pewnością nie lada atrakcją! Warto tu dodać, że, często, nasze domy z basenem znajdują się w pierwszej linii brzegowej i staniecie przed dylematem, w którym akwenie się kąpać.

Domy z basenem we Włoszech

Włochy - ich piękno odkryjecie nie tylko przy wybrzeżu, lecz głownie w głębi lądu. Gaje oliwne, ciągnące się po horyzont winnice, urokliwe wioseczki przepełnione znamionami bogatej historii to coś, co sprawi że do Włoch będziecie chcieli zawsze wrócić. Wybierając dom z basenem we Włoszech, nie musicie przy tym rezygnować z wodnych przyjemności!

Dom z basenem w Hiszpanii

Hiszpania - tutaj dzień spędzony na plaży na pewno zapewni wam wiele emocji i atrakcji. Gdy jednak siły już się wyczerpią, można zrelaksować się we własnym basenie, czerpiąc przyjemność z przyjemnie ciepłego wieczoru, orzeźwiającej wody i cieszyć oczy widokiem zachodzącego słońca.... Zarezerwuj dom z basenem w gorącej Hiszpanii już teraz!

Dom z basenem w Hiszpanii. Domy z basenem w Hiszpanii

Domy wakacyjne z dostępem do basenu

W naszej ofercie znajdziecie obiekty wakacyjne, w których korzystać z basenu można w różny sposób. Większość z nich to domy wolnostojące, gdzie zarówno działka, jak i znajdujący się na niej basen będą do waszej wyłącznej dyspozycji. Wśród takich domów znajdują się istne perełki - domy z dostępem do odosobnionego, prywatnego, zasłoniętego basenu. Tutaj w pełni będziecie mogli się oddać wodnym przyjemnościom, nie mając przy tym obaw, że podejrzy was sąsiad czy przechodzień. W ofercie NOVASOL znajduje się także wiele mniejszych apartamentów, idealnych dla podróżującej ze sobą pary lub rodziców z dzieckiem. Wynajmując taki apartament nie musicie rezygnować z przyjemności kąpieli w basenie! Trzeba mieć jedynie na uwadze, że najczęściej basen taki będzie współdzielony z innymi mieszkańcami budynku, w którym znajduje się wasz apartament wakacyjny. Pamiętajcie, że wszystkie informacje dotyczące rodzaju basenu, znajdziecie w opisach obiektów z oferty "domy z basenem". Taki dom z basenem łatwo wyszukacie za pomocą filtru w naszej wyszukiwarce. Zapraszamy!