Domy z basenem - na cudowne wakacje

Wakacje spędzone na południu Europy kojarzą się ze słońcem, wysokimi temperaturami i nieskazitelnie błekitnym niebem. Zdarza się jednak, że nawet najbardziej wytrwałym z nas, upały czasami dają się we znaki. W takich momentach człowiek marzy o zanurzeniu sie w przyjemnej, chłodnej wodzie i zrelaksowaniu się we własnym basenie. Dla tych z was, którzy są amatorami wodnego relaksu, przygotowaliśmy ofertę specjalnie wyselekcjonowanych domów wakacyjnych z własnym basenem.

Wondering what the stars mean? Our experts use these to clarify the quality of the holiday home. It's pretty simple; the more stars, the more comfort you can expect.
Kliknij by aktywować kartę

Relaks, spokój i chwila wytchnienia...

Wakacje to bezsprzecznie czas odpoczynku. Najczęściej czekamy na nie cały rok i oczekujemy, że podczas tego tygodnia czy dwóch naładaujemy aklumulatory na kolejne miesiące. Z tego powodu warto wykorzystać urlopowy czas na maksimum. A własny basen z pewnością w tym nie przeszkodzi, a wręcz będzie wisienką na torcie wakacyjnego wypoczynku. Jezeli lubicie zwiedzać, to po całodziennej wycieczce będzie istną przyjemnością rozluźnić mięśnie w wodzie. Jeżeli preferujecie relaks na leżaku z drinkiem z palemką w dłoni - warto to robić nad własnym basenem, w kótrym w każdej chwili możecie schłodzić nagrzane ciało. Wybieracie się na wakacje całą rodzinną? Najmłodsi członkowie będą zachwyceni możliwością pluskania się w wodzie, a może właśnie tutaj, pod czujnym okiem rodziców, odbędą swoją pierwszą lekcję pływania? Domy z basenem znajdziecie tak na prawdę w całej Europie, jednak na jej południu własny basen podczas wakacji to zupełnie inna jakość urlopu.

Domy wakacyjne z basenem

Domy z basenem w Chorwacji

Chorwacja to wspaniały pomysł na wakacje. Niskie ceny, szeroki wybór domów, a szereg z nich wyposażony we własny prywatny basen. Szczególnie polecamy ten wybór tym z was, którzy na wakacje wybierają się z pociechami. Dzień spędzony na zabawach wodnych bedzie dla nich z pewnością nie lada atrakcją!

Domy z basenem w Hiszpanii

Hiszpania - tutaj dzień spędzony na plaży na pewno zapewni wam wiele emocji i atrakcji. Gdy jednak siły już się wyczerpią, można zrelaksować się we własnym basenie, czerpiąc przyjemność z przyjemnie ciepłego wieczoru, orzeźwiającej wody i cieszyć oczy widokiem zachodzącego słońca....

Domy z basenem w Hiszpanii

Domy z basenem we Włoszech

Włochy - ich piękno odkryjecie nie tylko przy wybrzeżu, lecz głownie w głębi lądu. Gaje oliwne, ciągnące się po horyzont winnice, urokliwe wioseczki przepełnione znamionami bogatej historii to coś, co sprawi że do Włoch będziecie chcieli zawsze wrócić. Dzięki naszym domom z basenem, nie musicie przy tym rezygnować z wodnych przyjemności!

Domy z basenem w Grecji

Całodzienne wycieczki i zwiedzanie licznych zabytków, w jakie obfituje Grecja wyczerpały wasze siły? Nie warto się przejmować! Szybka kąpiel w basenie przywróci wszystkim siły witalne i doda chęci do dalszej eksploracji tego pięknego kraju!

Domy z basenem w Grecji

Domy wakacyjne z dostępem do basenu

W naszej ofercie znajdziecie obiekty wakacyjne, w których korzystać z basenu można w róźny sposób. Większość z nich to domy wolnostojące, gdzie zarówno działka, jak i znajdujący się na niej basen będą do waszej wyłącznej dyspozycji. Wśród takich domów znajdują się istne perełki - domy z dostępem do odosobnionego, prywatnego, zasłoniętego basenu. Tutaj w płęni będziecie mogli się oddać wodnym przyjemnościom, nie mając przy tym obaw, że podejrzy was sąsiad czy przechodzień. W ofercie NOVASOL znajduje się także wiele mniejszych apartamentów, idealnych dla podróżującej ze sobą pary lub rodziców z dzieckiem. Wynajmując taki apartament nie musicie rezygnować z przyjemności kąpieli w basenie! Trzeba mieć jedynie na uwadze, że najczęściej basen taki będzie współdzielony z innymi mieszkańcami budynku, w którym znajduje się wasz apartament wakacyjny. Pamiętajcie, że wszystkie informacje dotyczące rodzaju basenu, znajdziecie w opisie wybranego przez siebie obiektu wakacyjnego. 

| Administrator
(Pierwsza publikacja )