Domy wakacyjne na Langeland

Langeland

Domy wakacyjne na Langeland

Dla wielu Tåsinge jest wyspą, którą się tylko mija między Fionią a Langeland. Tutaj znajduję się uroczy Valdemars slot (zamek Valdemars), a po całej wyspie rozproszone są sielskie wioski, gdzie nawet w powietrzu czuć powiew przeszłości. Na Langeland, w wielu miejscowościach panuje spokojna atmosfera. Na długich odcinkach wyspy można znaleźć wiele małych wiosek z domami z muru pruskiego, ale też nowe obszary turystyczne. Dlatego też, sprawdźcie nasz katalog "noclegi Dania", właśnie na Langeland.

Popularne domy wakacyjne w Langeland-Tåsinge

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Langeland-Tåsinge

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Langeland-Tåsinge

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Langeland-Tåsinge

Loading...

Komfortowe domki na wakacje na Langeland

Langeland jest przepięknie, położone w południowej części Dużego Bełtu pomiędzy Fionią, Tåsinge i Ærø na zachodzie i Lolland na wschodzie. Można dotrzeć na wyspę promem lub samochodem poprzez mosty i wały. Możemy Państwu obiecać, że na Langeland nie można się nudzić. Wyspa oferuje wiele dla dorosłych i dla dzieci, dla miłośników przyrody i dla interesujących się kulturą. Odwiedź Rudkøbing, główny port wyspy, w którym każdego roku odbywa się Langelandsfestival, festiwal muzyki dla całej rodziny. Langeland ma wszystko, czego można oczekiwać po duńskiej wyspie wypoczynkowej. Tutaj jest wiele aktywności dla dużych i małych, a także golf, bowling, żeglarstwo, jazda konna i wypożyczalnie rowerów. Wakacje w Danii? Jak we wszystkich miejscowościach wypoczynkowych w Danii, w których Novasol wynajmuje domki wakacyjne i apartamenty wakacyjne, posiadamy też szeroką ofertę na Langeland. W Novasol znajdą Państwo dużą ilość wygodnych domków wakacyjnych oraz apartamentów wakacyjnych, które odpowiadają Państwa potrzebom

tasinge

Wakacje w Ristinge to prawdziwy wypoczynek!

Ristinge jest położone na południe od Rudköbing na wyspie Langeland, która charakteryzuje się wspaniałymi terenami leśnymi i plażami. Wyspa, oferuje dużo możliwości zabawy dla dorosłych i dla dzieci. Apartament wakacyjny Novasol w Ristinge na Langeland to idealny punkt wyjścia na niezapomniane wakacje. Liczne szlaki turystyczne prowadzą przez przepiękną przyrodę wyspy. Tutaj miłośnicy sportów wodnych uprawiają kite- i windsurfing oraz nurkowanie.

Wynajmij atrakcyjny domek w spokojnej miejscowści Spodsbjerg

Zachwyć się spokojnym Spodsbjerg! Spodsbjerg to przytulna stara wioska rybacka na wschodnim wybrzeżu Langeland. Wioska jest popularna ze względu na połączenie promowe, które łączy od lat podłużną wyspę z Lolland. Jest zanana z portów rybackich i portu jachtowego. W Spodsbjerg na wyspie Langeland nie będą się Państwo nudzić na wakacjach. Wypożycz rowery i odkryj przepiękne tereny. Na południe od wioski jest wspaniałe przyjazne dla dzieci kąpielisko, a w wiosce obiekty handlowe i przytulne restauracje. Bez względu na to czy spędzają Państwo wakacje aktywnie czy w spokojnej atmosferze mogą Państwo rezerwować w prosty sposób apartamenty wakacyjne i domki wakacyjne. Z nami przeżyjesz najpiękniejsze wakacje w Danii!