Urlop w domu wakacyjnym w Östergötland

Lasy, jeziora, pagórkowaty krajobraz i żyzne równiny- wszystko to znajduje się w regionie Östergötland. Ponadto znają tu Państwo starodawne zamki, nowoczesne miasta pełne kultury, kanał Göta i historyczne monumenty.

Konieczne jest zwiedzanie archipelagu przy św. Annie i Gryt. Bedą Państwo świadkami poważnych dziedzin życia z przeszłości. W południowej części Östergötlands- Szwecja oferuje bogatą roślinność i nieskażoną naturę.

Ostergotland

Popularne domy wakacyjne w Östergötland

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Östergötland

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Östergötland

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Östergötland

Loading...

Rozrywki i atrakcje Östergötland i Närke

Zoo w Kolmården, blisko miasta Norrköping jest największym w Europie parkiem zwierząt, który jest odpowiedni dla całej rodziny. W pobliżu Kolmården- w Rejmyre znajduje się największa huta szkła, gdzie mogą Państwo obserwować prace na żywym szkle.

Nie mogą ominąć Państwo Kanału Göta z jego całą okazałością jak i miasta Medevi, z najstarszym uzdrowiskiem, które w lecie organizuje także koncerty. W Motala, przy jeziorze Vättern See, znajduje sie Varamonbaden – największa plaża piaszczysta na północy. Konieczna jest wycieczka do klasztoru w Vadstena i Vreta. Vadstena to idylliczne miasto, warte odwiedzenia.

W rezerwacie kultury Gamla Linköping (stare miasto Linköping) mogą Państwo cofnąć się w czasie- jest to doświadczenie zarówno dla młodych jak i dla starszych. Linköping to największe miasto Östergötlands, oferujące wiece sklepów i restauracji. A to wszystko o krok od domów wakacyjnych, jakie oferuje firma NOVASOL.