Domy wakacyjne w Gavleborg w Szwecji

Rezerwuj domy wakacyjne w Gavleborg

Domy wakacyjne w Gavleborg w Szwecji

Głębokie, gęste lasy i zaciszne jeziora, różnorodne zwierzęta niemal na wyciągnięcie ręki, fascynujące wystawy i muzea – rezerwując dom wakacyjny w Gavleborg fundujesz sobie wakacje, podczas których odkryjesz wszystkie najpiękniejsze uroki urlopu w północnej Szwecji (z kolei całą, krajową ofertę znajdziecie pod hasłem "domki Szwecja"). Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo szeroką selekcję najlepszych domów wakacyjnych dostępnych w tym regionie.

Popularne domy wakacyjne w Gävleborg

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Gävleborg

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Gävleborg

Loading...

Gavleborg – wyjątkowe miejsce w Szwecji

Region turystyczny Gavleborg usytuowany jest w północnej części Szwecji. Region ten składa się z terenów Gästrikland, Hälsingland i małej części regionu Dalarna. Wybierając się na wakacje do regionu Gavleborg mogą Państwo skorzystać z naszych domów wakacyjnych położonych w pobliżu takich miast jak Bollnäs, Hudiksvall, czy samej stolicy regionu - Gävle. Gavleborg znany jest ze swojej pięknej przyrody, rozległych lasów, przejrzystych jezior i pięknego archipelagu.

Rezerwuj domy wakacyjne w Gavleborg

Wakacje dla całej rodziny

Decydując się na wakacje w Szwecji północnej, pozostają Państwo zawsze blisko dziewiczej przyrody, jednocześnie mogąc skorzystać z uroków tętniących życiem i barwami miast. Odwiedźcie Państwo między innymi stolicę regionu, miasto Gävle, gdzie mogą Państwo pospacerować urokliwą starówką, skosztować filiżanki kawy lub obejrzeć muzealne zbiory, np. w Muzeum Więziennictwa czy Muzeum Kolei Szwedzkiej. Podczas spędzania urlopu w tej części Szwecji, nie można zapomnieć o wybraniu się na wycieczkę łodzią na malowniczą wyspę Limón, gdzie możecie się Państwo zrelaksować i popływać. Nawet najmłodsi z członków rodziny znajdą coś dla siebie w regionie Gavleborg. Wybierzcie się do Zoo oraz Parku rozrywki Furuvikspark w mieście Gävle. Możecie Państwo wybrać się również całą rodziną na wycieczkę do Parku Łosi, gdzie każdy z grupy dowie się, kto jest prawdziwym królem lasu.

Wymarzony urlop w Gavleborg

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano w jednym z komfortowych domów wakacyjnych w regionie Gavleborg, rozkoszujecie się smakowitym śniadaniem w ogrodzie lub na tarasie i cieszycie wszechogarniającą ciszą i spokojem. Tu w Gavleborg śpiew ptaków rozbrzmiewa w każdym zakątku. Wybierając obiekt z oferty "Szwecja noclegi", w końcu będziecie Państwo mieli możliwość nadrobić zaległą lekturę lub zabrać swoje pociechy na spacer do lasu, by mogły pooddychać świeżym i nauczyć się szacunku do przyrody. Możecie także skorzystać wielu możliwości aktywnego spędzenia czasu i spróbować swoich sił w takich dyscyplinach, jak wędrówki, jazda na rowerze, wędkarstwo, pływanie czy pływanie kajakiem. Zarezerwujcie dom letniskowy w Gavleborg lub jakimkolwiek innym regionie Szwecji, by cieszyć się niesamowitymi wrażeniami z wakacji.