Wakacje w Vastmanland – domy wakacyjne

Vastmanland jest regionem położonym w środkowej części Szwecji. Jest to przepiękna kraina, pełna lasów i jezior. Południowa granica Vastmanland znajduje się nad jednym z największych jezior Szwecji – Malaren. Z kolei udając się na północ, odnajdziecie tu liczne wzniesienia i pagóry (300-400m n.p.m.) oraz skaliste formacje. Wakacje w Szwecji więc, świetnie nadają się na wypoczynek na świeżym powietrzu pośród naturalnych krajobrazów. Na amatorów aktywnego wypoczynku czeka tu mnóstwo atrakcji oraz pięknych widoków. Także osoby lubiące miejską architekturą będą usatysfakcjonowane, bowiem w regionie Vastmanland znajdują się ciekawe i pełne atrakcji miejscowości. Nie ma więc co się dłużej zastanawiać, tylko trzeba spakować torbę lub plecak i wyruszyć na niesamowitą przygodę w Szwecji.

Vastmanland

Popularne domy wakacyjne w Västmanland

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Västmanland

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Västmanland

Loading...

Domy wakacyjne

Udając się w podróż do Vastmanland, sprawdźcie jakie domy i apartamenty wakacyjne w Szwecji, przygotował dla Was NOVASOL. A oferta jest tu bardzo bogata. Kwatery w miastach, w lasach i nad jeziorami – każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze obiekty to gwarancja prywatności i jakości. W domach wakacyjnych NOVASOL znajdziecie pełne wyposażenie we wszelkie niezbędne meble i urządzenia. Dotyczy to również kuchni, co szczególnie może atutem dla rodzin z dziećmi. W niektórych kwaterach, znajdziecie również dodatkowe udogodnienia jak basen, sauna, ogród czy widok na jezioro. Do części naszych obiektów można wybrać się także z domowym zwierzęciem.

Region Vastmanland jest jednym z kierunków wybieranych przez amatorów wędkarstwa. Dla nich, NOVASOL również ma przygotowaną specjalną ofertę. W domach wakacyjnych dostępne są dodatkowe sprzęty lub pomieszczenia oraz łodzie (w cenie lub na wynajem). Bardzo często, takie obiekty położone są tuż przy jeziorach, co z pewnością, znacznie ułatwi komfort wędkowania.

Vastmanland

Ciekawe miejsca

Pośród lasów i wzniesień regionu Vastmanland znajdziecie różne ciekawe miejsca, czy to naturalne czy też stworzone przez człowieka. Wyprawy szlakami turystycznymi, są cenną lekcją historii oraz przyrody Szwecji, o którą dba się tu jak nigdzie indziej. Rezerwacja obiektu z katalogu "Szwecja noclegi" to okazja na poznanie takich atrakcji jak:

  • Park Narodowy Farnebofjarden – rezerwat ochrania tereny leśne, mokradła oraz rozlewisko rzeki Dalalven. Podczas wypraw możecie spotkać liczne zwierzęta jak np. łosie, wydry, czaple, żurawie czy lemingi.

  • Vasteras – jedno z największych miast w Szwecji. Powstało w 990 roku, a dziś słynie z kąpielisk nad jeziorem Malaren, skansenu Vallby (gdzie można podziwiać zabytkową architekturę), Zamek z XVI wieku oraz Katedr ę miejską, której początki sięgają XII wieku. Poza miastem, podziwiać można kamienny krąg Anundshog, który jest jednym z najstarszych w Szwecji.

  • Arboga – miasto, które lata świetności przeżywało w średniowieczu. Stąd, znajdziecie tu liczne zabytkowe budynki. Najwięcej z nich obejrzeć można na ulicy Vasterlamggatan, która jest najstarszą ulicą w mieście.

  • Nora – miasteczko, w którym starówka składa się z drewnianych domów – najlepiej zachowanych w Szwecji. W mieście warto również odwiedzić muzeum kolei.