Domy wakacyjne - Porec , Chorwacja - CLS377 1
Domy wakacyjne - Porec , Chorwacja - CLS377 2
Dom wakacyjny
Porec
CLS377

Domy wakacyjne - Porec , Chorwacja

  • Sleeps up to 8
  • 3 bedrooms
  • 3 bathrooms
  • Up to 1 pet allowed
Piękna Villa Diana to idealny wybór na wakacje z rodziną lub przyjaciółmi. Willa znajduje się w miejscowości Porec, zaledwie 3 km od morza.
Willa znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 1100 metrów kwadratowych i dysponuje prywatnym basenem oraz dużym ogrodem. Obok basenu znajduje się taras z leżakami. Jest to idealne miejsce na relaks w słońcu i krótką przerwę po całym dniu zajęć.
Na zadaszonym tarasie przed willą znajduje się stół jadalny i grill na węgiel drzewny, na którym można przygotować pyszny posiłek. Kolacja przy basenie z pewnością będzie miłym wspomnieniem :)
Sama willa ma 3 sypialnie z łazienkami na parterze i może pomieścić łącznie 8 osób. Wszystkie sypialnie są klimatyzowane i wyposażone w telewizor. Na parterze znajduje się również w pełni wyposażona kuchnia, salon, jadalnia i oddzielna toaleta.
Willa znajduje się blisko morza i głównych atrakcji miasta, ale także wystarczająco daleko, aby zrelaksować się z dala od tłumów i hałasu.
Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z pobytu w Villa Diana i że wrócisz :)
Villa Diana znajduje się w pięknym mieście Porec, które jest jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych na Istrii i całej Chorwacji.
W Pore naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Miasto ma bogatą ofertę turystyczną, nie tylko w miesiącach letnich, ale także we wczesnym i późnym sezonie.
Jednym z zabytków miasta jest oczywiście Bazylika Eufrazjana, która znajduje się w centrum miasta. Bazylika została zbudowana w połowie VI wieku i została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w 1997 roku.
Po zwiedzeniu bazyliki warto przespacerować się ulicami i odkryć kilka interesujących faktów na temat historii i kultury Pore za pomocą kodu QR, który można znaleźć wzdłuż nadbrzeżnej promenady miasta.
Oferta gastronomiczna jest zróżnicowana i bardzo wysokiej jakości. Wszyscy miłośnicy istryjskich specjałów, w tym trufli, ryb i oliwy z oliwek, będą zachwyceni.
Jeśli chcesz pozostać aktywnym na wakacjach, polecamy wycieczkę rowerową po mieście, sporty wodne lub inne zajęcia na świeżym powietrzu.
Czym byłyby letnie wakacje bez leżenia na plaży i korzystania z przyjemności morza? Zdecydowanie nie jest to możliwe, więc wybierz jedną z plaż (plaża Brulo, plaża Galeb, plaża Materada North itp.) i ciesz się opalaniem i pływaniem w czystym morzu :)

Elementy wyposażenia

All Inclusive
Basen na zewnatrz. : 32 m2
Bezplatny parking na dzialce : 3 Miejsc park.
Dom dla niepalacych
Dom wakacyjny : 202 m2
Dzialka przy wodzie : 1100 m2
Ekspres do kawy.
Koszty zuzycia w cenie
Pralka automatyczna.
W pelni klimatyzowany
WiFi
Zmywarka

Lokalizacja

Informacje o domu wakacyjnym

Fakty

  • Grupy mlodziezowe niedozwolone
  • Zwierzęta domowe: 1
  • Budowa (rok): 2021
  • Nasza ocena jakości: 4
  • Łóżka dla dorosłych: 8
  • Łóżka dla dzieci: 0
  • Liczba dzieci gratis (do 4 lat): 0
  • Obiekty

  • Basen na zewnatrz. : 32 m2
  • 4 TV
  • Antena satelitarna.
  • Suszarka do wlosów
  • Zelazko
  • Internet Wi-Fi
  • Piekarnik
  • Grill murowany
  • Prysznic zewnetrzny : 1 szt
  • Podgrzewany basen zewnetrzny
  • Liczba wysokich krzesełek: 0
  • Liczba łóżeczek dziecięcych: 1
  • Pokoje

  • W kuchni: ciepla i zimna woda
  • Kuchnia
  • Lazienka numer 1 - WC: ciepla/zimna woda., Prysznic.
  • Lazienka numer 2 - WC: ciepla/zimna woda., Prysznic.
  • Lazienka numer 3 - WC: ciepla/zimna woda., Prysznic.
  • Salon - 1 sofa/materac/inne (2 siedzenia)
  • Sypialnia numer 1 - Lozko pojedyncze (2 siedzenia)
  • Sypialnia numer 2 - Lozko podwójne (2 siedzenia)
  • Sypialnia numer 3 - Lozko pojedyncze (2 siedzenia)
  • Toaleta - WC: ciepla/zimna woda.
  • Udogodnienia

  • Lodowka.
  • Zamrazarka.
  • Ekspres do kawy.
  • Mikrofalowka
  • Pralka automatyczna.
  • Zmywarka
  • Ogrzewanie / Energia

  • W pelni klimatyzowany
  • Na zewnątrz

  • Dzialka przy wodzie : 1100 m2
  • Bezplatny parking na dzialce : 3 Miejsc park.
  • Liczba leżaków: 8
  • W pobliżu

  • Odlegtosc od lotniska: PUY : 50000 m
  • Najblizsza restauracja: 1000 m
  • Odleglosc do najblizszego kap.: 3000 m (Morze/Wybrzeze skaliste)
  • Image

    Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać atrakcyjne oferty i informacje

    najlepsze oferty naszych domów i apartamentów wakacyjnych, a także zainspirujemy Cię na następne wakacje, podzielimy się ofertami od naszych partnerów i zaprosimy do udziału w konkursach.

    Możesz zrezygnować z newslettera w dowolnym momencie, klikając link ""rezygnacja z subskrypcji"", który znajdziesz w każdym z naszych e-maili. Będziemy wykorzystywać Twoje dane zgodnie z naszą Polityką prywatności.

    Odkryj