Domy wakacyjne w Bagnone

Domy wakacyjne w Bagnone

Domy wakacyjne w Bagnone

Bagnone to nazwa uroczego miasteczka, które położone jest nad rzeką Magra. Miejscowość położona jest w północnej części Toskanii, w pobliżu granicy z Ligurią oraz regionem Emilia-Romania, ok. 30 kilometrów na północ od kurortu Lerici (jeśli jednak szukacie obiektów bliżej morza, to koniecznie sprawdźcie propozycje zawarte w ofercie „Lerici noclegi”). Bagnone znajduje się na terytorium Apenińskiego Parku Narodowego, w historycznej lokalizacji, jaką jest Lunigiana. Ciekawostką jest fakt, że Bagnone to także nazwa górskiej rzeki, która przepływa przez miejscowość, a swego czasu, bywał tu Dante, który nie omieszkał wspomnieć o panującej tu rodzinie w swoim dziele „Boska Komedia”.

Domy wakacyjne w Bagnone, to propozycje kwater przygotowane przez NOVASOL dla wszystkich tych, którzy szukają ucieczki od codzienności i chcieliby zamieszkać w zacisznym miejscu, które oferuje fantastyczne widoki. Bagnone jest świetnym punktem startowym do wycieczek po górach, zwiedzania zabytkowych wiosek i miasteczek oraz wyprawy nad Morze Liguryjskie, którego kurorty zapraszają Was na swoje szerokie i długie plaże piaszczyste. Wybierając kwatery w Bagnone, zagwarantujecie sobie również moc emocji oraz wrażeń, które towarzyszyć Wam będą podczas, np. poznawania historycznych ciekawostek, uprawianiu różnych sportów ekstremalnych czy podziwianiu zapierających dech w piersiach, krajobrazów. W imieniu mieszkańców miasteczka, zapraszamy Was do rezerwacji naszej oferty „Włochy apartamenty” w Bagnone i spędzenia niezapomnianego urlopu.

 

Domy wakacyjne w Bagnone

Wyobraźcie sobie dom z dużym, zielonym ogrodem, w którym czeka na Was grill oraz hamak. Spróbujcie sobie zwizualizować przytulne mieszkanko, w którym zaznajecie przyjemnego relaksu po dniu pełnym wrażeń. Właśnie tak mogą wyglądać Wasze wakacje z NOVASOL! Jako jeden z największych oferentów prywatnych kwater, mamy dla Was mnóstwo obiektów wakacyjnych, w których nie tylko wypoczniecie, ale i poczujecie się  jak we własnym domu. Mało tego, nasze domy wakacyjne w Bagnone, gwarantują prywatność, niezależność i pełną indywidualność. Koniec ze staniem w kolejce w hotelowej stołówce, koniec hałasów z innych motelowych pokojów – wszystkie nasze obiekty z katalogu „Toskania domy” są wynajmowane jako całość bez dzielenia na pokoje czy ze współdzielonymi pomieszczeniami jak kuchnia czy łazienka. Z nami, czeka Was prawdziwie udany wypoczynek!

 

Domy wakacyjne w Bagnone

Zróżnicowana oferta domów wakacyjnych w Bagnone

Zgodnie z zasadą „dla każdego coś miłego”, w naszej wakacyjnej ofercie znajdziecie kwatery, które różnią się od siebie pod różnymi względami. Wertując domy wakacyjne w Bagnone, spotkacie się obiektami:

  • O różnej wielkości – od jednopokojowych apartamentów po wielkie domy dla kilkudziesięciu osób;

  • O różnym standardzie;

  • Położonymi w różnych lokalizacjach – apartamenty w centrum miasta, domki na terenie gospodarstw, kwatery na łonie natury, itp.;

  • *Z dodatkowymi atrakcjami – domy z basenem, domy z sauną, domy z siłownią, domy na wspólne wakacje z psem, itp.

U nas, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Bagnone

Wakacje w Bagnone

Wybierając się na urlop w Bagnone, przygotujcie się na takie możliwości spędzenia wolnego czasu jak:

  1. Zdobywanie apenińskich szczytów;

  2. Wizytę w Muzeum Pamięci oraz Muzeum Ruchu Oporu;

  3. Udział w spływie kajakowym;

  4. Zwiedzanie zabytkowego centrum miasta i odkrywanie jego skarbów;

  5. Degustację wybornej włoskiej kuchni w jednej z knajpek czy restauracji;

  6. Wędrówki po lasach Parku Narodowego.

Rezerwując domy wakacyjne w Bagnone, możecie również skorzystać z okazji i wybrać się nad morze, gdzie oprócz plażowego relaksu, czeka na Was niezwykłe Cinque Terre (sprawdźcie również ofertę „Cinque Terre noclegi”, które jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Europie.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar