Domy i apartamenty w Lucignano

Lucignano

Domy i apartamenty w Lucignano

Lucignano to piękne miasteczko położone w zachodniej części włoskiej Toskanii, w centralnej części Italii (polecamy Wam również inne apartamenty i domy we Włoszech). Lucignano to charakterystyczna dla regionu miejsocowość, która położona jest na szczycie wzgórza (ok. 400 metrów n.p.m.) mimo faktu, iż znajduje się w dolinie Val di Chiana i nazywana jest jej perłą. Miasteczko jest również świetnym przykładem średniowiecznego budownictwa, a stare miasto ma tu kształt elipsy otoczonej dobrze zachowanymi murami miejskimi.

Wakacje w Lucignano to produkt przeznaczony dla tych, który szukają wytchnienia i ucieczki od codzienności wielkich i gwarnych miast. Tutaj, wypoczniecie w spokojnej okolicy i nacieszycie oczy pięknymi widokami. Rezerwując domy i apartamenty w Lucignano poznacie również niezwykłą historię miasteczka i jego okolicy, a także podziwiać będziecie piękne miejsca oraz kilkusetletnie zabytki. Urlop w tej części kraju to również okazja na poznanie piękne toskańskiej przyrody oraz pysznej kuchni, z której słynie cały kraj. Podsumowując – jest to świetne miejsce na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Lucignano

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Lucignano

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Lucignano

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Lucignano

Loading...

Domy i apartamenty w Lucignano

Szukając odpowiedniego noclegu na zasłużony urlop, koniecznie sprawdźcie naszą ofertę. Mamy dla Was domy i apartamenty w Lucignano, które są całkowicie odmienną propozycją w stosunku do hoteli i zajazdów. Nasz produkt „Toskania noclegi” to kompletnie wyposażone kwatery wakacyjne, w których zaznacie pełnego komfortu oraz prywatności. Wszystkie nasze obiekty są również w pełni samodzielne, a więc możecie mieć pewność, ze dane mieszkanie lub dom będzie tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji podczas trwania najmu. Kwatery z naszej oferty zostały również wcześniej sprawdzone przez lokalnych inspektorów NOVASOL, także opis i oraz fotografie są w stu procentach zgodne ze stanem faktycznym. Zapraszamy!

Warto również wspomnieć o dużej różnorodności produktu „domy i apartamenty w Lucignano”. Na naszych stronach znajdziecie obiekty w różnych lokalizacjach (zarówno w samym Lucignano, osadach gminy oraz na łonie natury), o różnym standardzie oraz wielkości. Polecamy Wam również nasze obiekty tematyczne, które posiadają dodatkowe elementy, jak np. basen, saunę, ogród czy plac zabaw. W naszej ofercie są również domy przyjazne zwierzętom, w których możecie spędzić wspólne wakacje z psem, kotem lub innym domowym zwierzakiem.

 

Lucignano

Wakacje w Lucignano

Urlop w Lucignano to wakacje pełne przygód. Zacznijmy od samego miasteczka, które zapiera dech w piersiach. Wędrując jego wąskimi uliczkami zabudowanymi domami z charakterystycznymi czerwonymi dachami, poczujecie się jak byście cofnęli się w czasie o kilkaset lat. Pośród domostw i placów znajdziecie również ciekawe zabytki z XV i XVI wieku, jak np. kościół. Św Franciszka (obecnie jest w nim muzeum miejskie) czy Klasztor Kapucynów. Rezerwując nasz produkt „apartamenty Włochy” , nie zapomnijcie skosztować pysznych przysmaków kuchni włoskiej w jednej z wielu restauracji czy tawern.

Wakacje w Lucignano to również okazja na wypoczynek nad wodą. Wybrzeże Toskanii oddalone jest o ok. 1,5 godziny jazdy, a plaże Jeziora Trazymeńskiego o niecałe 40 minut. Na plażach obu akwenów, oprócz relaksu, czekają na Was także liczne atrakcje dla małych i dużych oraz możliwość uprawiania sportów wodnych czy wybrania się w rejs.

Rezerwując domy i apartamenty w Lucignano mozecie także poznać, pełne zabytków i atrakcji, miasta regionu. Z miasteczka szybko i łatwo dostaniecie się do m.in. Sinalungi, Montepulciano, Sieny czy Florencji (sprawdźcie także nasz produkt „Florencja noclegi”) oraz Arezzo.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar