Domy i apartamenty wakacyjne w Capolona

Capolona

Domy i apartamenty wakacyjne w Capolona

Capolona to nazwa niewielkiego miasteczka, które położone jest w Toskanii, w centralnej części Włoch (przy okazji, zapraszamy Was do zapoznania się z katalogiem        ”domy we Włoszech”). Miejscowość ta, znajduje się na północ od znanego miasta Arezzo i kilkadziesiąt kilometrów na południe od, jeszcze bardziej znanej, Florencji. Sama już więc lokalizacja w pobliżu tak atrakcyjnych miejscowości, może być gwarancją udanego urlopu. Jednak to jeszcze nie koniec. Otóż Capolona położona jest pośród wzgórz i już same wysokości w obrębie miasta wahają się od 200 do 700m n.p.m. – może wiec to być miejsce, w którym wyzwania znajdą miłośnicy biegania czy kolarstwa. Niemniej jednak, każdy będzie zadowolony!

 

Popularne domy wakacyjne w Capolona

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Capolona

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Capolona

Loading...

Wakacje w domu wakacyjnym w Capolona

Atrakcyjność lokalizacja miasteczka Capolona nie umknęła również i naszej uwadze. I właśnie dlatego, tym bardziej zachęcamy Was do wyboru tej miejscowości na niezapomniane wakacje we Włoszech. Będą one jeszcze bardziej przyjemne, jeśli wybierzecie urlop w jednym z naszych domów lub apartamentów wakacyjnych. Skąd ta pewność? Otóż NOVASOL gwarantuje Wam, że Wasze wakacje w naszych obiektach będą w pełni prywatne i nie zakłócone przez osoby trzecie. Do Waszej dyspozycji oddajemy Wam całe kwatery, a nie tylko pojedyncze pokoje ze wspólnymi łazienkami czy kuchniami.

To jeszcze nie koniec atutów naszej wakacyjnej oferty. Wiedzcie także, że wszystkie nasze obiekty są całkowicie wyposażone we wszelkie niezbędne meble i przybory codziennego użytku. Poza tym, gwarantujemy Wam, ze na miejscu zastaniecie obiekt taki jaki widzieliście w naszej witrynie. Jest to możliwe, ponieważ wszystkie apartamenty i domy wakacyjne z oferty "Toskania noclegi" zostały wcześniej sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów. Dlatego też, ręczymy za to, że Wasze wakacje będą prawdziwie niezapomniane i ekscytujące. Zapraszamy!

 

Capolona

Domki tematyczne w Capolona

NOVASOL chce, aby Wasz urlop był jak najlepszy i jak najbardziej komfortowy. Dlatego też, staramy się spełniać Wasze wymagania oraz życzenia odnośnie wynajmowanych obiektów. Stąd, pojawiła się idea stworzenia specjalnych kwater (znajdziecie je także w katalogu „Włochy noclegi”), które mają wyjątkowe cechy, niezbędne do przeżycia niezapomnianych wakacji. Wśród nich, najbardziej popularne są takie kwatery jak:

  • Domy z basenem – baseny we Włoszech dostępne są w opcjach: wyłącznie do Waszego użytku lub współdzielone z innymi mieszkańcami działki. Nigdy nie będą to osoby z zewnątrz.

  • Domy dla aktywnych – kwatery z dodatkowymi udogodnieniami jak rowery, siłownia, sprzęt do gier.

  • Domy przyjazne dzieciom – koncept, w którym dzieci maja np. plac lub pokój zabaw, a ich rodzice mają chwilę wytchnienia.

  • Domy wellness – bardzo popularne obiekty, w których znajdziecie np. saunę, jacuzzi czy ofertę masażów.

  • Domy akceptujące zwierzęta – po co zostawiać domowego pupila u znajomych lub rodziny – w tych domach możesz spędzić niezapomniane wakacje z psem lub kotem.

 

Capolona

Wakacje w Capolona

Oczywiście, nie tylko dom wakacyjny zapewni Wam udany urlop. Przede wszystkim jedziecie na wakacje do Włoch, a konkretnie do zielonej Toskanii. I właśnie tu można upatrywać największy potencjał regionu. Zielone wzgórza, lasy, winnice, gaje oliwne – czy są lepsze warunki na uprawianie turystyki pieszej i rowerowej? Dodajmy do tego jeszcze liczne wioski i miasteczka, a przecież w samej Capolona znajdziecie ciekawe atrakcje i interesujące miejsca. No i na sam koniec, rezerwując kwaterę z oferty „Włochy apartamenty i domy”, macie szansę szybko dostać się do takich słynnych miejsc jak Arezzo, Florencja, Piza, Perugia czy Siena. Jeszcze raz – gorąco zapraszamy!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar