Domy i apartamenty wakacyjne w Casciana Terme

Domy i apartamenty wakacyjne w Casciana Terme

Domy i apartamenty wakacyjne w Casciana Terme

Casciana Terme to niewielka miejscowość położona w zachodniej części włoskiej Toskanii, około 40 kilometrów na południe od słynnej Pizy, w której to oferujemy Wam również naszą wakacyjną ofertę, a mianowicie „Piza noclegi”. Casciana Terme byłaby kolejną, charakterystyczną dla regionu miejscowością, czyli ukrytą pomiędzy zielonymi pagórami osadą o historycznym rodowodzie, gdyby nie fakt, iż występują tu gorące lecznicze wody. Jak łatwo się domyślacie, stąd też pochodzi nazwa miejscowości. Z tymi termalnymi wodami (około 37 stopni Celsjusza) wiąże się lokalna legenda o księżnie Matyldzie i jej ptaku – kosie. Szczegółów dowiecie się na miejscu.

Domy i apartamenty wakacyjne w Casciana Terme to oferta wypoczynku skierowana, wydawać by się mogło, do osób chcących zregenerować organizm w spa. Jednak to tylko jedna z zalet tej miejscowości. Tak naprawdę, wybrać się tu może każdy typ turysty oraz wczasowicza i każdy wyjedzie stąd w pełni usatysfakcjonowany. Zarówno w Casciana Terme, jak i w okolicy, atrakcji i ciekawych miejsc nie brakuje, także naprawdę warto rozważyć tą lokalizację na nadchodzące wakacje. Nasz produkt „domy we Włoszech” to również oferta dla osób szukających zacisznej lokalizacji, w której będzie można ochłonąć od codziennego życia w zatłoczonych miastach. No cóż, po takiej rekomendacji nie pozostaje Wam nic innego niż wyruszyć w drogę!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Casciana Terme

Przed wyjazdem do Casciana Terme, sprawdźcie nasz katalog, który jest całkowitym przeciwieństwem hoteli oraz pensjonatów. Nasze wakacyjne kwatery to nie tylko wypoczynek w komfortowych i prywatnych warunkach, ale i szereg innych udogodnień, o które trudno w „masowych noclegowniach”. Wybierając nasze domy i apartamenty wakacyjne w Casciana Terme, zapewnicie sobie kwaterę, która:

 1. Jest całkowicie samodzielna;

 2. Jest kompletnie wyposażona;

 3. Posiada własną kuchnię lub aneks kuchenny;

 4. Zapewnia spokojny charakter wypoczynku;

 5. Dostępna jest przez cały rok;

 6. Dostępna jest na każdą kieszeń;

 7. Gwarantuje bezpieczne warunki wypoczynku.

Oprócz tego, wszystkie nasze domy i apartamenty wakacyjne opisane w katalogu "Toskania noclegi" są pod opieką lokalnych oddziałów NOVASOL, które zawsze chętnie posłużą Wam pomocą. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Casciana Terme

Domy tematyczne w Casciana Terme

Nasze domy i apartamenty wakacyjne w Casciana Terme posiadają także szereg dodatkowych atrakcji, które sprawią, że z urlopu wrócicie jeszcze bardziej szczęśliwi i wypoczęci. Decydując się na ofertę NOVASOL będziecie mogli zamieszkać w takich kwaterach jak:

 • Domy i apartamenty z basenem;

 • Kwatery z widokiem na zielone toskańskie wzgórza;

 • Domy przyjazne zwierzętom;

 • Kwatery na terenie gospodarstw agroturystycznych;

 • Apartamenty miejskie;

 • Domy z siłownią;

 • Kwatery dla rowerzystów;

 • Domy z sauną;

I wiele innych obiektów. Kwatery tego typu łatwo znajdziecie używając filtrów na naszej stronie oraz w szczegółowych opisach obiektów.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Casciana Terme

Wakacje w Casciana Terme

Urlop w Casciana Terme to okazja na wiele ciekawych przygód oraz aktywności. Wystarczy tylko zarezerwować obiekt z katalogu "domy i apartamenty Włochy" i już można snuć plany o:

 • Wizycie w miejscowych spa i skorzystaniu z dobrodziejstw wód termalnych;

 • Podziwianiu ciekawych miejsc w Casciana Terme i okolicy, jak np. Zamek Gello Mattaciano, Zamek Collemontanino, Kościół ś. Marcina.

 • Wycieczce nad morze – rezerwując domy i apartamenty wakacyjne w Casciana Terme, możecie skorzystać z okazji i wybrać się na piaszczyste plaże oblewane wodami Morza Liguryjskiego.

 • Wędrówkach po najpiękniejszych miastach Toskanii, jak np. Pizie, Florencji (zachęcamy do sprawdzenia oferty „Florencja noclegi”), Lucce czy Pistoii.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar