Domy i apartamenty w Vicchio

Vicchio

Domy i apartamenty w Vicchio

Vicchio to, ukryta pośród zielonych wzgórz, niewielka miejscowość oraz gmina. Znajdziecie ją w zachodniej części włoskiej Toskanii, zaledwie 25 kilometrów na północ od słynnej Florencji, w centralnej Italii (przy okazji możecie sprawdzić nasz katalog "apartamenty i domy we Włoszech"). Otoczenie miejscowości jest tu niezwykle urokliwe.  Składają się na nie pola uprawne, wysokie wzgórza i pagórki – takie widoki mogą zrobić wrażenie nawet wśród najbardziej wymagających.

Wakacje w Vicchio to propozycja wypoczynku w zielonej i spokojnej oazie. Z dala od wielkich i gwarnych ośrodków miejskich, ale jednocześnie nie tak daleko, aby łatwo i szybo się do nich dostać. Miasteczko jak i gmina to świetne miejsce na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu oraz okazja na poznanie codziennego życia mieszkańców, które nie zmieniło się za bardzo od setek lat. Vicchio jest również atrakcyjną bazą wypadową, w której można swobodnie wypocząć po dniu pełnym wycieczek i wrażeń. Jest to więc klasyczny przepis na udane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Vicchio

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Vicchio

Loading...

Domy i apartamenty w Vicchio

Każdy kogo zachęcił opis z powyższego akapitu, powinien już teraz zastanowić się nad znalezieniem noclegów w Vicchio i okolicy. My ze swojej strony, zachęcamy Was do przejrzenia oferty NOVASOL, która jest alternatywą dla hoteli i okazjonalnego wynajmu pokojów. Na naszych stronach znajdziecie w pełni samodzielne domy i apartamenty w Vicchio, które dostępne są przez praktycznie okrągły rok oraz gwarantują pełną prywatność oraz wypoczynek w komfortowej i przyjemnej atmosferze. Możliwe jest to dlatego gdyż, właściciele obiektów wakacyjnych podpisują z nami umowy na wyłączność i tylko po sprawdzeniu kwatery przez lokalnego inspektora – możecie więc mieć pewność, że wszystkie informacje w opisach i fotografie są zgodne z rzeczywistością.

Naszą ofertę „Toskania noclegi” wyróżnia również zróżnicowana oferta. Mamy tu dla Was obiekty w różnych lokalizacjach, różnej wielkości oraz standardu. Możemy Wam również zaoferować obiekty tematyczne posiadające dodatkowe atrakcje, które z pewnością umilą wypoczynek. W Vicchio i okolicy, szczególnie polecamy Wam:

  • Domy z panoramicznym widokiem – piękne krajobrazy widziane z okna i tarasu to uczta dla oka.

  • Domy z basenem – w nim znajdziesz przyjemne orzeźwienie po dniu pełnym wrażeń.

  • Domy przyjazne zwierzętom – zabierz swojego domowego ulubieńca na wakacje – niech również poczuje toskański klimat.

Zapraszamy!

 

Vicchio

Wakacje w Vicchio

Kiedy już poczujecie, że w pełni naładowaliście akumulatory po roku ciężkiej pracy, to zachęcamy Was do wycieczek po mieście oraz jego okolicy. W gminie Vicchio czekają na Was średniowieczne osady * w których wydaje się, że czas stanął w miejscu), liczne zabytki, pałace, mosty i kościoły. Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy” spędzicie również niezapomniane chwile na łonie natury. Wybierając się na wędrówkę (lub rowerową przejażdżkę) w dowolnym kierunku, poznacie piękne toskańskie lasy, strumienie, wzgórza i góry, a także winnice i gaje oliwne, w których można skosztować produktów prosto od miejscowego producenta. Niedaleko znajduje się również Park Narodowy Lasu Casentinesi, w którym podziwiać można bogatą florę i faunę Toskanii.

Wybierając domy i apartamenty w Vicchio, możecie także odbyć cenną lekcję historii, kultury i sztuki. W pobliżu miasteczka bowiem znajdują się najsłynniejsze miasta regionu, w których ogrom zabytków, galerii, muzeów i atrakcji może przyprawić o niemały zawrót głowy. Na odwiedziny zapraszają Was takie ośrodki jak Florencja (sprawdźcie także nasz produkt „Florencja noclegi”), Prato, Pistoia, Lukka czy Piza. Z kolei, jeśli Wam niestraszna dwugodzinna jazda autem, to wybierzcie się do kurortów Morza Liguryjskiego – niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar