Viareggio noclegi - domy i apartamenty

Viareggio noclegi

Viareggio noclegi - domy i apartamenty

Viareggio to znany i lubiany kurort nadmorski, położony w północnej części włoskiej Toskanii, niecałe 30 kilometrów od zabytkowego miasta Lukka, w centralnych Włoszech (sprawdźcie także naszą propozycję „domy we Włoszech”). Co ciekawe, Viareggio powstało jako port Lukki, ale w XIX stało się samodzielnym miastem. Dziś, miejscowość położona jest w pasie plażowym od Regionalnego Parku Naturalnego Migliarino - San Rossore - Massaciuccoli aż po Marina di Carrara i jest jednym z najpopularniejszych kurortów w kraju, nic więc dziwnego, że i sporym zainteresowaniem cieszy się oferta wakacyjna "Viareggio noclegi".

Wakacje w Viareggio to przede wszystkim propozycja dla osób uwielbiających wypoczynek nad morzem. Długie i piaszczyste plaże, gwarancja słońca i ciepłej wody morskie – to przyciąga turystów z całej Europy. Prócz tego, jest to świetne miejsce na wyprawy do, bogatych w zabytki, miast Toskanii oraz okazja na poznanie Alp Apuańskich, które gwarantują zapierające dech w piersiach przygody oraz widoki. Jeśli więc lubicie klimat panujący w nadmorskich kurortach oraz możliwość szybkiego dostania się na łono natury, to Viareggio będzie perfekcyjną lokalizacją na wymarzone wakacje we Włoszech.

Popularne domy wakacyjne w Viareggio

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Viareggio

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Viareggio

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Viareggio

Loading...

Domy i apartamenty z katalogu "Viareggio noclegi"

Już dziś możecie zarezerwować kwaterę na niezapomniane wakacje w Viareggio. NOVASOL ma tu dla Was bogatą ofertę domów i apartamentów wakacyjnych, w których spędzicie przyjemne chwile w komfortowych warunkach. Jest to możliwe dzięki temu, że wszystkie nasze kwatery z oferty "Toskania noclegi" są:

  1. Kompleksowo wyposażone – w naszych obiektach wakacyjnych znajdziecie wszelkie, niezbędne do wypoczynku, meble oraz urządzania. Dotyczy to także kuchni lub aneksu kuchennego – w zależności od obiektu.

  2. W pełni samodzielne – domy i apartamenty w Viareggio są kompletnie autonomicznymi jednostkami, a więc żaden pokój czy łazienka nie są współdzielone z innymi Gośćmi.

  3. Ostoją prywatności – konsekwencją samodzielności jest fakt, że spędzicie wakacje w całkowicie prywatnej atmosferze.

  4. Dostępne prze prawie cały rok – dzięki temu poznacie ten niezwykły region o różnych porach roku.

Na koniec warto dodać, że nasze obiekty wakacyjne spod znaku "Viareggio noclegi" posiadają specjalne cechy i udogodnienia, które łatwo wyszukacie używając filtrów. Mamy tu dla Was, m.in. apartamenty przy plaży, domy z basenem, domki przyjazne zwierzętom, itp. Zapraszamy!

Viareggio noclegi

Wakacje nad morzem

Piaszczyste plaże Viareggio zapraszają na relaks. W kurorcie, podobnie zresztą jak i w większości ośrodków nadmorskich we Włoszech, znajdziecie płatne i publiczne kąpieliska. Te pierwsze w cenie mają parasol z leżakami oraz dostęp do infrastruktury, jak np. prysznice czy przebieralnie. Z kolei na bezpłatnych plażach można się relaksować na własnym kocyku czy leżaku. W Viareggio, publiczne plaże znajdują się głównie po południowej stronie wybrzeża (przy parku naturalnym), a prywatne blisko centrum miasta. Niezależnie jednak, którą opcję wybierzecie, w naszych katerach z katalogu "Viareggio noclegi", czekają na Was niezapomniane wakacje nad morzem.

Viareggio noclegi

Atrakcje w Viareggio i okolicy

Kiedy już dostatecznie wykorzystacie promienie słoneczne oraz kąpiel w wodach Morza Tyrreńskiego, warto zwrócić uwagę na to, czym jeszcze kwatery z oferty "Viareggio noclegi" przyciągają turystów z całej Europy. Jeśli więc zarezerwujecie nasz produkt „apartamenty Włochy”, będziecie mogli:

  • Uprawiać sporty wodne – żeglarstwo, windsurfing i nurkowanie to popularne sporty, do których uprawiania panują tu świetne warunki. Na mniej zatłoczonych plażach można także uprawiać snurking.

  • Odkryć zabytki miasta – piękne wille, monumenty, pozostałości po czasach średniowiecza (np. Torre Matilde), jak również eleganckie hotele – to miejsca, które wzbudzają podziw.

  • Wędrować po górach – w Alpach Apuańskich czekają na Was szlaki turystyczne, które prowadzą przez wierzchołki dochodzące do prawie 2000 metrów n.p.m.

  • Poznać piękne miasta Toskanii – Lukka, Piza (sprawdźcie także nasz produkt „Piza noclegi”), Massa czy Livorno zapraszają Was na przeżycie niezwykłych chwil.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar