Apartamenty i domy wakacyjne w Buti

Apartamenty i domy wakacyjne w Buti

Apartamenty i domy wakacyjne w Buti

Buti to niewielka miejscowość położona w północno-zachodniej części włoskiej Toskanii, pomiędzy Pizą i Florencją (zwróćcie uwagę, że i w tym mieście mamy dla Was ofertę pt. „Florencja noclegi”). Miasteczko jest bardzo malowniczo położone – pośród zielonych wzgórz Toskanii, na których pną się winorośla i drzewka oliwne. Nazwa miejscowości pochodzi z łacińskiego Bucita, które oznacza „wypas bydła”, a pierwsze o niej wzmianki pochodzą z XI wieku.

Apartamenty i domy wakacyjne w Buti to propozycja dla wczasowiczów, którzy chcieliby zamieszkać w pewnej odległości od tętniących turystycznym życiem miast, ale, z drugiej strony, na tyle blisko, aby w miarę szybko i łatwo do nich dotrzeć. Dość powiedzieć, że do samego wybrzeża Morza Tyrreńskiego jest stąd mniej niż 40 kilometrów. Wakacje w Buti to okazja na urlop w wiejskim i naturalnym otoczeniu, gdzie głównymi cechami są cisza i spokojna atmosfera. Oczywiście, jak każde prawie toskańskie miasteczko, Buti oferuje sporo ciekawych miejsc, zabytków oraz kulturalnych imprez – także nie ma tu mowy o nudzie! Dlatego też, NOVASOL zaprasza Was do Buti na emocjonujące wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Buti

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Buti

Loading...

Apartamenty i domy wakacyjne w Buti

Wakacje pod słońcem Toskanii są łatwiej dostępne niż myślicie! Wystarczy tylko decyzja i już można planować wypoczynek. NOVASOL chętnie Wam w tym pomoże i sprawi, że Wasz urlop będzie jeszcze bardziej udany. Proponujemy Wam mianowicie apartamenty i domy wakacyjne w Buti oraz okolicy. Dlaczego warto wybrać akurat naszą ofertę? To proste – wszystkie nasze kwatery wakacyjne z katalogu „Toskania noclegi” oferują:

 1. Pełne wyposażenie;

 2. Dostęp do mediów;

 3. Prywatność i samodzielność;

 4. Opiekę lokalnego oddziału oraz infolinię;

 5. Wyposażoną kuchnię;

 6. Komfort i wygodę;

 7. Bezpieczeństwo.

Wszystkie te atuty sprawią, że Wasze wakacje będą bardzo udane, a jeśli szukacie czegoś co jeszcze bardziej wzmocni Wasz wypoczynek, to sprawdźcie nasze obiekty tematyczne, jak np. domy z basenem, domy z ogrodem, domy z jacuzzi i wiele innych. Zapraszamy!

Apartamenty i domy wakacyjne w Buti

Domy all inclusive w Buti

Wśród obiektów z katalogu „apartamenty i domy wakacyjne w Buti”, polecamy Wam zwrócenie uwagi na nasze kwatery w opcji all inclusive. W ramach tego dodatku, w cenę najmu wliczono już:

 • Wszystkie opłaty za zużycie mediów – szczególnie przydatne przy basenach wewnętrznych;

 • Opłatę za sprzątanie końcowe;

 • Pościel i ręczniki – dzięki temu zaoszczędzicie miejsca w bagażniku.

Jeszcze raz – zapraszamy!

 

Wakacje w Buti

Buti jest mało rozpoznawalną nazwą wśród polskich turystów, dlatego to Wy możecie być pionierami i odkryć atrakcje jakie oferuje miasteczko i jego okolicy. Zwłaszcza, że jest tu z czego wybierać. Dlatego też, rezerwując obiekty wakacyjne z oferty „domy i apartamenty Włochy” stworzycie sobie okazję na:

 • Poznanie ciekawych miejsc w ButiVilla Medici, Kościół. Św. Franciszka, wioska Panicale, Zamek Tonini, zamek di Nocco, Teatr Miejski – to zaledwie urywek tego, co czeka was podczas spacerów uliczkami miasta.

 • Wycieczki po toskańskich wzgórzach – wybierając apartamenty i domy wakacyjne w Buti, poznacie piękną okolicę miasteczka. Pośród wzgórz znajdziecie gospodarstwa agroturystyczne, winnice, gaje oliwne (w których produkuje się oliwę – zachęcamy do degustacji) oraz naturalne rezerwaty, jak np. Park góry Serra di Sotto.

 • Relaks nad morzem – sprawdźcie dlaczego kurorty nad morzem Tyrreńskim mają taką moc przyciągania!

 • Odkrycie pięknych miast Toskanii – Florencja, Lucca, Pontedera, Pistoia, Piza (a może skusicie się na ofertę „Piza noclegi”?) i mnóstwo innych miast zaprasza Was na niezapomniane chwile.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar