Cascina - domy i apartamenty

Cascina i okolice

Cascina - domy i apartamenty

Cascina to miejscowość położona w zachodniej części włoskiej Toskanii, zaledwie 17 kilometrów od słynnej Pizy, na zachodnum wybrzeżu Włoch (sprawdźcie również nasz produkt „domy we Włoszech”), która z kolei znana jest ze swojej Krzywej Wieży. Cascina znajduje się na południowym brzegu rzeki Arno, od wybrzeża morskiego dzieli go 29 kilometrów. Ciekawostka: miasto jest uwiecznione na freskach w Palazzo Vecchio we Florencji przez samego Michała Anioła – a to za sprawą słynnej bitwy, która miała miejsce w Cascinie pomiędzy Pizą i Florencją.

Wakacje w Cascinie to propozycja dla osób szukających urlopu, podczas którego będą mogli spędzić czas na różne sposoby. Wakacje nad morzem, urlop z historią, aktywny wypoczynek – możliwości jest naprawdę sporo. Cascina i okolica oferują także relaks na łonie natury oraz okazję na poznani wyjątkowej włoskiej kuchni, która znana jest na całym świecie. Nie ma więc sensu dłużej gdybać na temat urlopu, Cascina to idealne miejsce na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Cascinie

Wakacje wakacjami, ale trzeba też mieć jakiś przyzwoity dach nad głową. Można np. zamieszkać w hotelu, jednak hotele mają to do siebie, że trudno tam o prywatność i spokojną atmosferę. Dlatego też, NOVASOL proponuje wam domy i apartamenty w Cascinie i okolicy, które oferują odmienną formę wypoczynku. Nasze kwatery to w pełni samodzielne i wyposażone obiekty wakacyjne, w których spędzicie wakacje w prywatnej oraz komfortowej atmosferze. Co równie ważne, nasz produkt „Toskania noclegi”, gwarantuje Wam również wyposażoną kuchnię (lub aneks kuchenny), który jest tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji.

W Cascinie i okolicy zaskoczy Was również duża różnorodność obiektów wakacyjnych. Oferujemy Wam kwatery zróżnicowane pod kątem:

  • Lokalizacji – możecie zamieszkać w centrum średniowiecznej starówki, na obrzeżach miasta lub na łonie natury – kilka kroków od lasu.

  • Standardu – proponujemy Wam obiekty od dwóch do pięciu gwiazdek. Im więcej gwiazdek, tym większy stopień luksusu i komfortu.

  • Wielkości – w naszej ofercie posiadamy, zarówno przytulne mieszkania dla dwojga, jak i duże domostwa z kilkoma sypialniami, w których wypoczywać może nawet kilkanaście osób.

  • Dodatkowych udogodnień – w Cascinie i okolicy proponujemy Wam domy z basenem, kwatery z panoramicznym widokiem, domy przyjazne zwierzętom, apartamenty dla aktywnych, itp.

 

Cascina i okolice

Wakacje w Cascinie

Już pierwszy spacer średniowiecznymi uliczkami miasta, sprawi że, pokochacie to miejsce. Podczas wędrówek podziwiać będziecie mogli mury z XIII wieku, Oratorio di San Giovanni oraz liczne kościoły z freskami. Prócz tego, natkniecie się tu na zakłady rzemieślnicze, w których od wieków artyści produkują meble i ozdoby w drewnie – warto także wybrać się do miejskiego muzeum Sztuki drewnianej. Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy” odkryjecie również ciekawe miejsca i atrakcje okolicy. Średniowieczny zamek w Ripoli, IX-wieczny kościół w Zambrze czy most Napoleona w Pontederze – to zaledwie promil najbliższej okolicy, a jest przecież jeszcze Piza, Florencja, Lukka, Empoli i mnóstwo innych, pięknych miast.

Wakacje w Cascinie to także możliwość wypoczynku nad błękitnymi wodami morskimi, a mianowicie Morza Ligryjskiego. Tutejsze kurorty zapraszają na świetnie wyposażone plaże, które oprócz relaksu, oferują również możliwość uprawiania sportów wodnych, atrakcje dla najmłodszych oraz bogatą ofertę gastronomiczną. Tylko wyobraźcie sobie kąpiel słoneczną przy ulubionej książce i szumie fal – tego nie da się opisać, tego trzeba spróbować samemu, dlatego zapraszamy Was do naszych domów i apartamentów wakacyjnych w Cascinie!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar