Domy i apartamenty w Lajatico

Lajatico

Domy i apartamenty w Lajatico

Lajatico to miejscowość położona w zachodniej części włoskiej Toskanii, w centralnej części Włoch (przy okazji, możecie również zerknąć na nasze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Lajatico znajduje się na obszarze silnych pofałdowań terenu, które wynoszą nawet 650 metrów n.p.m. oraz pomiędzy dwoma pięknymi dolinami, a mianowicie doliną Valadera oraz Val di Cecina. Lajatico to również miejsce narodzin znanego śpiewaka Andrei Boccelliego.

Charakterystyczna okolica miasta sprawia, że wakacje w Lajatico to idealne miejsce na aktywny wypoczynek pełen przygód, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Jest to również propozycja dla lubiących zwiedzanie i poznawanie ciekawych miejsc. Wybierając domy i apartamenty w Lajatico, będziecie mogli także przeżyć przyjemne chwile nad morzem, bowiem wybrzeże oddalone jest o niecałe 40 kilometrów. Spakujcie więc torby oraz walizki i wyruszcie na niezwykłe wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Lajatico

Kiedy już decyzja została podjęta i rozpoczęło się odliczanie do urlopu, warto zastanowić się nad wyborem przysłowiowego dachu nad głową. I tu z pomocą wychodzi NOVASOL, która oferuje alternatywę dla ciasnych hotelowych pokojów. My proponujemy Wam wypoczynek w komfortowych warunkach i prywatnej oraz zacisznej atmosferze, dzięki której w pełni zaznacie odpoczynku od codzienności. Wystarczy wybrać obiekt wakacyjny z naszej oferty „domy i apartamenty w Lajatico”. Warto tutaj dodać kolejny atut naszego produktu „Toskania noclegi”, a mianowicie kompleksowe wyposażenie obiektów, które znacząco podnosi komfort wypoczynku.

Przy przeszukiwaniu oferty, na pewno pojawi się problem z wyborem tego jedynego domu lub apartamentu wakacyjnego. Pomoc w jego znalezieniu mogą przynieść filtry oraz mapa, na której widoczne są obiekty. Dzięki nim, zobaczycie lokalizację domu, jego wielkość, standard i dostępność. W naszej ofercie posiadamy także kwatery tematyczne, które posiadają unikalne atuty. Szczególnie polecamy Wam:

  • Domy z basenem – co do zalet prywatnego akwenu nie trzeba nikogo przekonywać.

  • Domy z panoramicznym widokiem – o każdej porze dnia, a nawet nocy, będziecie mogli z okien lub tarasu domu podziwiać piękny krajobraz.

  • Domy przyjazne zwierzętom – w nich spędzicie niezapomniany urlop ze swoim domowym zwierzakiem.

Te i inne domy oraz apartamenty w Lajatico, zapraszają na urlop!

 

Lajatico

Wakacje w Lajatico

Urlop w Lajatico można podzielić na dwa etapy:

  1. Pierwszy etap to odkrzwanie miasta i jego najbliższej okolicy. W Lajatico czekają na Was m.in. kościół św. Leonarda z XIII wieku, oratorium św. Sebastiana z XVI wieku, zegar miejski na wieży ratuszowej oraz zamek z XI wieku. Oprócz tego, każdy kto wybierze produkt „apartamenty Włochy” będzie mógł poznać kuchnię włoską w niezliczonej ilości restauracji, barów oraz tawern. Z kolei, jeśli opuścicie rogatki miasta to koniecznie przygotujcie się na godziny wędrówek lub zwiedzania okolicy na rowerze. Okoliczne wzgórza oferują mnóstwo zieleni, źródła, strumyki oraz winnice, gdzie można skosztować wina prosto od producenta.

  2. Drugi etap następuje dopiero wtedy gdy najbliższe otoczenie Lajatico okaże się niewystarczające. Ten etap można również podzielić na dwie części i zależą one od Waszych preferencji – w sumie to nic nie stoi na przeszkodzie aby połączyć obie te części. Niemniej jednak wyróżniamy tu wypoczynek w nadmorskich kurorcie oraz zwiedzanie zabytków pięknych miast Toskanii, takich jak Siena, Piza, Pontedera, Lukka czy Florencja (sprawdźcie także nasz produkt „Florencja noclegi”). Wybór zależy tylko i wyłącznie od Was!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar