Abbadia San Salvatore - domy i apartamenty

Abbadia San Salvatore to niewielkie miasteczko znajdujące się w południowo-zachodniej części włoskiej Toskanii, około 40 kilometrów na południe od znanego Montepulciano, w środkowych Włoszech (wiecej obiektów w tym kraju znajdziecie w katalogu "apartamenty i domy we Włoszech"). Miejscowość Abbadia San Salvatore położona jest u stóp góry wulkanicznej Monte Amiata, która jest jednym z cudów geologicznych regionu. Patrząc na mapę, można zauważyć, że miejscowość znajduje się na pograniczu wzgórz zajętych polami uprawnymi i winnicami oraz zalesionymi terenami, otaczającymi masyw Amiata.

Powyższy opis łatwo wskazuje, do kogo najbardziej skierowany jest produkt „domy i apartamenty w Abbadia San Salvatore”. Są to oczywiście miłośnicy naturalnych krajobrazów oraz amatorzy aktywnego wypoczynku, ze szczególnym uwzględnieniem wspinaczki i wędrówek po górach. Jednak nie tylko dla nich jest ta propozycja. Wakacje w Abbadia San Salvatore to także opcja dla lubiących zwiedzać i odkrywać ciekawe zabytki, osób szukających relaksu w zacisznej atmosferze oraz wszystkich, którzy uwielbiają włoską kuchnię. Zapraszamy więc na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Abbadia San Salvatore

Domy i apartamenty w Abbadia San Salvatore

Każdy kto nie jest fanem hotelowych pokojów i warunków w nich panujących, powinien zerknąć na ofertę NOVASOL. W Abbadia San Salvatore i okolicy przygotowaliśmy dla Was domy i apartamenty wakacyjne, w których poczujecie się jak we własnym domu. Jest to możliwe, bowiem nasz produkt „Toskania noclegi” to w pełni wyposażone, komfortowe oraz gwarantujące prywatność samodzielne kwatery, dostępne tylko dla Was podczas trwania najmu. Nad zapewnieniem tego czuwają nasi miejscowi inspektorzy, którzy także przygotowali dla Was ofertę i osobiście sprawdzili każdy obiekt przed włączeniem go do sprzedaży.

Kolejną zaletą naszej oferty „domy i apartamenty w Abbadia San Salvatore”, jest jej różnorodność. Nasze kwatery zlokalizowane są w różnych miejscach, są różnej wielkości oraz standardu. W sprzedaży mamy również domy tematyczne ze specjalnymi udogodnieniami. W Abbadia San Salvatore szczególnie polecamy Wam:

  • Domy z panoramicznym widokiem – z okien lub tarasu podziwiać będziecie mogli rozległy krajobraz, np. szczyt Monte Amiata i okoliczne lasy.

  • Domy z basenem – wypróbuj jak smakują wakacje z prywatnym akwenem w ogrodzie z dala od tłumów i wścibskich oczu.

  • Domy przyjazne zwierzętom – w tych kwaterach, domowe zwierzaki są mile widziane; koniec więc z zostawianiem pupila rodziny w kraju.

Wakacje w Abbadia San Salvatore

W Abbadia San Salvatore aż szkoda przeznaczyć cały czas na relaks i wylegiwanie się na leżaku lub w hamaku. Naprawdę warto opuścić próg domu wakacyjnego i wyruszyć na niezapomnianą przygodę. Już w samym miasteczku czekają Was spacery wąskimi uliczkami pośród kamiennych domostw i budynków pamiętających czasy średniowiecza (zwróćcie uwagę na świetnie zachowane zdobienia). Wybierając produkt „apartamenty Włochy” warto również udać się do klasztoru San Salvatore z VIII wieku (to od niego pochodzi nazwa miasta) oraz do muzeum kopalnianego, który mieści się w szybach kopalni.

Kiedy już nasycicie się pięknem Abbadia San Salvatore, spakujcie plecak i wyruszcie na spacer w góry oraz zdobądźcie szczyt Monte Amiata. Oprócz ciekawych form geologicznych oraz bogatych, w liczne gatunki zwierząt i roślin, lasów napotkacie ukryte dawne osady oraz ruiny zamków – emocje gwarantowane. Z Abbadia San Salvatore można również wyruszać na odkrywanie dalszej okolicy. Rozbudowana infrastruktura drogowa pozwala na łatwe dostanie się do najciekawszych miast Toskanii jak Grosseto czy Siena (sprawdźcie także naszą ofertę „Siena noclegi”) oraz na plaże Jeziora Bolsena oraz wybrzeże Morza Liguryjskiego. Jeszcze raz – zapraszamy!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar