Domy wakacyjne na Cinque Terre

Najpiękniejsze miejsce we Włoszech – to opinia wielu osób, którzy przejechali włoski półwysep wzdłuż i wszerz. Cinque Terre to odcinek wybrzeża położonego nad Morzem Liguryjskiego, pomiędzy miejscowościami Levanto oraz La Spezia (sprawdźcie także naszą ofertę „La Spezia noclegi”). Całość należy do słynnej Włoskiej Riwiery, jednak to właśnie ten fragment jest najchętniej odwiedzany przez turystów z całego świata. Co więc jest w nim tak przyciągającego? Otóż, ta część włoskiego wybrzeża składa się z przepięknych klifów oraz gór, które wpadają prosto do morza. Poza tym, znajduje się tu pięć miejscowości, które przez wieki wkomponowały się w krajobraz, a nawet stały się jego integralną częścią. Dlatego też, w 1997 roku, całość została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz utworzono tu Park Narodowy.

Domy wakacyjne na Cinque Terre to oferta skierowana do miłośników przepięknych widoków i osób, którym niestraszny lęk wysokości. Jest to także świetne miejsce na całodniowe wędrówki, podczas których można cały czas podziwiać niezwykłe krajobrazy oraz bogatą florę i faunę. Decydując się na urlop na Cinque Terre musicie wiedzieć, że ruch samochodowy jest tu bardzo ograniczony – jednak wszystkie miejscowości (oraz te poza rezerwatem) połączone są linią kolejową. Sama zresztą podróż pociągiem, którego tory biegną po stromych klifach oraz przez tunele, będzie niezapomnianym przeżyciem. Jeśli więc chcecie spędzić wakacje w niezwykłym miejscu, to rozważcie katalog "domy wakacyjne Włochy" właśnie na Cinque Terre.

 

Domy wakacyjne na Cinque Terre

Popularne domy wakacyjne w Cinque Terre

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Cinque Terre

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Cinque Terre

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Cinque Terre

Loading...

Domy wakacyjne na Cinque Terre

Jeśli szukacie noclegów w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie, to NOVASOL proponuje Wam swoje obiekty wakacyjne. W naszych kwaterach nie tylko się wyśpicie, ale i zregenerujecie siły pomiędzy kolejnymi ekscytującymi wycieczkami po wybrzeżu. Oprócz tego, nasze apartamenty i domy wakacyjne na Cinque Terre oferują:

  1. Wyposażone zaplecze sanitarne oraz kuchenne – tylko do Waszego użytku.

  2. Pełną prywatność i indywidualność – wszystkie kwatery z katalogu „Liguria domy wakacyjne” są udostępnione tylko Wam.

  3. Możliwość rezerwacji o dowolnej porze roku – szczególnie polecamy wiosnę, kiedy można podziwiać budzącą się po zimie naturę.

  4. Atrakcyjne ceny – każdy znajdzie tu coś na własną kieszeń!

  5. Kameralną atmosferę – która jest przecież niezbędna, aby w pełni wypocząć po roku ciężkiej pracy.

Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne na Cinque Terre

Domy z basenem na Cinque Terre

Mimo bliskości morza, na Cinque Terre nie ma zbyt wielu plaż, a jeśli już to są to plaże kamieniste i skaliste. Oczywiście, urlop nad Morzem Liguryjskim nie może obyć się bez kąpieli w morzu, jednak są osoby, które lubią opalać się przy szumie wody. I właśnie dlatego, polecamy Wam nasze domy i apartamenty wakacyjne z basenem. Dzięki nim, w pełni zrelaksujecie się na tarasie do opalania, a w przypadku dokuczliwości upałów, będziecie mogli szybko schłodzić się w wodzie. Sprawdźcie naszą ofertę basenową używając filtru „basen zewnętrzny” – gorąco polecamy!

 

Domy wakacyjne na Cinque Terre

Wakacje na Cinque Terre

Urlop na Cinque Terre to niezapomniane chwile i wrażenia. Nieważne, czy będziecie podziwiać krajobraz z lądu, czy od strony morza (polecamy wam rejsy wycieczkowe wzdłuż wybrzeża), wasze zmysły dostaną olbrzymią dawkę doznań, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Rezerwując domy wakacyjne na Cinque Terre z katalogu „domy i apartamenty Włochy”, zaopatrzcie się wcześniej w przewodnik turystyczny, aby nie pominąć żadnego miejsca lub po prostu wyruszcie przed siebie w dowolnym kierunku (oczywiście wzdłuż szlaku!).