Domy wakacyjne w Santa Fiora

Domy wakacyjne w Santa Fiora

Domy wakacyjne w Santa Fiora

Santa Fiora to piękna, średniowiecza miejscowość, która położona jest w południowej części włoskiej Toskanii, ok. 60 kilometrów na wschód od stolicy prowincji do której przynależy, czyli Grosseto (zainteresowanym, proponujemy zapoznanie się z produktem „noclegi Grosseto”). Santa Fiora położona jest u stóp góry Monte Amiata, a jej okolica jest zdominowana przez zalesione góry i wzgórza. Same miasteczko również rozciąga się na wzgórzu, choć z jednej strony kończy się nagle – na stromym klifie, zbudowanym z wulkanicznego tufu. Pierwsze wzmianki o mieście pochodzą z IX wieku, a jego historia jest dość burzliwa, o czym dowiecie się podczas spaceru uliczkami miasta lub zasięgając języka u mieszkańców.

Domy wakacyjne w Santa Fiora to propozycja zakwaterowania od NOVASOL dla każdego, kto lubi wakacje w górach, wypoczynek na łonie natury oraz jest miłośnikiem włoskich średniowiecznych miast. Tu warto dodać, że Santa Fiora jest odznaczona Pomarańczową Flagą, a tytuł ten otrzymują tylko najbardziej urokliwe miejsca w całym kraju. Mimo wszystko, panuje tu znacznie mniejszy ruch turystyczny niż w innych ośrodkach, dlatego też, Santa Fiora jest polecana poszukującym wyciszenia i odpoczynku od zatłoczonych miast. Sprawdźcie więc, co przygotowaliśmy dla Was w katalogu „apartamenty Włochy” w Santa Fiora i wyruszcie na niezapomniane wakacje.

 

Domy wakacyjne w Santa Fiora

Wybierając ten kawałek włoskiej Toskanii, koniecznie sprawdźcie co NOVASOL może Wam zaproponować, aby umilić Wam pobyt. Szczególnie jeśli nie pałacie sympatią do hoteli i innych form zbiorowego wypoczynku. My, oferujemy Wam prywatne apartamenty i domy wakacyjne w Santa Fiora, w których zaznacie pełnej niezależności, samodzielności oraz prywatności. Musicie bowiem wiedzieć, że wszystkie obiekty z katalogu „Toskania noclegi” spełnią następujące warunki:

  • kompletnie wyposażone w meble, sprzęty oraz przedmioty codziennego użytku,

  • Posiadają całkowicie urządzoną kuchnię lub aneks kuchenny, w którym przygotujecie posiłki,

  • Dostęp do nich mają tylko osoby, które je zarezerwowały,

  • Zapewniają komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo,

  • Są gotowe na przyjęcie Gości o każdej porze roku i w atrakcyjnej cenie.

Część naszych kwater wakacyjnych oferuje również dodatkowe udogodnienia, które łatwo można wyszukać używając filtrów w wyszukiwarce. Dzięki ich zastosowaniu, pokażą Wam się takie domy wakacyjne w Santa Fiora, jak np.: dom z basenem, dom z widokiem na góry, dom przyjazny zwierzętom i wiele innych. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Santa Fiora

Wakacje na łonie natury w Santa Fiora

Santa Fiora to pięknie położona miejscowość, z której można wyruszyć na, pełne wrażeń, niezapomniane wędrówki. Już samo wejście na najbliższe wzgórze dostarczy Wam niezwykłych widoków i satysfakcji, a przecież to tylko zalążek prawdziwych emocji. Rezerwując domy wakacyjne w Santa Fiora będzie mogli również zdobyć szczyt Monte Amiata, góry która, ma ponad 1700 metrów wysokości. Oprócz tego, polecamy Wam wizytę w rezerwacie Bosco della Santissima Trinita, który słynie z cudownego lasy jodły srebrnej. Wszystkie te naturalne atrakcje idealnie dopełnią Wasze niezapomniane wakacje we Włoszech!

 

Domy wakacyjne w Santa Fiora

Atrakcje w Santa Fiora

Nie tylko okolica miejscowości jest warta poznania, również i samo miasto oferuje sporo atrakcji i niezwykłych miejsc. Dlatego też, zachęcamy Was do eksploracji każdej uliczki i skweru, wzdłuż których czekają na Was liczne kościoły, pałace oraz budynki. Wybierając domy wakacyjne w Santa Fiora z katalogu „domy we Włoszech” poznacie również średniowiecze mury miejskie oraz smaki tutejszej kuchni. To będą wyjątkowe wakacje, z których wrócicie bogatsi o nowe wrażenia i emocje.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar