Apartamenty i domy w Seggiano

Apartamenty i domy w Seggiano

Apartamenty i domy w Seggiano

Seggiano to niewielka osada położona na szczycie jednego z setek toskańskich wzgórz, w południowej części regionu, ok. 60 kilometrów na wschód od Grosseto, w centralnej części Półwyspu Apenińskiego( (sprawdźcie także nasze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Zarówno miasteczko, jak i gmina (której jest stolicą), otoczona jest terenami rolniczymi i zielonymi wzgórzami oraz słynie z naturalnych produktów spożywczych.

Wakacje w Seggiano to idealna opcja na wakacje na wsi. Panuje tu sielska atmosfera, a zabytkowa zabudowa osady sprawia, że można poczuć się tu jak kilka epok temu. Całość zanurzona jest w spokojnym i zacisznym klimacie, a więc swoje miejsce znajdą tu turyści szukający wytchnienia od szarej codzienności wielkich miast. Rezerwując apartamenty i domy w Seggiano, zapewnicie sobie również możliwość poznania innego oblicza Włoch, a strategiczne położenie miejscowości, pozwala na atrakcyjne wycieczki po górach oraz do słynnych miast regionu. Podsumowując, jeśli szukacie miejsca, w którym zregenerujecie ciało i duszę, to urlop w Seggiano będzie ciekawą propozycją na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Apartamenty i domy w Seggiano

Wakacje w Seggiano są na wyciągniecie ręki – wystarczy tylko zorganizować transport oraz noclegi. I właśnie w tej drugiej kwestii postara się Wam pomóc NOVASOL. Mamy Wam do zaoferowania konkretną alternatywę dla pensjonatów i hoteli. Są to mianowicie prywatne domy i apartamenty w Seggiano oraz okolicy, których właściciele podpisali z nami umowy na wyłączność. Oznacza to, że całe kwatery wakacyjne są oddane tylko do Waszej dyspozycji i nikt nie będzie Wam dokwaterowany. Oprócz tego, nasz produkt „Toskania noclegi” to gwarancja kompletnego wyposażenia, samodzielności oraz prywatnego charakteru wypoczynku.

W Seggiano szczególnie proponujemy Wam nasze:

  1. Domy z ogrodem – w których wypoczniecie na łonie natury, z dala od wścibskich oczu.

  2. Domy z panoramicznym widokiem – z działek i tarasów których, będziecie mogli codziennie cieszyć oczy wspaniałymi krajobrazami.

  3. Domy z basenem – zalety posiadania basenu do wyłącznej dyspozycji rozumieją się same przez się, jest to świetna atrakcja dla całej rodziny.

  4. Domy przyjazne zwierzętom – w tych kwaterach, będziecie mogli spędzić wspólne wakacje z ukochanym psem, kotem, kanarkiem czy innym domowym ulubieńcem.

Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy w Seggiano

Wakacje w Seggiano

Rezerwując produkt „apartamenty Włochy”, będziecie mieli okazję przeżyć niezapomniane chwile i przygody w miejscach takich jak:

  • Monte Amiata – góra utworzona z lawy, która wypłynęła z wulkanu prawi 300 tysięcy lat temu. Zimą można nawet tu pojeździć na nartach.

  • Seggiano – w samym miasteczku również czekają na Was atrakcje. Zabytkowa starówka, średniowieczne mury, kilkusetletnie kościoły i zamek Potentino to najbardziej znane obiekty w mieście.

  • Jezioro Bolsena – miejsce na wypoczynek nad wodą oraz relaks na plaży. Na wodach jeziora można również uprawiać sporty wodne oraz wędkarstwo. Polecamy także udział w rejsie wokół wysp jeziora.

  • Grosseto – piękne miasto o niezwykłej architekturze. Katedra, pałace, kościoły oraz bogate w eksponaty muzea – spędzicie tu aktywnie cały dzień. Dodatkowo, w Marina di Grosseto będziecie mieli okazję na wypoczynek nad błękitnymi wodami Morza Tyrreńskiego.

  • Jezioro Trazymeńskie – kolejna wodna atrakcja centralnej części Włoch. Tu, oprócz plaż i kąpielisk, czekają na Was zabytkowe osady oraz Park Regionalny z pięknymi krajobrazami.

  • Siena – tradycyjnie, znajdziecie tu ciekawe zabytki i architektoniczne perełki. Miasto słynie również z emocjonujących wyścigów konnych wokół rynku, czyli Palio di Siena. W Sienie oferujemy także nasz produkt „Siena noclegi”.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar