Apartamenty i domy w Anghiari

Apartamenty i domy w Anghiari

Apartamenty i domy w Anghiari

Anghiari jest miasteczkiem położonym w północno-wschodniej części włoskiej Toskanii, tuż przy granicy z zieloną Umbrią oraz zaledwie 30 kilometrów od słynnego Arezzo, w centralnej części Italii (przy okazji, sprawdźcie ansze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Jest to charakterystyczna miejscowość, umiejscowiona na wzgórzu i otoczona średniowiecznymi murami oraz zielonymi terenami. To co ją wyróżnia, to fakt, iż jest uznawana za jedną z najpiękniejszych toskańskich osad oraz otrzymała „Pomarańczową Flagę” od włoskiego towarzystwa turystycznego”.

Wakacje w Anghiari to propozycja dla osób szukających nowych i ciekawych miejsc na wakacyjny wypoczynek. To również świetne miejsce na aktywny wypoczynek, gdyż samo miasteczko oferuje ciekawe miejsca oraz zapierające dech w piersiach widoki na dolinę Tybru. Urlop w Anghiari wzmocni także Wasze mięśnie, gdyż jego ulice są bardzo strome, przypominając te w San Fransisco. Poza tym, miasteczko świetnie sprawdza się także jako baza wypadowa na wycieczki po Umbrii i Toskanii, a wszystko to w spokojnej i zacisznej atmosferze. Dlatego też, jesteśmy niemal pewni, że rezerwując apartamenty i domy w Anghiari, zagwarantujecie sobie niezapomniane wakacje we Włoszech.

Popularne domy wakacyjne w Anghiari

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Anghiari

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Anghiari

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Anghiari

Loading...

Apartamenty i domy w Anghiari

Wszystkie wyżej wymienione zalety miasteczka na wzgórzu, możecie poczuć już wkrótce. Wystarczy tylko decyzja, że to właśnie tam spędzacie urlop i już można rozpoczynać przygotowania. Jednym z nich będzie, z pewnością, wybór kwatery wakacyjne, w której wypoczniecie pomiędzy kolejnymi ekscytującymi dniami. Dlatego też, jeśli szukacie czegoś innego niż ciasny hotel lub pensjonat, polecamy Wam nasz produkt, a mianowicie apartamenty i domy w  Anghiari. Są one częścią oferty „Toskania noclegi”, która to oferta charakteryzuje się tym, że są w niej w pełni wyposażone oraz komfortowe obiekty wakacyjne. Wszystkie one są też całkowicie samodzielne oraz gwarantują prywatność i indywidualny charakter, długo wyczekiwanego, urlopu. Dlatego też, zapraszamy Was do sprawdzenia właśnie naszych propozycji.

Wertując katalog z kwaterami z Anghiari można wybrać m.in. takie obiekty jak:

  • Domy z basenem – gwarancja relaksu nad wodą przez cały pobyt.

  • Domy z panoramicznym widokiem – czyli, możecie co dzień podziwiać piękny krajobraz Toskanii z okien lub balkonu.

  • Domy przyjazne zwierzętom – zabierzcie domowego ulubieńca na wakacje ze sobą, zamiast zostawiać go u znajomych lub rodziny.

  • Domy dla aktywnych – obiekty dla osób, chcących mieć szybki dostęp, m.in. do siłowni czy boiska do gry.

Jeszcze raz – zapraszamy!

Apartamenty i domy w Anghiari

Wakacje w Anghiari

Urlop w Anghiari to czas, kiedy nasycicie zmysły przyjemnymi doznaniami. Już sam spacer ulicami osady, dostarczy Wam wielu wrażeń. Wędrując wąskimi uliczkami, nie tylko poczujecie się jakbyście cofnęli się w czasie, ale i podziwiać będziecie kamienne domostwa (które przechodzą z pokolenia na pokolenie), solidne i wysokie mury obronne, a także piękne, zabytkowe budowle jak np. Castello di Galbino. Oczywiście, nie można zapominać, że wybierając produkt „apartamenty Włochy”, będziecie także nieskończenie podziwiać piękne widoki na dolinę Tybru i zielone oraz rolnicze okolice.

Kiedy już poznacie wszystkie zakamarki miasteczka, to warto wsiąść w auto lub na rower (czy też wyruszyć pieszo) i odkryć piękne miejsca w okolicy. Oprócz naturalnych toskańskich wzgórz, które pokryte są lasami, winnicami i gajami oliwnymi, w otoczeniu znajdziecie mniejsze i większe miasteczka, które również mają Wam wiele do zaoferowania. Rezerwując apartamenty i domy w Anghiari, szybko i łatwo dostaniecie się do takich miejsc jak: Poppi, Arezzo, Citta di Castello (sprawdźcie także naszą propozycję „Citta di Castello noclegi”) oraz Sansepolcro.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar