Pienza - domy i apartamenty

Pienza

Pienza - domy i apartamenty

Pienza to niewielka, ale niezwykład miejscowość znajdująca się w południowo-wschodniej części włoskiej Toskanii, w centralnej części kraju (z kolei o pełnej ofercie dowiecie się w katalogu "apartamenty i domy we Włoszech"). Niezwykłość Pienzy polega na tym, że jej starówka jest wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO (a to już dużo mówi o atrakcyjności miasteczka), a oprócz tego, znajduje się w dolinie Val d’Orcia, która również znajduje się na liście UNESCO, lecz tym razem w kategorii ważnych swiatowo krajobrazów.

Jasno więc wynika, że wakacje w Pienzie to urlop pośród pięknych widoków oraz gratka dla miłośników historii oraz zabytkowej architektury. Pienza to również bardzo atrakcyjna okolica, na którą składają się rozległe wzgórza, a więc miejsce to świetnie nadaje się na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Warto tu takze wspomnieć o tym, iż w okolicy Pienzy znajduja się liczne mniejsze i większe osady miejskie, które również przyciągają atrakcjami i ciekawymi miejscami. Można więc śmiało założyć, że urlop w Pienzie to świetna opcja na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Pienza

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Pienza

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Pienza

Loading...

Domy i apartamenty w Pienzie

Wakacje w miejscu, które jest nobilitowane przez UNESCO to nie lada gratka. Warto więc sprawić sobie noclegi, które dadzą poczucie bezpieczeństwa, komfortu oraz prywatności. I własnie dlatego zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą. Obejmuje ona domy i apartamenty w Pienzie i okolicy, w których spędzicie udany urlop. Jesteśmy tego pewni, bowiem wszystkie ansze obiekty z produktu „Toskania noclegi”, zostały dokładnie sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów. Oni także sporządzili szczegółowe opisy oraz zdjęcia, które widoczne są w prezentacji kwater.Możecie więc mieć pewność, że na miejscu zastaniecie obiekt wakacyjny zgodny z tym co jest na stronie internetowej. Warto również dodać, że wszystkie nasze kwatery w Pienzie są w pełni wyposażone we wszelkie niezbędne meble i sprzęty, dzięki czemu Wasz relaks będzie wyjatkowo satysfakcjonujący.

Domy i apartamenty w Pienzie i okolicy to także różnorodność. Nasze obiekty wakacyjne zlokalizowane są w różnych miejscach, mają różny standard oraz pojemność. Część z nich jest również wyposażone w dodatkowe udognodnienia, które jeszcze bardziej podnoszą poziom komfortu. W Pienzie, szczególnie polecamy nasze domy z basenem, które świetnie sprawdzają sie jako miejsca wypoczynku i regeneracji po całym dniu pełnym wrażeń.

 

Pienza

Wakacje w Pienzie

Urlop w Pienzie należy zacząć od pełnego zrelaksowania się i naładowaniu naturalnych akumulatorów. Kiedy już ten proces zakończy się sukcesem, to wystarczy spakować plecak i wyruszyć na niezwykłe wędrówki. Rezerwując produkt „apartamenty Włochy” poznacie:

  • Atrakcje Pienzy – wiadomo nie od dziś, że UNESCO nie wpisuje miast na listy za nic. Dlatego też spacer wąskimi, brukowanymi uliczkami miasta, sprawi, że te chwile zostaną w Waszej pamięci na długo. Pomiedzy sweitnie zachowanymi domostwami podziwiać można Pałac Piccolomini, Katedrę miejską, Pałac Vescovile, Pałac Miejski oraz kosciół św. Franciszka. Oprócz tego, czekają na Was liczne sklepiki oraz restauracje i kawiarnie serwujace loklane przysmaki.

  • Poznać okoliczne miasteczka – Monticchiello, San Quirico, Cosona czt Bagno Vignoni nie są moze tak spektakularne jak Pienza, ale również dostarczają mnóstwa wrażeń.

  • Odkryć piękno Val d’Orcia – rozległa folina poprzecinana zielonymi wzgórzami, zaprasza na całodniowe wędrówki lub rowerowe wycieczki.

  • Zwiedzić słynne miasta Toskanii – Z Pienzy łatwo i szybko dostaniecie się do, min. Sieny czy Arezzo (sprawdźcie także nasz produkt „noclegi w Arezzo”). Z kolei bliskie położenie od granicy z Umbrią,daje możliwość poznania atrkacji Jeziora Trazymeńskiego, Perugii oraz Asyżu.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar