Domy wakacyjne w Bagni di Lucca

Domy wakacyjne w Bagni di Lucca

Domy wakacyjne w Bagni di Lucca

Bagni di Lucca to prawdziwa perła wśród toskańskich miasteczek i wsi. Osada położona jest nad rzeką Lima, w górnej części Toskanii, ok. 30 kilometrów na północ od Lukki (zainteresowanym polecamy przejrzenie naszej oferty „Lukka apartamenty”). Bagni di Lucca jest dość mało znana wśród polskich turystów, a jej historia oraz atuty dowodzą, że jest to niezwykłe miejsce na urlop.  Po pierwsze – miasteczko otoczone jest zielonymi górami; po drugie – występują tu gorące źródła, z których korzystano już w I wieku p.n.e.; po trzecie – zabytkowa zabudowa, która ciągnie wzdłuż rzeki; po czwarte – mieści się tu najstarsze na świecie kasyno, najstarszy stół do ruletki w Europie oraz było to pierwsze przyłączone do sieci energetycznej miasto we Włoszech.

Domy wakacyjne w Bagni di Lucca to nasza propozycja wypoczynku dla wszystkich, którzy:

 • Lubią poznawać ciekawe miejsca;

 • Nie słyszeli nigdy o Bagni di Lucca, ale teraz czują, ze koniecznie muszą je odwiedzić;

 • Uwielbiają zdobywać szczyty gór i wzgórz;

 • Chcą wypocząć na łonie natury;

 • Chcą skorzystać z gorących źródeł, aby podreperować ciało i ducha.

Oczywiście, urlop w Bagni di Lucca nie oznacza, że jest się zamkniętym w jednym miejscu. Położenie miejscowości pozwala szybko dotrzeć do słynnych toskańskich miast oraz na wybrzeże Morza Liguryjskiego. Krótko mówiąc, rezerwujcie naszą ofertę „apartamenty Włochy” i w drogę!

 

Popularne domy wakacyjne w Bagni Di Lucca

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Bagni Di Lucca

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Bagni Di Lucca

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Bagni Di Lucca

Loading...

Domy wakacyjne w Bagni di Lucca

NOVASOL proponuje Wam nie tylko urlop w Bagni di Lucca, ale i swoją ofertę noclegową, z której warto skorzystać. Choć, słowo „noclegowa” nie jest najbardziej adekwatna, ponieważ mamy tu dla Was prywatne obiekty wakacyjne, które są wynajmowane w całości, a nie np. pojedyncze pokoje. Oznacza to, że zamieszkacie w kwaterze, która jest: wyposażona, posiada wszystkie pomieszczenia (kuchnia, łazienka, itp.) oraz gwarantem prywatnego charakteru wakacji. Oprócz tego, nasze domy wakacyjne w Bagni di Lucca zapewniają bezpieczeństwo, komfort oraz przyjemnie spędzone chwile zarówno za dnia, jak i w nocy. Skorzystajcie więc z naszej oferty „Toskania noclegi” już w te wakacje!

 

Domy wakacyjne w Bagni di Lucca

Kwatery specjalne w Bagni di Lucca

Dla niezdecydowanych mamy jeszcze jedną zachętę, która sprawi, że spojrzycie na propozycje NOVASOL łaskawym okiem. Są to mianowicie domy wakacyjne w Bagni di Lucca, które posiadają dodatkowe wyposażenie. Dlatego też, z dumą, prezentujemy Wam tutaj:

 1. Domy z sauną;

 2. Domy przyjazne dzieciom – plac zabaw w ogrodzie, konsola, pokoje dla dzieci, itp.;

 3. Domy dla miłośników aktywnego wypoczynku – z siłownią, placem do gry, sprzętem do gier, stołem do ping-ponga, itp.;

 4. Domy z basenem.

Wszelkie szczegóły na temat wyposażenia, znajdziecie w opisie poszczególnych obiektów. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Bagni di Lucca

Wakacje w Bagni di Lucca

Oto kilka propozycji spędzenia wolnego czasu w Bagni di Lucca (oczywiście, to tylko sugestie – wakacje z NOVASOL to pełna indywidualność i dowolność wyboru):

 • Zabytki miejskie – wybierając domy wakacyjne w Bagni di Lucca, koniecznie wybierzcie się nad rzekę, która z obu stron została zabudowana. Tutejsze domy oraz most (z XIX wieku) prezentują się niezwykle pięknie na tle rzeki i wzgórz. Poza tym, w mieście, znajdziecie liczne kościoły, wille, pałace oraz Teatr.

 • Gorące źródła – zachęcamy również do skorzystania z wód termalnych w ośrodkach spa. Oprócz kąpieli, oferują one także szereg zabiegów zdrowotnych.

 • Zielone wzgórza – rezerwując nasze domy we Włoszech, koniecznie wybierzcie się na pieszą lub rowerową wycieczkę po okolicznych górach i pagórach – emocje i piękne widoki gwarantowane!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar