Vinci - domy i apartamenty wakacyjne

Vinci

Vinci - domy i apartamenty wakacyjne

Vinci to niewielka miejscowość znajdująca się w północnej części włoskiej Toskanii, a dokładnie pomiędzy Lukką i Florencją, w centralnej Italii (polecamy Wam także naszą pełną ofertę "apartamenty i domy we Włoszech"). Miasteczko położone jest na wzgórzach należących do masywu Montalbano, w otoczeniu zielonych i rolniczych krajobrazów. I pewnie byłoby to kolejne, typowe dla Toskanii, urokliwe włoskie miasteczko, gdyby nie fakt, że to właśnie tutaj narodził się Leonardo da Vinci – słynny malarz, rzeźbiarz, wynalazca i człowiek wielu innych talentów. Co ciekawe, kiedyś końcówka Vinci nie oznaczała nazwiska, a miejsce pochodzenia – był to więc Leonardo z miasta Vinci.

Tyle ciekawostek, a teraz fakty. Wakacje w Vinci to propozycja dla każdego. Swoje miejsce znajdą tu amatorzy poznawania historii, aktywnego wypoczynku na łonie natury, sportowcy, smakosze, rodziny z małymi dziećmi oraz osoby szukające ucieczki o dużych i zatłoczonych miast, w których spędzane jest większość roku. Vinci to prawdziwa okazja na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Vinci

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Vinci

Loading...

Domy i apartamenty w Vinci

Jeśli chcecie spacerować uliczkami po których biegał młody Leonardo, to nie ma odwrotu, musicie spędzić wakacje w Vinci. Pobyt w tym pięknym miasteczku umilą Wam nasze obiekty wakacyjne. W nich spędzicie urlop w komfortowych warunkach i przyjemnej atmosferze. Poza tym, domy i apartamenty w Vinci są kompletnie wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty oraz meble oraz są w pełni samodzielnymi jednostkami gwarantującymi prywatny charakter wypoczynku. Wybierając nasz produkt „Toskania noclegi” poczujecie się jak we własnym domu!

Wyobraźcie sobie poranek przy kawie oraz zachwycającym widokiem na zielone pagórki i osady umiejscowione na ich szczytach. Możecie też zwizualizować sobie popołudnie na leżaku przy basenie, w którym bawią się Wasze dzieci. Obie wizje to jedne z naszych tematycznych propozycji wypoczynku. Domy z panoramicznym widokiem oraz domy z basenem to najpopularniejszy wybór w Vinci i okolicy. Oprócz tych kwater, mamy tu także domy przyjazne dzieciom (z licznymi atrakcjami dla najmłodszych Gości), domy z ogrodem, kwatery dla aktywnych (ze sprzętem do treningów i gier) i wiele innych. Zapraszamy!

 

Vinci

Wakacje w Vinci

Spędzając wakacje w Vinci, nie możecie odpuścić wizyty w trzech miejscach poświęconych Leonardo da Vinci. Pierwsze z nich to Muzeum, w którym podziwiać modele wynalazków oraz wizualne projekty, powstałe na podstawie notatek i obrazków stworzonych przez mistrza. Drugie miejsce to jego rodzinny dom, a trzecia lokalizacja to Biblioteka Leonarda, gdzie można zobaczyć, świetnie zachowane, zapiski i notatki wynalazcy. Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy” w Vinci, będziecie również mogli poznać inne, nie mniej ciekawe miejsca tego miasteczka. Podczas spaceru uliczkami miasta, z pewnością, zachwyci Was XIII-wieczny kościół Santa Croce, główny plac miejski Piazza dei Guidi, średniowieczne mury obronne oraz zamek Conti Guidi z charakterystyczną wieżą.

Urlop w Vinci to także okazja na poznanie atrakcji znajdujących się poza miasteczkiem. Na pewno warto udać się na wyprawę pośród pól uprawnych, sadów, winnic i gajów oliwnych, w których będziecie mogli skosztować oraz zakupić miejscowe wyroby prosto od producentów. Z koeli zielone wzgórza, dostarczą Wam mnóstwa pięknych widoków oraz trochę wysiłku fizycznego. Jeśli zaś jesteście tu z samochodem, to warto podjechać do pobliskich miast, które znane są na całym świecie. W miejscach takich jak Empoli, Lukka, Pistoia, Prato czy Florencja (sprawdźcie także naszą ofertę „Florencja nocegi”) spędzicie niesamowite chwile i poznacie ciekawe atrakcje oraz zabytki.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar