Domy i apartamenty w Lerici

Domy i apartamenty w Lerici

Domy i apartamenty w Lerici

Lerici jest kurortem położonym w południowej części włoskiej Ligurii, zaledwie kilka kilometrów na południe od La Spezia (sprawdźcie także nasz produkt „noclegi La Spezia”). Miejscowość znajduje się na  wybrzeżu Morza Liguryjskiego, a dokładniej w słynnej Zatoce Poetów – wielu uważa, że właśnie Lerici jest jej perłą.

Wakacje w Lerici to propozycja dla spragnionych słońca i kąpieli w krystalicznie czystych wodach morskich. Miasto i okolica słyną z pięknych plaż oraz atrakcji z nimi związanych, jak również z bogatej infrastruktury turystycznej, która dostarczy Wam wielu atrakcji i wrażeń. Lerici jest również świetną bazą noclegową, z której szybko można dotrzeć do najpiękniejszych i najciekawszych miejsc regionu. Jest też miejscem, skad można wyruszyć w całodniowe wędrówki po górzystej okolicy, także amatorzy aktywnego i „męczącego” wypoczynku będą usatysfakcjonowani. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego też polecamy domy i apartamenty w Lerici na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Wakacje nad morzem

Niewątpliwym atutem kurortu Lerici jest jego położenie na wybrzeżu, i do tego tak pięknym i zróżnicowanym. Czekają tu na Was zarówno wyposażone plaże piaszczyste, jak i zaciszne zatoczki otoczone stromymi klifami oraz zielonymi wzgórzami. To sprawia, że właśnie ta część wybrzeża jest chętnie wybierana przez turystów i mimo to, dla nikogo nie zabraknie tu miejsca. Jeśli możemy Wam podpowiedzieć, to wakacje w Lerici można spędzić na takich plażach jak:

  1. Colombo Beach Club – plaża płatna, a więc bardzo dobrze wyposażone w sprzęt wypoczynkowy.

  2. Ciccillo A Mare – trzy niewielkie plaże położone pod klifami, u szczytu których wznosi się piękny Zamek

  3. Punta Corvo – niezwykle piękna plaża do której dostać można się drogą morską lub pokonując długie i strome zbocze

  4. San Terenzo – główna plaża miejscowości San Terenzo w gminie Lerici. Wielka plaża z częścią płatną i bezpłatną.

Wybierając się na „wakacje w Ligurii” odkryjecie także bogactwo flory i fauny dna morskiego – nie trzeba do tego nawet posiadać uprawnień nurka, wystarczy rurka i okulary do snurkingu!

 

Domy i apartamenty w Lerici

Domy i apartamenty w Lerici

Urlop w Lerici można spędzić na plaży, ale jednak w nocy warto zapewnić sobie jakiś dach nad głową. Jeśli więc dość macie hotelowego gwaru i małych pokoików, to rozważcie ofertę NOVASOL. My proponujemy Wam w pełnie samodzielne i wyposażone domy i apartamenty w Lerici, w których wypoczniecie w komfortowych i prywatnych warunkach. Oprócz tego, znajdziecie tu obiekty wyposażone w dodatkowe udogodnienia, dlatego też dużą popularnością cieszą się tu domy z widokiem na morze, apartamenty przy plaży, domy z basenem oraz kwatery przyjazne zwierzętom. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Lerici

Wakacje w Lerici i okolicy

Rezerwując nasz produkt „apartamenty Włochy”, będziecie (oprócz wypoczynku na plaży) mieli możliwość poznania takich miejsc jak:

  • Zatoka Poetów – spakujcie plecak i wyruszcie z Lerici wzdłuż wybrzeża. Znajdziecie tu piękne osady rybackie, klify, skały i formacje skalne, które na długo pozostaną w Waszej pamięci .

  • Cinque Terre – rezerwując domy i apartamenty w Lerici, będziecie mieli okazję na rejs wzdłuż wybrzeża Cinque Terre – parku narodowego oraz dziedzictwa kulturowego Włoch.

  • La Spezia – największe miasto regionu z licznymi zabytkami (Zamek San Giorgio, katedra Cristo Re dei Secoli) oraz muzeami.

  • Zamek Lerici – powstała w XI wieku na zboczu wzgórza wpadającego do morza budowla, jest dziś największą atrakcją kurortu. Mieści się w nim również Muzeum Paleontologiczne.