Casole d'Elsa - domy i apartamenty wakacyjne

Casole-d'Elsa

Casole d'Elsa - domy i apartamenty wakacyjne

Casole d'Elsa położona jest prosto ponad kolanem włoskiego buta, tzn. w zachodniej części regionu Toskania. Miasto położone jest na wzgórzu z jedynym w swoim rodzaju widokiem panoramicznym. Zachwyci tu Państwa widok pochodzących ze średniowiecza murów miejskich, które częściowo otaczają miasto. Warte zobaczenia są dobrze zachowane place, np. Piazza della Libertà oraz zamek Rocca z kamienną wieżą. Casole d'Elsa zachwyci Państwa. Rezerwujcie Państwo jeden z naszych wspaniałych obiektów z oferty "domy we Włoszech" w Casole d'Elsa i szykujcie się na wymarzone wakacje.

Popularne domy wakacyjne w Casole d' Elsa

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Casole d' Elsa

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Casole d' Elsa

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Casole d' Elsa

Loading...

Miejsce idealne na wakacje

Pierwsze wzmianki o Casole d'Elsa pochodzą z roku 896. Tutaj każdy budynek, każda ulica mogłaby opowiedzieć swoją historię. Spacer wąskimi, brukowanymi uliczkami daje możliwość poznania tradycji i lokalnej kultury. Spotkają tu Państwo przyjaznych i pomocnych mieszkańców. Rozciąga się stąd cudowny widok na okolicę. Dzięki dobremu klimatowi, do Casole d'Elsa z roku na rok przyjeżdża coraz więcej turystów. Jeżeli szukają Państwo zakwaterowania z dala od hałasu wielkiego miasta, Casole d'Elsa będzie idealne. Jest to wymarzone miejsce na urlop zwłaszcza dla amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu. Panują tu dobre warunki do spacerów, jazdy na rowerze i jazdy konnej. Podobnie, jak w innych toskańskich miasteczkach, również w Casole d'Elsa koniecznie powinni Państwo wybrać się do lokalnych trattorii - przyjazny kelner pomoże w wyborze dania. Mogą być Państwo pewni, iż serwowane tu dania będą wspaniałe i na długo pozostaną w pamięci!

Casole-d'Elsa

Domy wakacyjne w Casole d'Elsa

Pozwólcie się Państwo oczarować naszym domom wakacyjnym w Casole d'Elsa w prowincji Siena. Włochy to wspaniałe miejsce na wakacyjny wypoczynek. Wszystkie domy wakacyjne NOVASOL we Włoszech charakteryzuje wysoki standard. Wszystkie domy wakacyjne NOVASOL urządzone zostały zgodnie z gustem i indywidualnymi możliwościami konkretnych właścicieli. W NOVASOL znajdą Państwo domy i apartamenty wakacyjne o różnym standardzie i wyposażeniu. Każdy dom wakacyjny NOVASOL ma swój indywidualny i niepowtarzalny charakter. Dzięki temu mają Państwo pewność, iż każda kwatera wakacyjna w Casole d'Elsa jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.

Mieszkając w domu wakacyjnym NOVASOL mają Państwo możliwość zwiedzenia Casole d'Elsa oraz pobliskich miejscowości. Tutaj znajdą Państwo wszystko to, co jest niezbędne dla udanych wakacji w Toskanii.

Casole-d'Elsa

Atrakcje

W Casole d'Elsa czekają na Państwa cudowne krajobrazy oraz liczne ślady bogatej historii. Znajdą tu Państwo kamienne wieże, renesansowe pałace, zamek La Roca. Miasto położone jest niedaleko takich miast jak: Florencja oddalona 70 km, Siena oddalona 30 km oraz San Gimignano - dzięki temu podczas urlopu w Casole d'Elsa bez problemu mogą Państwo zorganizować jednodniowe wycieczki do tych miast. W ofercie NOVASOL czeka na Państwa wiele atrakcyjnych domów i apartamentów wakacyjnych w Sienie i wielu innych miasteczkach Toskanii. Nie zwlekajcie Państwo i już dziś zarezerwujcie dom wakacyjny na wymarzone wakacje w Casole d'Elsa.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar