Domy i apartamenty w Chianni

Domy i apartamenty w Chianni

Domy i apartamenty w Chianni

Chianni to charakterystyczna toskańska miejscowość, znajdująca się w zachodniej części region, około 35 kilometrów na północ od portu w Cecinie, w centralnej części kraju (sprawdźcie także naszą szeroką ofertę „domy we Włoszech”). Chianni jest miasteczkiem o początkach sięgających czasów Etrusków. Dziś, jest świetnym przykładem typowej średniowiecznej zabudowy umiejscowionej  na zielonych wzgórzach, w otoczeniu zieleni.

Domy i apartamenty w Chianni to propozycja dla osób szukających wypoczynku w kojącej atmosferze, której tu nie brakuje. W Chianni możecie całe dnie spędzić w otoczeniu naturalnych krajobrazów oraz w spokojnym klimacie, który pomoże zregenerować siły oraz zmysły. Jest to również miejsce na intensywne wycieczki piesze i rowerowe po pofałdowanym terenie, ponieważ tutejsze wzgórza i pagóry wznoszą się na wysokość nawet 700 metrów n.p.m., a więc wyższym niż np. nasze Góry Świętokrzyskie. Wakacje w Chianni to także propozycja na wiejskie wakacje, a samo miasteczko świetnie się również sprawdza jako punkt startowy do wycieczek do najciekawszych miast Toskanii oraz nad morze. To będą niezapomniane i pełne miłych przeżyć wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Chianni

Wybierając Chianni i okolicę na swój wymarzony urlop, polecamy Wam skorzystanie z bardzo popularnej formy najmu w tym regionie. Są to mianowicie prywatne domy i apartamenty w Chianni, które stanowią alternatywę dla zatłoczonych i głośnych hoteli. Zaletami prywatnych kwater wakacyjnych z oferty NOVASOL są:

  • Pełne wyposażenie we wszelkie niezbędne meble, urządzenia i pomieszczenia (w tym kuchnie lub aneksy kuchenne).

  • Samodzielność oraz indywidualny charakter urlopu.

  • Gwarancja prywatności.

  • Różnorodność obiektów – nasz produkt „Toskania noclegi”, to bardzo zróżnicowana oferta, nie ma bowiem dwóch takich samych domów. Obiekty znajdziecie w różnych lokalizacjach, standardzie oraz wielkości.

  • Dodatkowe udogodnienia – sprawdźcie czy wybrany przez Was dom wakacyjny posiada specjalne atuty, jak np. basen, ogród, siłownia, sala gier, itp.

Na koniec, warto wspomnieć o dwóch dodatkowych typach domów, które wyróżniają nasza ofertę. Pierwszy rodzaj to kwatery akceptujące zwierzęta, co oznacza, ze do tych obiektów możecie zabrać swojego domowego ulubieńca. Drugim typem domów są obiekty all inclusive, które w cenie najmu mają już wliczone opłaty za sprzątanie końcowe, pościel, ręczniki oraz media. Gorąco polecamy nasze domy i apartamenty w Chianni!

 

Domy i apartamenty w Chianni

Wakacje w Chianni

Urlop w Chianni można spędzić na wiele przyjemnych sposobów, także tylko od Was zależy jak będziecie tu wypoczywać. Jeśli jednak możemy coś zasugerować, to mamy dla Was kilka ogólnych propozycji. Otóż rezerwując domy i apartamenty w Chianni z katalogu „domy i apartmenty Włochy”, będziecie mogli, m.in.:

  1. Odkryć tajemnice miasta – spacerując wąskimi uliczkami oraz placami miejskimi, podziwiać będziecie średniowieczną i renesansową zabudowę, mury miejskie, zabytkowe kościoły oraz bogatą ofertę gastronomiczną.

  2. Poznać szlak winny – coś dla smakoszy i miłośników wina. Tutejszy szlak prowadzi przez najlepsze winnice, piwniczki, gaje oliwne oraz sady, w których można spróbować oraz zakupić lokalne, pyszne produkty.

  3. Wypocząć na łonie natury – pieszo czy na rowerze – to bez znaczenia. Trasy turystyczne poprowadzą Was przez lasy i wzgórza, miasteczka i wioski, ciekawe miejsca i farmy – to będzie niezapomniana przygoda.

  4. Wypocząć nad morzem – około 30 kilometrów potrzeba, aby zrelaksować się na piaszczystej plaży oblewanej błękitnymi wodami Morza Tyrreńskiego. Na wybrzeżu czeka również na Was cała masa atrakcji dla małych i dużych, bogate w udogodnienia kurorty oraz możliwość uprawiania sportów wodnych.

  5. Odkryć perły Toskanii – Livorno, Piza, Lukka, Florencja (sprawdźcie również ofertę „Florencja noclegi”) – jest z czego wybierać!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar