Montelupo Fiorentino - domy i apartamenty

Montelupo Fiorentino to niewielka osada znajduje się w samym sercu włoskiej Toskanii, około 30 kilometrów na zachód od słynnej Florencji, w centralnejczęści Italii w której oferujemy Wam nasze domy we Włoszech. Montelupo Fiorentino położone jest pośród zielonych wzgórz i lasów, a tuż za miastem do rzeki Arno wpada urocza rzeczka Pesa.

Wakacje w Montelupo Fiorentino to produkt kierowany przede wszystkim do osób chcących wypocząć na łonie natury i na świeżym powietrzu. Wystarczy kilka kroków na północ i już znajdziecie się pośrdó naturalnych i zielonych krajobrazów. Jest to także miejsce na relaks w ciszy i spokoju, które są przecież niezbędnymi elementami gwarantującymi w pełni zasłużony odpoczynek. Z Montelupo Fiorentino łatwo dostaniecie się również do pięknych miast i miejscowości regionu, także urlop w tym miejscu może być świetnym punktem do wycieczek krajoznawczych oraz szlakiem historii i kultury. Bardzo więc możliwe, ze to właśnie tutaj spędzicie niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Montelupo Fiorentino

Domy i apartamenty w Montelupo Fiorentino

Nie zwlekajcie ani chwili dłużej i sprawdźcie nasze domy i apartamenty w Montelupo Fiorentino. Warto to zrobić z kilku powodów. Po pierwsze, proponujemy alternatywę dla ciasnych hotelowych pokojów, gdzie trudno o ciszę i spokój. Po drugie, nasz produkt „Toskania noclegi” to kompletnie wyposażone kwatery, co dotyczy również kuchni (lub aneksu kuechnnego) – dzięki temu możecie sami przygotowywać posiłki z miejscowych produktów. Po trzecie, nasze obiekty wakacyjne są w pełni samodzielnymi i prywatnymi lokalami, które są tylko do Waszej dyspozycji podczas zarezerwowanego terminu. I po czwarte, produkty z oferty NOVASOL to duży wybór różnorodnych obiektów wakacyjnych. Znajdziecie tu kwatery o różnej wielkości, lokalizacji oraz standardzie – wszystko to po to, aby Wasze wakacje były jak najbardziej udane.

Przy opisie produktu „domy i apartamenty Montelupo Fiorentino” warto wspomnieć o specjalnych kwaterach tematycznych. Są to obiekty, które posiadają specjalne udogodnienia, a są to m.in.:

  • Domy z basenem – prywatny akwen na wakacje to same zalety. Kąpiele w spokojnej atmosferze zawsze są wysoko cenione, a przyjemne orzeźwienie po dniu pełnym wrażeń to jedno z najlepszych uczuć.

  • Domy z panoramicznym widokiem – te kwtaery oferuja niezapomniane widoki z okien i tarasów.

  • Domy przyjazne zwierzętom – zabierz swojego domowego zwierzaka na wspólne wakacje.

 

Montelupo Fiorentino

Wakacje w Montelupo Fiorentino

Wakacje w Montelupo Fiorentino to prawdziwa okazja na udany wypoczynek. Jednak kiedy już w pełni wypoczniecie, wybierzcie się wycieczki, które sprawią, że urlop ten na długo pozostanie w Waszej pamięci. Już na sam start, proponujemy Wam spacer wąskimi uliczkami miasteczka – poczujecie się wtedy jakbyście wsiedli do wehikułu czasu. Znajdują sie tu bowiem, świetnie zachowane zabudowania z czasów średniowiecza. Warto także udać się do Muzeum Archeologicznego oraz Muzeum Ceramiki, gdyż dawniej był to jeden z głównych ośrodków jej produkcji. Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy” będziecie mieli również poznać ofertę miejscowych tawern i restauracji – dcla każdego amatora kulinarnych delicji jest to wręcz punkt obowiązkowy!

Urlop w Montelupo Fiorentino to równeż okazja na eksplorację naturalnych krajobrazów, na które składają się rozległe wzgórza oraz lasy. Podczas wędrówek lub rowerowych wojaży, nie tylko odetchniecie świeżym powietrzem, ale i nasycicie zmysły pieknymi widokami. Z kolei amatorzy zwiedzania zabytkowych miejsc łatwo i szybko mogą dostać się stąd do najsłynniejszych miast Toskanii. Lukka, Empoli, Pistoia i Florencja oferujemy nasz produkt „Florencja noclegi”) zapraszają na niezapomniane chwile.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar