Apartamenty i domy wakacyjne w Stazzema

Apartamenty i domy wakacyjne w Stazzema

Apartamenty i domy wakacyjne w Stazzema

Stazzema to nazwa malowniczo położonej miejscowości. Miasteczko znajduje się w zachodniej części Toskanii, zaledwie 20 kilometrów od wybrzeża Morza Tyrreńskiego i jego kurortów, jak np. Forte dei Marmi, w centralnych Włoszech (przy okazji, zerknijcie na nasze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Stazzema położona jest na zboczu zielnego wzgórza, które wchodzi w skład tzw. Alp Apuańskich, czyli pasma górskiego, które dochodzi do prawie 2000 metrów n.p.m. Dlatego też, w odróżnieniu od innych części regionu, nie ma tu zbyt wielu pól uprawnych, a jedynie zielone ogrody w małych gospodarstwach oraz gęste lasy pokrywające wzniesienia i przestrzenie między nimi.

Tak charakterystyczne położenie daje jasną odpowiedź na pytanie do kogo skierowana jest nasza oferta „apartamenty i domy wakacyjne w Stazzema”. Oczywiście, swoje miejsce znajdzie tu każdy, lecz najbardziej zadowolone będą osoby, które lubią połączenie wypoczynku nad morzem i w górach. Niezaprzeczalnym atutem jest również bogata i bujna przyroda oraz małe, zabytkowe wioski poukrywane między górami i wzgórzami – m.in. właśnie dlatego, Stazzema to świetne miejsce dla amatorów całodziennych wędrówek lub rowerowych eskapad. Również zaletą położenia jest spokojny klimat, który pomoże w regeneracji sił przed wyzwaniami pourlopowymi, także zapraszamy Was do Stazzema na przyjemne wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Stazzema

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Stazzema

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Stazzema

Loading...

Apartamenty i domy wakacyjne w Stazzema

Przed wyjazdem na wakacje do tej części Toskanii, zapoznajcie się wcześniej z ofertą wakacyjną, jaką przygotowała dla Was NOVASOL. Stanowią ją domy i apartamenty wakacyjne, które są udostępnione tylko Wam podczas najmu. Oznacza to, że Wasz urlop przebiegnie w prywatnej, rodzinnej atmosferze – bez żadnych dokwaterowań, czy współdzielenia kuchni lub łazienek. Nasze apartamenty i domy wakacyjne w Stazzema to całkowicie samodzielne kwatery, w których spędzicie wakacje w komfortowych oraz bezpiecznych warunkach. Możemy za to poręczyć, ponieważ wszystkie obiekty z katalogu „Toskania noclegi”, zostały sprawdzone przez nasz miejscowy oddział, jak również to oni sporządzili opisy oraz fotografie, z którymi można zapoznać się w naszej witrynie. Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Stazzema

Kwatery wakacyjne z basenem w Stazzema

Jak tytuł wskazuje, w miejscowości Stazzema i jej okolicy, mamy Wam do zaoferowania naszą specjalność, czyli apartamenty i domy z basenem. Własny basen podczas urlopu to nie tylko możliwość zabawy i frajda, ale także okazja na relaks oraz orzeźwienie o dowolnej porze dnia, kiedy to temperatury są najwyższe. W naszej ofercie znajdziecie dwa typy kwater z basenem:

  • Basen prywatny – posiadają je apartamenty i domy wakacyjne w Stazzema posiadające własną działkę, która nie jest z nikim współdzielona.

  • Basen wspólny – basen jest udostępniony kilku apartamentom lub domkom na jednej działce. Nikt spoza działki nie ma do niego dostępu.

O tym jaki typ basenu posiada dany obiekt dowiecie się z opisu, który znajduje się pod każdą kwaterą.

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Stazzema

Wakacje w Stazzema

Gdy już wykorzystacie atrakcje naszych kwater wakacyjnych w Stazzema, sprawdźcie co czeka Was za progiem domu lub apartamentu. Wybór jest tu naprawdę spory, bowiem wybierając obiekt z katalogu „apartamenty Włochy”, będziecie mieli możliwość:

  • Wypoczynku na piaszczystych plażach oblewanych wodami Morza Tyrreńskiego;

  • Wędrowania po Alpach Apuańskich i zdobywania ich szczytów;

  • Odkrywania ciekawych miast Toskanii, tj. Piza, Lukka, Viareggio, itd.

  • Poznania ciekawych miejsc i zabytków miasta.

Rezerwując apartamenty i domy wakacyjne w Stazzama, będziecie mogli również skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej, uprawiać różne dyscypliny sportowe, wybrać się w rejs po morzu i poznać wiele innych atrakcji, które już tu na Was czekają.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar