Apartamenty i domy w Lari

Lari to niewielka miejscowość, która położona jest w zachodniej części włoskiej Toskanii, ok. 30 kilometrów od wybrzeża oblewanego wodami Morza Liguryjskiego oraz słynnego miasta Piza. Całość znajdziecie w centralnej Italii, a, już teraz, możecie sprawdzić nasze apartamenty i domy we Włoszech. Lari to bardzo charakterystyczna dla tego regionu osada, gdyż położona jest na wzgórzach otoczonych murami, a nad miastem góruje  świetnie zachowany zamek. Swoje początki, miejscowość ma już w czasach Etrusków i po dziś dzień można tu znaleźć ślady po czasach ich świetności, jak i następnych władcach. Dziś, jest to świetne miejsce na wakacyjny wypoczynek.

Apartamenty i domy w Lari to propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w spokojnej lokalizacji, z której szybko można dostać się do największych atrakcji regionu oraz nad morze. Jest to również miejsce polecane amatorom zwiedzania i historii, bowiem samo Lari, jak i okoliczne miasteczka oraz wioski, oferują wiele ciekawych miejsc o fascynującym rodowodzie. Amatorzy dobrej kuchni również będą usatysfakcjonowani, ponieważ miasteczko otoczone jest winnicami, plantacjami owoców oraz gajami oliwnymi. Warto także dodać, że i amatorzy aktywnego wypoczynku na łonie natury, spędzą tu niezapomniane wakacje we Włoszech, a więc w drogę!

 

Apartamenty i domy w Lari

Popularne domy wakacyjne w Lari

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Lari

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Lari

Loading...

Apartamenty i domy w Lari

Każdy kto wybiera się w okolice Lari, powinien zapoznać się z wakacyjną ofertą NOVASOL. Jest ona zupełnym przeciwieństwem w stosunku do hoteli, pensjonatów czy hosteli. Otóż my, proponujemy Wam prywatne apartamenty i domy w Lari, które są w pełni autonomicznymi i samodzielnymi jednostkami. Oprócz tego, nasz produkt „Toskania noclegi” to również gwarancja kompletnego wyposażenia oraz komfortowo spędzonego wypoczynku. Wybierając się na wakacje z NOVASOL, nie będziecie zawiedzeni!

Oprócz wymienionych wyżej zalet, nasze kwatery oferują także dużą różnorodność, dzięki czemu łatwiej Wam będzie znaleźć obiekt wakacyjny dostosowany do Waszych potrzeb i wymagań. Nasze kwatery w Lari, zlokalizowane są w różnych miejscach, oferują różny standard i wielkość (możliwość przyjęcia konkretnej liczby osób) oraz dodatkowe udogodnienia. Wśród nich warto wyróżnić domy z basenem oraz domy z ogrodem, w których miło spędzicie czas z dala od tłumów i hałasu. Na koniec jeszcze słowo, o opcji all inclusive. Otóż, część obiektów oferuje taką ofertę, w ramach której, opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel z ręcznikami – są już wliczone w cenę najmu, a Wam pozwolą zaoszczędzić fundusze. Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy w Lari

Wakacje w Lari

Urlop w Lari to czas wypoczynku i relaksu. Jednak warto sprawdzić, co też miasteczko i jego okolica mają dla Was w zanadrzu. Zacznijmy od Lari, otóż rezerwując produkt „noclegi Włochy”, będziecie mogli poznać takie miejsca jak:

  • Zamek – piękna, antyczna budowla w świetnym stanie. Dziedziniec, więzienie, kaplica oraz liczne schody, zrobią na Was wrażenie.

  • Kościół św. Leonarda

  • Mury miejskie, z których podziwiać można toskańskie krajobrazy

  • Pałac Lieoli

  • Plac miejski – otoczony zabytkowymi domostwami i bogatą ofertą gastronomiczną.

To nie wszystko. Atrakcyjne położenie miasteczka, pozwala na różne możliwości spędzania wolnego czasu w Toskanii. Jeśli lubicie wypoczynek na łonie natury, to tutejsze szlaki wędrowne oraz rowerowe, zapraszają Was na przygodę pośród lasów, wzgórz, agroturystycznych posiadłości, jezior, rzek i osad poustawianych na szczytach pagórków i gór. Z kolei, amatorzy zwiedzania, łatwo dostaną się do m.in. Pizy ze słynną krzywą Wieżą, Livorno, Casciny, Empoli, a nawet Florencji (tu również oferujemy produkt „Florencja noclegi”). Pamiętajcie także, ze rezerwując apartamenty i domy w Lari, będziecie mogli także odkryć atrakcje toskańskich kurortów nadmorskich. Jeszcze raz, zapraszamy!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar