Dicomano - dmy i apartamenty

Dicomano

Dicomano - dmy i apartamenty

Dicomano to miejscowość oraz gmina położone w północno-wschodniej części włoskiej Toskanii, około 38 kilometrów od słynnej Florencji, w centralnej części kraju (możecie również sprawdzić nasze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech - w każdym regionie, każdy znajdzie cos dla siebie). Miasteczko zlokalizowane jest w otoczeniu zielonych toskańskich wzgórz, które przechodzą w północne Apeniny, zwane także Apeninem Toskańskim. Dlatego też, wakacje w Dicomano polecane są osobom lubiącym aktywny wypoczynek na łonie natury.

Urlop w Dicomano proponujemy także wszystkim tym, którzy chcą wypocząć w spokojnej atmosferze. Jeśli więc, macie dość gwarnych i zatłoczonych kurortów oraz ośrodków miejskich, to sielski klimat w Dicomano, będzie dla Was idealny. Lokalizacja miasteczka pozwala również na możliwość zwiedzania licznych toskańskich miast, a także okazję na kąpiel w dwóch morzach otaczających „włoskiego buta”. Jest to możliwe, gdyż zarówno do Morza Liguryjskiego, jak i Adriatyckiego, jest stąd niecałe 140 kilometrów. Zatem, jeżeli nie macie jeszcze planów na wypoczynek, a powyższy opis Was zacieckawił, to wybierzcie się na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Dicomano

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Dicomano

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Dicomano

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Dicomano

Loading...

Domy i apartamenty w Dicomano

Walizki spakowane, auto zatankowane, dzieci już przebierają niecierpliwie nogami – ale czy o czymś nie zapomnieliście? No tak, trzeba jeszcze mieć pewność, że na miejscu czeka na Was dach nad głową.W ten sposób dochodzimy do roli NOVASOL i naszej oferty "Toskania noclegi". Piszemy tak, bowiem mamy Wam dla Was domy i apartamenty w Dicomano, w których spędzicie niezapomniane chwile. Nasza oferta to alternatywa dla hoteli i okazjonalnego wynajmu pojedynczych pokojów. Produkt oferowany na naszych stronach to: w pełni wyposażone, samodzielne oraz gwarantujące prywatność kwatery, które sa tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji podczas trwania najmu.

Kwatery w Dicomano i okolicy, to także duża różnorodnośc oferty, a wszystko to w celu jak najlepszego dostosowania obiektów wakacyjnych do Waszych potrzeb. Można wyróżnić następujące cechy:

  • Wielkość obiektu – oferujemy Wam zarówno apartamenty dla par jak i wielopoziomowe domy dla nawet kilkudziesięciu osób.

  • Lokalizacja – posiadamy obiekty wakacyjne zarówno w samym sercu miasteczka, jak i na łonie natury, w otoczeniu wzniesień i gór.

  • Jakość – w sprzedaży mamy prosto wyposażone mieszkania (idealna opcja dla osób szukających tylko noclegów, pomiędzy, pełnymi przygód dniami) oraz luksusowe domy z licznymi udogodnieniami.

Nasze kwatery posiadają również liczne dodatkowe atrakcje, które jeszcze bardziej podnoszą komfort wypoczynku. Na niezapomniane wakacje w Dicomano, możecie zamieszkać w takich obiektach jak: dom z basenem, dom przyjazny zwierzętom, apartament z panoramicznym widokiem, itp.

 

Dicomano

Wakacje w Dicomano

Wyobraźcie sobie miejsce, w którym już po przebudzeniuwiecie, że już zaraz czeka na Was niezapomniana przygoda na łonie natury. Tak najkrócej można zobrazować wakacje w Dicomano. Wystaczy przejść przez drzwi domu lub apartamentu wakacyjnego i już można rozpocząć kolejny, niezwykły dzień. W okolicy Dicomano czekają na Was szlaki turystyczne, które prowadzą przez zielone wzgórza, pola, winnice, lasy, strumyki i wszystko co tylko można opisać w kategorii „naturalne krajobrazy”. Lecz to nie wszystko. Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy”, będziecie mieli okazję poznać mnóstwo niezwykłych miejsc, jak np.:

  • Park Narodowy Lasu Casentinesi – rezerwat, w którym poznać można liczne gatunki flory i fauny, wodospady, ogród botaniczny, górskie źródła, doliny rzeczne, punkty archeologiczne i inne atrakcje.

  • Pistoia – miasto, które świetnie prezentuje średniowieczną zabudowę. Oprócz zwiedzania, polecamy kawę na pięknym placu Piazza del Duomo i liczne atrakcje.

  • Florencja – miasto posiadające tyle zabytków i atrakcji, że nie sposób ich wyliczyć. Można nawet śmialo założyć, że praktycznie każdy budynek w tym mieście posiada swoją własną, fascynująca historię. Przy okazji, sprawdźcie naszą ofertę "Florencja noclegi".

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar