Domy i apartamenty w Civitella in Val di Chiana

Domy i apartamenty w Civitella in Val di Chiana

Domy i apartamenty w Civitella in Val di Chiana

Civitella in Val di Chiana to niewielka miejscowość położona we wschodniej części włoskiej Toskanii, zaledwie 10 kilometrów na zachód od słynnego Arezzo, w środkowej części Półwyspu Apenińskiego (po więcej ofert w Italii, zerknjicie do katalogu "domy we Włoszech"). Miejscowość położona jest na jednym z licznych wzgórz doliny Val di Chiana, tuż przy początkowych i niewysokich masywach Apeninów. Civitella in Val di Chiana to także świetnie zachowany zabytek, którego symbolem są ruiny zamku z X wieku oraz mury miejskie,

Wakacje w Civitella in Val di Chiana to propozycja dla miłośników wypoczynku na łonie natury. Zalesione wzgórza przechodzące w góry świetnie nadają się na, pełne wrażeń, całodniowe wycieczki. Również amatorzy zwiedzania i poznawania nowych, ciekawych miejsc znajdą tu coś dla siebie, ponieważ w bliskiej okolicy znajdują sie liczne zabytkowe miejscowości, a do słynnych ośrodków miejskich Toskanii można się stąd szybko dostać. Jeśli więc szukacie nieszablonowego miejsc, w którym wypoczniecie w zacisznej atmosferze, to Civitella in Val di Chiana bedzie idealna lokalizacją na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Civitella In Val Di Chiana

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Civitella In Val Di Chiana

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Civitella In Val Di Chiana

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Civitella In Val Di Chiana

Loading...

Domy i apartamenty w Civitella in Val di Chiana

Idealnym dopełnieniem satysfakcjonującego urlopu jest właściwe dobranie noclegów. Dlatego też, zachęcamy do zapoznania się z ofertą NOVASOL. Mamy bowiem dla Was domy i apartamenty w Civitella in Val di Chiana, w których spędzicie niezapomniane wakacje. Możemy je zagwarantować, ponieważ wszystkie obiekty wakacyjne z oferty „Toskania noclegi”:

  • w pełni wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty oraz meble;

  • samodzielnymi jednostkami;

  • Gwarantują prywatny charakter wypoczynku;

  • Zostały wcześniej sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów;

  • Są dostępne tylko dla Was podczas trwania najmu.

Oprócz wyjżej wymienionych cech naszych kwater wakacyjnych, niektóre z nich posiadają specjalne udogodnienia lub cechy, które podnoszą komfort wypoczynku. Dzięki temu, możecie zamieszkać w domu z prywatnym basenem, domu przyjaznym zwierzętom, kwaterom ze atrakcjami dla dzieci i wielu innych obiektach. Wystarczy tylko sprawdzić listę udogodnień w opisie obiektu i w drogę!

Mamy dla Was jeszcze jedną zachętę. Otóż część obiektów wakacyjnych jest objętych programem all inclusive. W jego ramach, opłąty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel – są już wliczone w cenę najmu, a więc na miejscu nie spotkacie się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Zapraszamy!

 

Kwatery w Civitella in Val di Chiana

Wakacje w Civitella in Val di Chiana

Spędzając urlop w Civitella in Val di Chiana zapewnicie sobie niepowtarzalne wrażenia oraz przygody. Niezależnie, czy jesteście miłośnikami natury, czy zabytków i miejskiej architektury, każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli zarezerwujecie nasz produkt „apartamenty Włochy” możecie, między innymi:

  • Poznać zabytki Civitella in Val di Chiana – średnioweiczne mury miejskie, Pałac Pretorian z XIV wieku i kościół św. Marii Assunta z XI wieku robią niemałe wrażenie na odwiedzających. Jednak praktycznie każdy dom na miejskich placach jest ciekawym przykładem architektury. Spacer uliczkami maisteczka to również okazja na wypróbowanie tutejszych specjałów i pysznej kawy.

  • Aktywnie spędzić czas – wędrówki lub rowerowe wojaże posród wzgórz i gór to niemały wysiłek dla mięśni oraz niezapomniane widoki i wrażenia. Możecie tu także skorzystać z oferty stadnin, zagrać w golfa na polu golfowym czy uprawiać wspinaczkę. Z kolei kilkanaście kilometrów na północ, mozecie spróbować swoich sił w spływie kajakowym na rzece Arno;

  • Poznać ciekawe miejsca regionu – Arezzo, Jezioro Trazymeńskie czy Siena, jakie czekają Was w Toskanii.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar