Domy i apartamenty w Sorano

Sorano to niewielka miejscowość znajdująca się na południowym krańcu włoskiej Toskanii, zaledwie 9 kilometrów na północ od Pitigliano, w centralnej części kraju (przy okazji, zerknijcie na nasze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Miasteczko, które jest także stolicą gminy o tej samej nazwie, jest charakterystyczną antyczną osadą umiejscowioną na wzgórzu. To co ją odróżnia od innych podobnych miasteczek, to fakt, iż położona jest na kamiennym tufie, który jest skałą wulakoniczną. Pierwsze wzmianki o Sorano pochodzą już z III wieku przed naszą erą, także miejscowość ma do opowiedzenia mnóstwo ciekawych historii.

Wakacje w Sorano to urlop pełen Słońca, ciszy i spokojnej atmosfery. Tutaj, można w pełni naładować naturalne akumulatory, z dala od gwarnych i wielkich ośrodków miejskich. Okolica miasteczka świetnie nadaje się na aktywne spędzanie czasu, podczas którego poznacie piękne, naturalne krajobrazy oraz bogate w zabytki uroze miejscowości. Zapowiadają się więc, pełne pozytywnych wrażeń, wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Sorano

Popularne domy wakacyjne w Sorano

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Sorano

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Sorano

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Sorano

Loading...

Domy i apartamenty w Sorano

Kiedy cel podróży został wybrany, warto wcześniej znaleźć sobie jakiś dach nad głową, żeby później uniknąć niepotrzebenj nerwówki. Jeśli więc zbrdzydły Wam hotele i niedogodności z nimi związane, to sprawdźcie nasze domy i apartamenty w Sorano. Nasze kwatery to gwarancja komfortu oraz prywatności, o które trudno w hotelowych pokojach. Nasz produkt  "Toskania noclegi” to również kompletne wyposażenie kwater, co dotyczy również kuchni (lub aneksu kuchennego). Dzięki temu, możecie sami przygotowywać sobie posiłki z miejscowych produktów lub skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej regionu. Oprócz tego, nasze obiekty wakacyjne są w pełni samodzielnymi jednostkami, a więc spędzicie wakacje tak jak zechcecie (nawet gdyby oznaczało to spanie przez całe dnie).

Kiedy już wertować będziecie naszą ofertę, możecie dokonać kilku ustawień w filtrach, dzięki czemu szybko znajdziecie wymarzony dom lub apartament. Równie pomocna jest mapka, na której widać lokalizację obiektu oraz wygląd okolicy. Jeśli możemy coś podpowiedzieć, to największą popularnością cieszą się tu kwatery tematyczne, takie jak:

  • Domy z basenem – obiekty wyposażone w prywatny akwen

  • Domy z ogrodem – w nich można wypocząć na leżaku lub nawet kocu, w otoczniu naturalnej roślinności.

  • Domy dla rowerzystów – obiekty te wyposażone są w rowery, z których można korzystać nieodpłatnie przez cały pobyt.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Sorano

Wakacje w Sorano

Całodzienne wędrówki i rowerowe eskapady czekają. Rezerwując domy i apartamenty w Sorano i okolicy, zagwarantujecie sobie niesamowite przygody, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Planując wojaże po regionie, warto wpisać sobie na liste kilka ciekawych punktów. Oto kilka naszych propozycji dla osób, które wybiorą nasz produkt „domy i apartamenty Włochy”:

  1. Sorano – co to za wakacje w Sorano, jeśli się nie sprawdzi jego atrakcji, zwłaszcza, że jest tu co oglądać. Wędrując wąskimi uliczkami podziwiać będziecie zabytkowe domostwa, Zamek Orsini z XIV wieku, Masso Leopoldino oraz obiekty sakralne.

  2. Vitozza – nieopodal Sorano znajduje się ta osada jaskiniowa. Wokół niej znajduje się specjalna strefa archeologiczna, w której podziwiać można pozostałości po zamkach Primo oraz Secondo Castello, a także ruiny kościoła Chiesaccia.

  3. Sovana – niewielkie miasteczko bogate w liczne zabytki. Czekaja tu na Was, m.in. Zamek Aldobrandeschi, Palazzo Pretorio z XIII wieku, Katedra miejska z XI wieku, renesansowy pałac Bourbon del Monte, Etruska Nekropolia i wiele innych atrakcji.

  4. Grosseto – (sprawdźcie także nasz produkt „noclegi Grosseto”) - co prawda aby się tu dostać należy pokonać ok. 90 kilometrów, jednak naprawdę warto. Liczne koscioły, pałace i zabytki przyprawia Was o niemały zawrót głowy. Z kolei kilka kilometrów dalej znajduje się Marina di Grosseto, w której można zrelaksować się na długiej, piaszczystej plaży, oblewanej wodami Morza Tyrreńskiego.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar