Domy i apartamenty w Montecatini Terme

Montecatini Terme to jeden z największych ośrodków spa we Włoszech. Miejscowość znajduje się w środkowej części Toskanii, około 15 kilometrów na zachód od słynnej Pistoii, w centralnej Italii (polecamy Wam także nasze wszystkie domy we Włoszech). Swoją nazwę oraz renomę, Montecatini Terme zawdzięcza bogatym w minerały wodom termalnym, o których leczniczych właściwościach mówiono już w XIII wieku. Nic więc dziwnego, że jest to miejsce bardzo popularne przez amatorów spa z całego świata.

Domy i apartamenty w Montecatini Terme to kwatery dla osób pragnących zregenerować siły oraz organizm, nie tylko za sprawą term, ale również dzięki zielonym, toskańskim krajobrazom otaczającym miejscowość. Oprócz tego, w miejscowości znajduje się mnóstwo atrakcji oraz bogate życie nocne, które z pewnością dodadzą dreszczyku emocji podczas urlopu. Montecatini Terme, dzięki swojemu położeniu, to również świetna baza wypadowa do najciekawszych miast Toskanii, a nawet nad morze, do którego jest stąd niecałe 70 kilometrów. Dlatego też, jeśli planujecie pełen atrakcji i przygód urlop, to koniecznie wybierzcie Montecatini Terme na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Montecatini Terme

Popularne domy wakacyjne w Montecatini-Terme

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Montecatini-Terme

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Montecatini-Terme

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Montecatini-Terme

Loading...

Domy i apartamenty w Montecatini Terme

Każdy kto chciałby skorzystać z bogatej oferty miejscowych uzdrowisk i jednocześnie wypocząć w słonecznej Toskanii, powinien czym prędzej zaplanować swój urlop. Pomóc Wam w tym może nasza wakacyjna oferta, w której skład wchodzą domy i apartamenty w Montecatini Terme i okolicy. Nasze kwatery posiadają wszelkie udogodnienia, nie tylko niezbędne do udanych wakacji, ale nawet takie, które sprawią, że poczujecie się jak we własnym domu. Jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ wszystkie obiekty z oferty „Toskania noclegi” to prywatne domy i mieszkania, których właściciele udostępnili je na naszej stronie. Dzięki temu, nasze kwatery są w pełni przygotowane, samodzielne oraz gwarantują prywatność i indywidualny charakter wypoczynku.

W Montecatini Terme polecamy Wam szczególnie domy tematyczne, czyli takie, które posiadają dodatkowe atuty podnoszą poziom komfortu i satysfakcji na wyższy poziom. Wśród takich obiektów, warto wyróżnić:

  • Domy z basenem – kwatery z własnym akwenem, oferującym miłe chwile dla każdego członka rodziny.

  • Domy przyjazne zwierzętom – kwatery, do których możecie zabrać domowego zwierzaka.

  • Domy dla aktywnych – obiekty ze sprzętem sportowym, siłownią lub placem do gier.

  • Domy z panoramicznym widokiem – kwatery oferujące piękne widoki widziane z okien lub tarasu.

Zapraszamy do rezerwacji naszej oferty „domy i apartamenty w Montecatini Terme”!

 

Domy i apartamenty w Montecatini Terme

Wakacje w Montecatini Terme

Oto nasza lista propozycji, na co warto zwrócić uwagę podczas urlopu w Montecatini Terme.

  • Termy

To oczywista oczywistość, że w uzdrowisku najwięcej wrażeń dostarczą eleganckie i rozbudowane kompleksy spa. Warto dodać, że większość z nich ma już ponad sto lat, a ich usługi są na najwyższym poziomie. Oprócz tego, wybierając produkt „apartamenty Włochy” będziecie mogli skorzystać z różnego rodzaju wód, od bardzo mocnych po słabsze – wszelkie informacje znajdziecie w ofertach uzdrowisk.

  • Atrakcje miasta

Wybierając domy i apartamenty w Montecatini Terme, nie tylko zregenerujecie organizmy, ale również i zachwycicie inne zmysły. Miasteczko oferuje bowiem szereg atrakcji i ciekawych miejsc, w których spędzicie miłe chwile. Oprócz typowo turystycznych udogodnień, polecamy Wam spacery uliczkami, pośród których znajdziecie zabytkowe domy, wille, kościoły, fontanny, place oraz pomniki.

  • Natura

Montecatini Terme położona jest przy jednym z największych terenów mokradeł w kraju. Można tu podziwiać piękne krajobrazy, roślinność oraz ptactwo. Oprócz tego, okolica pełna jest zalesionych wzgórz, rzek, jezior i innych naturalnych atrakcji.

  • Miasta Toskanii

Rezerwując domy i apartamenty w Montecatini Terme, będziecie mieli okazję na podziwianie zabytków w Pizie, Lucce, Pistoii, Prato oraz Florencji (sprawdźcie także naszą ofertę „Florencja noclegi”).

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar