Domy i apartamenty wakacyjne w Fauglia

Domy i apartamenty wakacyjne w Fauglia

Domy i apartamenty wakacyjne w Fauglia

Fauglia to niewielka miejscowość położona w zachodniej części włoskiej Toskanii, ok. 25 kilometrów na południe od, słynącej z Krzywej Wieży, w centralnej części Włoch (z kolei pełną ofertę w tym kraju, znajdziecie w katalogu "apartamenty i domy we Włoszech"). Fauglia jest bardzo charakterystyczną osadą dla toskańskich krajobrazów. Właściwie, całe miasteczko to jedna, główna ulica, od której odchodzi kilka mniejszych uliczek, a całość umieszczona jest na wzniesieniu, w otoczeniu wzgórz należących do pasma Colline Pisane. Podobnie jak inne miejscowości regionu, Fauglia jest dość wiekową osadą, bowiem pierwsze wzmianki o niej pochodzą już z XII wieku.

Domy i apartamenty wakacyjne w Fauglia to propozycja dla szukających wypoczynku w spokojnej lokalizacji otoczonej pięknymi krajobrazami. Tutaj znajdziecie wytchnienie i sielską atmosferę, na którą wpływają również rozległe gospodarstwa agroturystyczne oraz pola uprawne. Fauglia ma również tą zaletę, iż można z niej szybko dostać się do nadmorskich kurortów oraz słynnych miast Toskanii. Wynika z tego jasno, że miejscowość może z powodzeniem służyć jako baza wypoczynkowa, z której można wyruszać na całodzienne wojaże po Toskanii. Poza tym, Fauglia to świetna lokalizacja do urlopu na łonie natury. Jak widać, możliwości jest sporo, także zacznijcie snuć plany na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Fauglia

Przejrzyjcie, już dziś, ofertę NOVASOL w Fauglia i okolicy. NOVASOL proponuje Wam tutaj urlop w prywatnych kwaterach, które mają podpisane z nami stosowne umowy. Dzięki temu, możecie mieć pewność, że po przyjeździe na miejsce zastaniecie obiekt taki jak w opisie oraz zdjęciach na naszej stronie. Domy i apartamenty wakacyjne w Fauglia to także kwatery w Toskanii, w których, w standardzie, otrzymacie szereg, niezbędnych podczas wakacji, udogodnień. Są to:

 1. Bezpieczeństwo,

 2. Komfort i wygoda,

 3. Kompletne wyposażenie,

 4. Całkowita niezależność,

 5. Pełna prywatność.

Wyżej wymienione cechy, idealnie wpisują się w koncepcję udanych wakacji NOVASOL. Jednak, nie tylko one zagwarantują Wam udany wypoczynek. Otóż, niektóre nasze obiekty wakacyjne są wyposażone w dodatkowe atrakcje, które jeszcze bardziej dopełniają zadowolenie z wyboru naszej oferty. Na pewno spędzicie wymarzony urlop w takich obiektach jak:

 • Domy i apartamenty z basenem,

 • Domy i apartamenty z ogrodem,

 • Domy i apartamenty z siłownią,

 • Domy i apartamenty z rowerami.

Na koniec, pamiętajcie o jeszcze jednej zalecie naszych kwater. Są to bardzo atrakcyjne ceny! Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Fauglia

Wakacje w Fauglia

Fauglia to miejsce, w którym zaznacie wyciszenia oraz ukojenia zmysłów. Czy to wędrując wzdłuż głównej ulicy miasta, czy zgłębiają małe, wąskie uliczki lub spacerując po okolicznych wzgórzach – poczujecie, że to jest właśnie to czego potrzebowaliście po roku ciężkiej pracy. Jednak, wybierając obiekt wakacyjny z oferty „domy i apartamenty Włochy”, dacie sobie również możliwość dogłębnego poznania Toskanii oraz jej atrakcji. Oto kilka naszych propozycji dla osób, które zarezerwują domy i apartamenty wakacyjne w Fauglia:

 • Nadmorskie kurorty – wakacje w Toskanii nie mogą odbyć się bez kąpieli w ciepłych wodach Morza Liguryjskiego. Wystarczy pokonać ok. 20 kilometrów, a przed Waszymi oczami staną nie tylko wody morskie, ale i szerokie, piaszczyste plaże oraz piękne kurorty oferujące moc atrakcji.

 • Piza – miasto słynące z m.in. Krzywej Wieży oraz Campo Santo;

 • Livorno – piękny port, z którego można wyruszyć na niezapomniany rejs po wodach Morza Liguryjskiego;

 • Lucca – miasto, w którym podziwiać można m.in. Katedrę, Pałac Miejski oraz willę Garzoni i jej wodne ogrody;

 • Florencja – bodajże najpiękniejsze miasto Toskanii – punkt obowiązkowy każdego urlopu. Polecamy Wam również ofertę „Florencja noclegi”.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar