Capannori - domy i apartamenty wakacyjne

Capannori

Capannori - domy i apartamenty wakacyjne

Capannori to miasteczko oraz rozległa gmina, która od wschodu przylega do znanego miasta Lucca (sprawdźcie również nasz produkt „Lucca apartamenty"). Całość znajduje się w zachodniej części włoskiej Toskanii, niecałe 40 kilometrów od wybrzeża Morza Liguryjskiego.

Wakacje w Capannori polecamy wszystkim szukającym wypoczynku w przyjemnych i zacisznych warunkach, ale jednocześnie chcących mieć możliwość łatwego i szybkiego dostania się do atrakcji i ciekawych miejsc. Capannori wraz z czterdziestoma wioskami (nazywanymi we Włoszech frazioni) oferuje wyżej wymienione udogodnienia, a prócz tego same w sobie oferują liczne zabytki oraz atrakcje. Urlop w tym miejscu to także okazja na wakacje na łonie natury, bowiem gmina otoczona jest charakterystycznymi zielonymi wzgórzami oraz górami wchodzącymi w skład Apenin. To również propozycja na wypoczynek nad morzem, jeśli tylko dojazd zajmujący ok 40 minut nie jest Wam straszny. Także mieszkańcy gminy Capannori zapraszają do kwater, które znajdziecie w ofercie "domy we Włoszech".

 

Popularne domy wakacyjne w Capannori

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Capannori

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Capannori

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Capannori

Loading...

Domy i apartamenty w Capannori

Planując wakacje w Capannori, nie zapomnijcie znaleźć sobie noclegów. Jeśli szukacie alternatywy dla drogich i zatłoczonych hoteli, w których trzeba się cisnąć w małych i niefunkcjonalnych pokojach – to koniecznie sprawdźcie ofertę NOVASOL. Mamy tu bowiem dla Was, w pełni wyposażone, komfortowe i samodzielne obiekty wakacyjne, w których spędzicie czas w prywatnej atmosferze. Domy i apartamenty w Capannori i jej okolicy to także gwarancja zgodności oferty z rzeczywistością, ponieważ wszystkie nasze domy i apartamenty z obszernego katalogu "Toskania noclegi", zostały wcześniej sprawdzone przez naszych lokalnych inspektorów. Mało tego, obiekty te, cały czas są pod ich kontrolą, dlatego też możemy Was zapewnić, że przeżyjecie tu naprawdę udane wakacje.

Mamy świadomość, że szeroki wachlarz kwater wakacyjnych widocznych na naszych stronach może Was przyprawić o niemały zawrót głowy. Dlatego też proponujemy Wam korzystanie z filtrów oraz mapki. Dzięki nim, łatwo ustawicie parametry, które ma spełnić pożądanych przez Was dom lub apartament oraz w jakim miejscu ma być zlokalizowany (w centrum miasta, na obrzeżach, na wsi, na łonie natury, itp.). Filtry pomogą Wam również w wyborze specjalnych udogodnień, które podwyższają komfort wypoczynku. Znajdziecie tu domy z basenem, domy z ogrodem, domy przyjazne dzieciom, apartamenty z panoramicznym widokiem i wiele innych. Wybór należy do Was!

 

Capannori

Wakacje w Capannori

W Capannori nie będzie czasu na nudę. Zarówno miasteczko, jak i otaczające go wsie i miejscowości oferują niezapomniane przygody. Wędrując szlakami turystycznymi podziwiać będziecie mogli m.in. piękne wille (prezentujące różne tyle architektoniczne), urokliwe budowle sakralne, akwedukt Nottolini oraz charakterystyczne wieże warowne, które w średniowieczu pełniły ważne funkcje komunikacyjne i obronne. Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy” poznacie również miejscową florę i faunę, piękne wzgórza (które zdają się być zielone przez okrągły rok) oraz produkty miejscowych rolników, wśród których na szczególne uznanie zasługuje wino oraz oliwa z oliwek.

Kiedy już przejdziecie (lub przejedziecie na rowerze) gminę wzdłuż i wszerz i ciągle będzie Wam mało, to możecie wybrać się do Lukki, w której ilość zabytków oraz muzeów przyprawi Was o zawrót głowy – warto zarezerwować sobie dzień lub dwa na samą eksplorację tego miasta. Również blisko znajdują się takie miasta jak Piza (sprawdźcie także nasz produkt „Piza noclegi”), Pontedera, Empoli oraz Florencja. Z kolei piękne piaszczyste plaże i błękitne wody morskie czekają na Was w Viareggio – można tu uprawiać także sporty wodne oraz wybrać się w niezapomniany rejs morski.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar