Domy i apartamenty w Borgo San Lorenzo

Borgo San Lorenzo to niewielka miejscowośc położona w północnej części włoskiej Toskanii, blisko granicy z regionem Emilia-Romania oraz ok. 32 kilometry od słynnej Florencji (sprawdźcie także nasz produkt „Florencja noclegi”). Borgo San Lorenzo położony jest na rolniczym terenie, jednak miejsce to otoczone jest charakterystycznymi wzgórzami przechodzącymi w górskie szczyty Apenin.

Wakacje w Borgo San Lorenzo to propozycja dla osób szukających ucieczki od codzienności i lubiących odkrywać nowe i ciekawe miejsca na mapie Europy. Miejscowość, jak i jego okolica, pełna jest ciekawych miejsc oraz atrakcji, także nie ma mowy o nudzie. Borgo San Lorenzo Świetnie się także sprawdza jako spokojna baza noclegowa, z której łatwo i szybko dostać sie można do ciekawych miast Toskanii oraz Emilii-Romanii. Jest to także propozycja dla osób lubiących spędzać całe dnie na świeżym powietrzu, w otoczeniu naturalnych krajobrazów oraz dla amatorów uprawiania różnych sportów. Jednym słowem, wakacje w Borgo San Lorenzo to wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Borgo San Lorenzo

Popularne domy wakacyjne w Borgo San Lorenzo

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Borgo San Lorenzo

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Borgo San Lorenzo

Loading...

Domy i apartamenty w Borgo San Lorenzo

Wasz urlop jest na wyciągnięcię ręki, wystarczy tylko zarezerwować odpowiednie zakwaterowanie. Jęsli więc szukacie czegoś innego niż hotelowe pokoje, to już dziś sprawdźcie ofertę NOVASOL. W niej, znajdziecie w pełni wyposażone domy i apartamenty w Borgo San Lorenzo i okolicy. Nasze obiekty wakacyjne, oprócz kompletnego wyposażenia, gwarantują prywatność oraz indywidualny charakter wypoczynku. Mało tego, kwatery z katalogu "Toskania noclegi" są dostępne praktycznie przez okrągły rok, także możecie wybrać się tu nawet jesienia lub wczesną wiosną. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Domy i apartamenty w Borgo San Lorenzo

Domy z basenem w Borgo San Lorenzo

Niewątpliwym atutem naszej oferty są domy z basenem. Prywatny akwen posiada wiele zalet, które sprawiają, że wypoczynek w Borgo San Lorenzo stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny. Warto tu zaznaczyć, że obiekty z basenami dzielą sie na dwa rodzaje. Pierwsze to obiekty z akwenem wyłącznie dla Was – takie udogodnienie znajdziecie w samodzielnych domach wakacyjnych z właśną działką. Drugą opcją są baseny współdzielone z kilkoma innymi apartamentami w tym samym budynku lub działce – wciąż są one udostepnione tylko użytkownikom mieszkań, także ścisku i tłumów nie będzie. Wszystkie informacje (w tym także o miesiącach otwarcia), znajdziecie w opisach domów. Zapraszamy!

 

Noclegi w Borgo San Lorenzo

Wakacje w Borgo San Lorenzo

Czy może być coś lepszego niz wypoczynek w słonecznym miejscu, który otoczony jest spokojną i sielska okolicą? Pewnie coś by się znalazło, ale wydaje nam się, że wakacje w Borgo San Lorenzo na pewno będą udane. Rezerwując obiekt wakacyjny z oferty „apartamenty Włochy”, będziecie mogli:

  • Poznać atrakcje Borgo San Lorenzo – spacer wąskimi, brukowanymi uliczkami miasteczka, z pewnością bedzie przyjemną wędrówką. Dodatkowo, liczne zabytkowe domostwa i budynki sakralne sprawią, że poczujecie sie jak kilka stuleci temu. Delikatnie sugerujemy również zapoznanie się z ofertą miejscowych kawiarni, tawrn i restauracji.

  • Wypocząć nad wodą – zaledwie 10 kilometrów na zachód położone jest jezioro Bilancino. Ten piękny akwen pozwala na plażowy wypoczynek oraz możliwość uprawiania sportów wodnych, takich jak żeglarstwo czy canoeing.

  • Wypocząć w górach – szlaki turystyczne regionu prowadzą przez piękne wzgórza oraz malownicze szczyty masywów apenińskich – takiej okazji nie można przegapić!

  • Poznać piękne miasta Toskanii i Emilii-Romanii – wakacje w Borgo San Lorenzo pozwola Wam poznać, m.in. Bolonię, Florencję, Empoli czy Pistoię (tutaj również dostępny jest nasza oferta „noclegi Pistoia”).

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar