Florencja noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Florencja noclegi

Florencja noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

NOVASOL oferuje domy wakacyjne dla wszystkich, którzy marzą o wakacjach we Florencji. Setki słów nie wystarczą, bo opisać piękno tego miejsca. Florencja ma tak wiele do zaoferowania i jest tu tak wiele do zrobienia! Z tego powodu, dający pełną swobodę dom lub apartament wakacyjny z oferty "Florencja noclegi" będzie wspaniałą bazą wypadową. Warto wybrać się na wycieczkę rowerową z przewodnikiem, podczas której odwiedzicie najpiękniejsze miejsca w mieście. Oprócz korzystania z bogactwa miejskiego życia, warto spędzić także odrobinę czasu w najbliższej okolicy swojego domu wakacyjnego. Relaks z książką na tarasie czy własnoręcznie przygotowany posiłek z aromatycznych produktów zakupionych na lokalnym rynku dodadzą wyjątkowego czaru każdemu urlopowi. Dlatego zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą "domy i apartamenty Włochy".

Florencja to zarówno miasto, jak i prowincja w Toskanii w środkowych Włoszech. Miasto Florencja jest stolicą regionu. Ponieważ miasto to, już w średniowieczu, było ważnym centrum handlowym i finansowym, traktowane jest przez wielu, jako kolebka włoskiego renesansu. Dla wszystkich, którzy podróżują do Toskanii, miasto Florencja jest punktem podróży, z którego nie można zrezygnować. To tutaj w 15. wieku znana i wpływowa rodzina Medici walczyła o władzę. Historyczne centrum miasta zaliczane jest, od 1982 roku, do światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO. Zachęcamy do spaceru piękną Ponte Vecchio przez Arno. Nie można też pominąć Galerii dell’Accademia, gdzie podziwiać można dzieła samego Michała Anioła, w tym najsłynniejszego „Dawida”. W celu uniknięcia kolejki, bilety warto zakupić wcześniej on-line.

Popularne domy wakacyjne w Florencja

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Florencja

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Florencja

Loading...

Co warto zobaczyć?

Standardowy, tygodniowy urlop w kwaterze z katalogu "Florencja noclegi" nie wystarczy, aby skorzystać ze wszystkiego, co oferuje nam Florencja. Pomniki, kościoły, muzea, teatry, wille i wiele innych atrakcji to tylko namiastka tego, czego można doświadczyć w tym fantastycznym mieście. Atmosfera panująca we Florencji pozwoli zanurzyć się w barwnej historii Włoch od czasów średniowiecza aż do współczesności. Wśród wartych zobaczenia dowodów tejże historii wymienić można m.in. baptysterium San Giovanni, kościół Santa Maria Novella, katedrę Santa Maria del Fiore, Palazzo Pitti, Palazzo Vecchio i wiele innych. Podczas wizyty w mieście można zrobić sobie przerwę na kawę na Placu Republiki – w licznych kawiarniach spotykają się tutaj często artyści i ważne osobistości. Będą to więc, niezwykłe wakacje w kwaterze z oferty "Toskania noclegi".

Florencja noclegi

Zakupy we Florencji

Wakacje we Włoszech do gratka dla miłośników mody. Florencja to raj dla amatorów zakupów. Będziecie tu rozpieszczani możliwością zakupienia ubrań wielu znanych marek w autorskich butikach. Najbardziej rozpoznawalnymi pod tym względem ulicami są Via Della Vigna Nuova, Calzaiuoli i Via Tornabuoni. Jednak apelujemy o ostrożność! Przepełnienie swojego wakacyjnego lokum z katalogu "Florencja noclegi" może uniemożliwić Wam spakowanie się w dniu wyjazdu…

Florencja noclegi

Domy i apartamenty wakacyjnez oferty "Florencja noclegi"

Florencja to fantastyczne miasto. NOVASOL oferuje Wam szereg wspaniałych domów wakacyjnych, nie tylko w ramach produktu "Florencja noclegi", ale w całych Włoszech. Spakujcie czym prędzej walizki i zabierzcie rodzinę na wymarzone wakacje w domu wakacyjnym NOVASOL w prowincji Florencja. Tu doświadczycie prawdziwych Włoch. NOVASOL jest firmą z wieloletnią tradycją. Nasze apartamenty i domy we Włoszech są zawsze w pełni wyposażone i urządzone zgodnie ze smakiem i możliwościami ich indywidualnych właścicieli. Każdy nasz dom i apartament wakacyjny jest niepowtarzalny. Wakacje w domu wakacyjnych to niepowtarzalne przeżycie. Mieszkając w domu wakacyjnym poczujecie się częścią lokalnej społeczności. Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL to zawsze idealna baza wypadowa na Wasze wycieczki.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar