Monteriggioni - domy i apartamenty

Monteriggioni

Monteriggioni - domy i apartamenty

Monteriggioni to niezwykłe miasto położone na jednym z tysięcy wzgórz środkowej części włoskiej Toskanii, niecałe 20 kilometrów na północ od słynnej Sieny, w centralnych Włoszech (jeśli jednak szukacie pełnej oferty w tym kraju, sprawdźcie nasze wszystkie domy we Włoszech). Na czym polega jego niezwykłość? Otóż jest to świetnie zachowane średniowieczne miasto, które otoczone jest murami oraz 14 wieżami strażniczymi. Wypoczynek w tym mieście to prawdziwe cofnięcie się w czasie. Można nawet powiedzieć, że poczujecie się jak mieszkańcy zamku.

Jasno więc wynika, że wakacje w Monteriggioni to idealna propozycja dla miłośników historii oraz nowych, fascynujących miejsc. Tutaj mozna przeżyć naprawdę wyjątkowe chwile. Urlop w Monteriggioni to również opcja dla osób, które lubią aktywnie zwiedzać okolice miejsca wypoczynku. Miasto położone jest pośród charakterystycznych wzgórz Toskanii oraz blisko dużych ośrodków miejskich, oferujących moc atrakcji. Zapowiadaja się więc niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Monteriggioni

Loading...

Domy i apartamenty w Monteriggioni

Prawdziwie królewskie wakacje czekają – wystarczy spakować walizkę i wsiąść w auto lub samolot. Wcześnie oczywiście warto zarezerwować sobie noclegi, aby nie spać pod gołym niebem. I tu NOVASOL przychodzi do Was ze swoją ofertą udanego urlopu. Są to domy i apartamenty w Monteriggioni, w których wypoczniecie w komfortowych warunkach i prywatnej atmosferze. To co nas wyróżnia od propozycji innych oferentów to fakt, że obiekty wakacyjne widoczne na naszych stronach mają z nami podpisane umowy na wyłączność. Oprócz tego, wszystkie nasze kwatery z katalogu "Toskania noclegi" gwarantują kompletne wyposażenie, pełną samodzielność i dostęp wyłącznie dla Was podczas trwania najmu.

Nasza oferta noclegów w Monteriggioni to także duży wybór spośród kwater o różnych parametrach, które pozwolą Wam wybrać obiekt idealny na Wasze potrzeby. I tak, możecie wybrać kwaterę pod kątem:

  • Lokalizacji –możecie zamieszkać w środku miasteczka otoczonego murami lub poza nim, na łonie natury.

  • Wielkości – NOVASOL oferuje noclegi zarówno w mieszkaniach dla par, jak i w dużych domostwach mogących pomieścić nawet kilkadziesiąt osób.

  • Dodatków – część naszych kwater wyyposażona jest w dodatkowe udogodnienia, które podnoszą komfort wypoczynku. Szczególnie polecamy Wam tu domy z basenem oraz kwatery z dużym ogrodem.

 

Monteriggioni

Wakacje w Monteriggioni

Skoro nawet Dante w swojej „Boskiej komedii” wspominał o Monteriggioni, to może tylko oznaczać że, czekają Was tu naprawdę niezapomniane chwile. Podczas spaceru ulicami miasteczka podziwiać będziecie mury miejskie  z XIII wieku wraz z przynależącymi do nich wieżami oraz bramami miejskimi, główny plac miejski Piazza Roma, renesansowe domostwa, romańskie opactwo świetego Salvatore e Cirino, kościół św. Marii z 971 roku i wiele innych zabytkowych budowli. Nie zapomnijcie także zatrzymać się na kawę w miejscowej kawiarni oraz poznać smaków lokalnej kuchni w jednej z tawern.

Wybierając nasz produkt „apartamenty Włochy” w Monteriggioni, będziecie mogli także (a wręcz jest to wyamagne) zwiedzić najciekawsze miasta Toskanii. Stąd, łatwo i szybko dotrzecie do Sieny, Arezzo, Florencji czy Empoli. Również w miarę szybko (ok. 1,5 godziny) można stąd dotrzeć nad Morze Liguryjskie. Tutejsze kurorty, takie jak Cecina (sprawdźcie także nasz produkt „noclegi Cecina”), Bibbona, San Vincenzo czy Vada czekają na, spragnionych słońca i morskich kąpieli, Gości. Oferują one Wam długie i piaszczyste plaże, czyste wody, atrakcje dla całej rodziny, możliwość uprawiania sportów wodnych oraz poznania nocnego życia, które we Włoszech jest wyjątkowo intensywne. Z całą pewnością, warto poświęcić jeden dzień na wypoczynek nad błękitnymi wodami toskańskiego wybrzeża podczas wymarzonego urlopu w słonecznej Italii.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar