Pomarance - domy i apartamenty

To nie jest błąd w zapisie - ta znajomo brzmiąco nazwa Pomarance jest jak najbardziej poprawna. Jest to niewielkie miasteczko położone na (jakże oczywiste to w tym regionie) wzgórzu. Całość znajduje się w zachodniej Toskanii, ok. 40 kilometrów od toskańskiego wybrzeża, w środkowych Włoszech (polecamy Wam także naszą ofertę „domy we Włoszech”).

Wakacje w Pomarance to ciekawa propozycja dla osób szukających ucieczki od codzienności w wielkich i zatłoczonych miastach. Tutaj, czeka na Was cisza, spokój oraz sielska atmosfera, a wszystko to w otoczeniu zielonych krajobrazów i terenów wiejskich. Pomarance to również świetna baza wypoczynkowa na aktywny wypoczynek, czy to w sportowym duchu czy dla osób interesujących się historią oraz zabytkami. Jest to także pomysł na wypoczynek łączący wypoczynek w spokojnym miejscu z możliwością łatwego dostania się nad morze. Rezerwujcie więc domy i apartamenty wakacyjne w Pomarance i wyruszcie na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Pomarance

Popularne domy wakacyjne w Pomarance

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Pomarance

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Pomarance

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Pomarance

Loading...

Domy i apartamenty w Pomarance

Gdy po przeczytaniu powyższego akapitu, w Waszych głowach pojawiła się myśl „to jest propozycja dla mnie”, to koniecznie sprawdźcie co do zaoferowania ma dla Was NOVASOL w Pomarance i okolicy. Czekają tu na Was kompletnie wyposażone kwatery wakacyjne, w których w pełni wypoczniecie w komfortowych, i co najważniejsze, prywatnych warunkach. Jest to możliwe, ponieważ wszystkie nasze domy i apartamenty w Pomarance są samodzielnymi i samowystarczalnymi jednostkami mieszkalnymi. Mało tego, nasz produkt „Toskania noclegi” jest pod stałym monitoringiem lokalnych inspektorów, dzięki czemu Wasz urlop przebiegnie bezproblemowo.

Krótką charakterystykę obiektów wakacyjnych NOVASOL już znacie, ale to nie wszystko. Nasze kwatery cechują się również dużą różnorodnością i zostały podzielone tematycznie. Mamy tu dla Was domy z basenem, domy dla aktywnych osób, domy przyjazne zwierzętom i wiele innych obiektów, w których znajdują się dodatkowe udogodnienia. Oprócz tego, nasze obiekty są zlokalizowane w różnych miejscach (od centrów miasteczek po domy na łonie natury), mają różny standard oraz wielkość – a wszystko to po aby dostosować ofertę jak najbardziej do Waszych potrzeb. Zapraszamy!

 

Pomarance

Wakacje w Pomarance

Urlop w Pomarance to relaks i wypoczynek w oazie ciszy, harmonii i pięknych widoków. Tych ostatnich dostarczy Wam już sam spacer ulicami miasta. Podczas nich podziwiać będziecie mogli średniowieczne i renesansowe budownictwo, a z racji tego, że miejscowość jest położona wzgórzu, zobaczycie zapierające dech w piersiach krajobrazy. Rezerwacja produktu „apartamenty Włochy” to również możliwość odkrywania bliższej i dalszej okolicy. W pobliżu znajdują się gospodarstwa agroturystyczne (z możliwością zakupu własnoręcznie produkowanej oliwy z oliwek i wina),  stadniny koni oraz szlaki turystyczne pełne wzniesień, lasów i poukrywanych osad. Amatorów zielonych oaz, z pewnością usatysfakcjonuje fakt, iż w pobliżu znajdują się aż trzy rezerwaty naturalne, a mianowicie: Montefurtoli, Cornate e Fosini oraz Berignone.

Wakacje w Pomarance to także okazja na poznanie dalszych atrakcji regionu Toskanii. Wystarczy wsiąść w auto, pociąg lub autobus, a otworem przed Wami staną Florencja, Follonica, Siena (sprawdźcie także nasz produkt „Siena wakacje”) oraz Pontedera. Jeśli z kolei zamarzy się Wam wypoczynek nad wodą, to 40 kilometrów od Pomarance czekają na Was słoneczne kurorty położone nad Morzem Liguryjskim. W nich znajdziecie szerokie piaszczyste plaże, długie i pełne atrakcji promenady oraz możliwość uprawiania sportów wodnych i wybrania się w rejs, np. na Elbę czy Capraię.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar