Domy i apartamenty w Rosignano Marittimo

Domy i apartamenty w Rosignano Marittimo

Domy i apartamenty w Rosignano Marittimo

Rosignano Marittimo to gmina oraz miejscowość, które znajdują się w zachodniej części włoskiej Toskanii, we Włoszechny (sprawdźcie naszą ofertę "apartamenty i domy we Włoszech” na niezapomniany urlop). Nazwa miejscowości jest nieco zwodnicza, bowiem pierwsze skojarzenia łączą ją z morzem, a jednak oddalona jest ona ok. 6 kilometrów od wybrzeża. Mało tego, Rosignano Marittimo umiejscowiona jest na zielonym wzgórzu, jakże charakterystycznym dla tego regionu. Jednak nazwa gminy jest już jak najbardziej sugestywna, gdyż jej granica przebiega wzdłuż pięknego wybrzeża Morza Tyrreńskiego.

Domy i apartamenty Rosignano Marittimo to oferta skierowana do osób, które chcą poznać uroki wypoczynku na słynnych białych plażach, ale niekoniecznie chcą mieszkać w jednym z głośnych i przepełnionych kurortów. 6 kilometrów, dzielących miejscowość od morza, to optymalna odległość, którą można swobodnie pokonać nawet pieszo. Urlop w Rosignano Marittimo to również okazja na aktywne wakacje na łonie natury oraz wzmożony wysiłek fizyczny na nierównym terenie. Poza tym, znajdziecie tu mnóstwo zabytkowych osad, winnice, gaje oliwne, lasy i wszystko czego dusza zapragnie na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Rosignano Marittimo

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Rosignano Marittimo

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Rosignano Marittimo

Loading...

Domy i apartamenty w Rosignano Marittimo

Również i w Rosignano Marittimo mamy bogatą ofertę kwater wakacyjnych, zarówno w miasteczku, jak i na terenie całej gminy. Nasza oferta to prawdziwe przeciwieństwo usług prezentowanych przez hotele i hostele. To co wyróżnia nasz produkt „Toskania noclegi” to, m.in.:

 1. Komfort i wygoda.

 2. Kompleksowe wyposażenie wszystkich pomieszczeń obiektów.

 3. Nasze obiekty są w pełni autonomiczne i samowystarczalne.

 4. Brak dokwaterowań – nawet jedna osoba może zamieszkać w kilkunastoosobowym domu.

 5. Atrakcyjne ceny.

 6. Gwarancja prywatności.

Nasze domy i apartamenty w Rosignano Marittimo cechuje również duża różnorodność, dzięki której znajdziecie obiekt wakacyjny spełniający wszystkie Wasze wymagania. W gminie Rosignano Marittimo najbardziej popularne są:

 • Domy przy plaży – dla lubiących kurorty i chcących mieszkać w centrum wydarzeń.

 • Domy przyjazne zwierzętom – jeśli nie chcecie zostawiać zwierzaka w kraju, zabierzcie go ze sobą do dedykowanych im domów.

 • Domy z basenem – kwatery wakacyjne z własnym akwenem – tu chyba nie trzeba dodawać nic więcej.

 • Domy przyjazne dzieciom – obiekty ze specjalnymi atrakcjami dla dzieci, dzięki czemu rodzice również znajdą chwilę wytchnienia.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Rosignano Marittimo

Wakacje w Rosignano Marittimo

Nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu – to chyba najprostsza definicja tego, co czeka Was, jeśli wybierzecie produkt z oferty domy i apartamenty w Rosignano Marittimo. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby przez cały pobyt oddawać się leniuchowaniu i regeneracji np. w basenie, jednak jeśli będzie to mało wystarczające to mamy dla Was kilka propozycji. Otóż, rezerwując kwaterę z katalogu „noclegi Włochy”, poznacie m.in.:

 • Atrakcje miasta – w Rosignano Marittimo poczujecie się momentami, jakbyście wsiedli do wehikułu czasu. Wędrując uliczkami miasta i przemierzając jego place poznacie piękne budowle, jak np. zamek miejski, mury z wieżami obronnymi, kościół Sant’Ilario czy Palazzo Bombardieri z Muzeum Archeologicznym.

 • Wybrzeże – to właśnie tutaj znajdują się słynne „białe plaże”, które nie są efektem naturalnym, a powstały na wskutek działalności człowieka. Niemniej jednak, jest to wielka atrakcja turystyczna, także jeśli szukacie ciszy i spokoju, to wybierzcie się na północ gminy, gdzie plaże są już mniej „białe”, ale równie zjawiskowe. Znajdziecie tu również piękne zatoki otoczone zjawiskowymi klifami.

 •  Miasta Toskanii – Livorno, Volterra, Lukka czy Florencja (tu także jest dostępna oferta „Florencja noclegi").

Zapraszamy – nasze domy i apartamenty w Rosignano Marittimo już na Was czekają!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar