Domy i apartamenty w Arcidosso

Domy i apartamenty w Arcidosso

Domy i apartamenty w Arcidosso

Arcidosso to piękna miasto znajdujące się w południowej części włoskiej Toskanii, około 50 kilometrów na wschód od Grosseto (polecamy także naszą ofertę „Grosseto noclegi”). Miejscowość położona jest na szczycie jednego z setek toskańskich, wiecznie zielonych wzgórz. Całość zlokalizowana jest na zachodnim zboczu potężnej Monte Amiata i dosłownie krok od ogromnego kompleksu leśnego okalającego szczyt.

Wakacje w Arcidosso to oferta polecana każdemu, kto szuka nowych i ciekawych miejsc na spędzenie, pełnego wrażeń, urlopu. Swoje miejsce znajdą tu amatorzy zwiedzania, wakacji w wiejskim klimacie, zwolennicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, osoby lubiące wędrówki po lasach i górach, czy nawet amatorzy wypoczynku nad morzem, do którego jest stąd około 70 kilometrów. Co ważne, decydując się na domy i apartamenty w Arcidosso, zapewnicie sobie wypoczynek w spokojnej atmosferze, jakże odmiennej od zatłoczonych kurortów i słynnych miast regionu, do których również łatwo możecie się stąd dostać. Zapraszamy więc, do zapoznania się z naszą ofertą "noclegi Włochy".

 

Popularne domy wakacyjne w Arcidosso

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Arcidosso

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Arcidosso

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Arcidosso

Loading...

Domy i apartamenty w Arcidosso

Udane wakacje nie mogą obyć się bez godziwego miejsca wypoczynku i relaksu. I tu z pomocą przychodzi Wam NOVASOL, która ma Wam do zaoferowania domy i apartamenty w Arcidosso oraz okolicy. Nasze kwatery wakacyjne to gwarancja udanego wypoczynku oraz komfortu. Wszystkie nasze propozycje z katalogu „Toskania noclegisą w pełni wyposażone, samodzielne oraz zapewniają prywatność i indywidualny charakter wakacji.

Naszą ofertę można podzielić pod kątem kilku charakterystycznych cech, dzięki którym, łatwo znajdziecie obiekt idealny dla Waszych wymagań. Są to:

  1. Lokalizacja – na naszych stronach znajdziecie domy i apartamenty w Arcidosso, na jego obrzeżach lub z dala od zabudowań miejskich – na wsi lub w otoczeniu naturalnej zieleni.

  2. Wielkość – oferujemy Wam obiekty dla par, rodzin 2+2 oraz domostwa mogące pomieścić nawet kilkadziesiąt osób wspólnie spędzających wakacje.

  3. Standard – znajdziecie zarówno prosto wyposażone kwatery (idealna opcja dla osób szukających tylko noclegów pomiędzy dniami pełnymi wrażeń) po luksusowo wyposażone domy z licznymi dodatkami.

  4. Dodatkowe udogodnienia – domy z basenem, domy z siłownią, domy z ogrodem i wiele innych obiektów wyposażonych w specjalne atrakcje.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Arcidosso

Wakacje w Arcidosso

Arcidosso, mimo niewielkich w sumie rozmiarów, ma naprawdę wiele do zaoferowania. Spacerując wąskimi uliczkami miasta (w których zdaje się jakby czas zatrzymał się kilka wieków temu) lub po okolicznych osadach, podziwiać można:

  • Zamek Aldobrandesca – XXI-wieczna fortyfikacja góruje nad całym miastem

  • Liczne fontanny, kościoły, pałace, a nawet farmy – wybierając produkt „apartamenty Włochy”, poznacie prawdziwe bogactwo niezwykłych budowli, powstałych na przestrzeni wieków.

  • Ruiny zamku Roccaccia oraz Vaiolo.

  • Mury miejskie Arcidosso oraz średniowieczne mury w wiosce Montelaterone.

Rezerwując domy i apartamenty w Arcidosso poznacie również naturalne krajobrazy miejscowości, zwłaszcza, że zaledwie kilka kroków od wschodniej granicy miasteczka, rozpoczynają się piękne i wysokie wzgórza poryte lasami, a najwyższy szczyt – Monte Amiata, to prawdziwy fenomen. Wędrując szlakami turystycznymi, spotkacie również jaskinię Merlina, wodospad Acqua d’Alto oraz trzy specjalne strefy ochrony przyrody, a mianowicie: Monte Labbro, Poggio all’Olmo oraz park Monte Amiata. Wrażenia i piękne widoki gwarantowane.

Kiedy najbliższe okolice Arcidosso nie będą już miały przed Wami żadnych tajemnic, to proponujemy Wam wycieczki w dalsze rejony regionu. Autem czy komunikacją publiczną, można się stąd szybko dostać do Grosseto, Florencji (w której oferujemy także produkt „Florencja noclegi”), Sieny czy na wybrzeże Morza Tyrreńskiego.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar