Wakacje w Monte San Savino

Monte-San-Savino

Wakacje w Monte San Savino

Monte San Savino w prowincji Arezzo to zachwycające renesansowe miasto usytuowane w dolinie Chiano w nieopisanie pięknym regionie Toskanii. Jest tu wiele dobrych restauracji i przytulnych kawiarni. Już dziś zarezerwujcie Państwo dom wakacyjny w Monte San Savino na cudowne wakacje we Włoszech!

Popularne domy wakacyjne w Monte San Savino

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Monte San Savino

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Monte San Savino

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Monte San Savino

Loading...

Historia i Kultura

Pierwotnie Monte San Savino było osadą etruską, usytuowaną wokół zamku. Poprzez wieki miasto znajdowało się pod panowaniem Perugii, Sieny i Florencji. Następnie w 2. połowie XVI wieku Monte San Savino przeszło pod panowanie brata papieża Juliusza III. Rozkwit miasta przypadł na okres renesansu, w dużej mierze przyczynił się do tego rozwój rolnictwa. W tamtym okresie przbudowano kościoły i pałace. Również wygląd domów mieszkalnych uległ zmianie. Na wygląd miasta w XV - XVI wieku wpłynęli architekci: Andrea Cantucci oraz Antonio da Sangallo. W mieście Monte San Savino na próżno szukać antycznych zabytków czy artefaktów o dużej wartości. Znajdą tu Państwo natomiast urocze wąskie uliczki i krajobraz typowo włoskiego miasteczka. W murów miejskich rozciąga się cudowny widok na okolicę. W klasztorze Sant'Agostino można podziwiać freski z XV wieku. Znajduje się tu również obraz Vasariego. Jeżeli szukają Państwo miejsca na wypoczynek w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku wielkiego miasta, Monte San Savino to idelane miejsce - dlatego też polecamy nasze kwatery z oferty "noclegi Włochy".

Monte-San-Savino

Domy wakacyjne w Monte San Savino

NOVASOL gorąco Państwa powita w Monte San Savino. Również w tej części Włoch NOVASOL dysponuje domami i apartamentami wakacyjnego.

W Monte San Savino w prowincji Arezzo, Włochy prezentują się z najpiękniejszej strony. Zabierzcie Państwo rodzinę i przyjaciół i przyjeżdżajcie tu na najwspanialszy w życiu urlop.

W Monte San Savino NOVASOL dysponuje wieloma, wspaniałymi domami i apartamentami wakacyjnymi. Wszystkie domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL są w pełni wyposażone, urządzone zgodnie z gustem i możliwościami konkretnych właścicieli. Wszystkie nasze apartamenrty i domy we Włoszech są jedynye w swoim rodzaju.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych domów wakacyjnych w całych Włoszech, do obejrzenia zdjęć a następnie do dokonania rezerwacji tego wybranego domu lub apartamentu wakacyjnego na niezapomniany wypoczynek. Sami Państwo zdecydujcie czy chcecie wypocząć w domu z kamienia w stylu typowo toskańskim czy we wspaniałej nowoczesnej willi z basenem i wspaniałym widokiem panoramicznym. W NOVASOL możliwości są nieograniczone! Decydując się na wypoczynek w Monte San Savino, będą Państwo blisko interesujących, znanych toskańskich miast: Florencja, Siena i Arezzo. Jeżeli chcą Państwo korzystać z kąpielisk, zapraszamy nad jezioro Trasimeno. Do zobaczenia w Monte San Savino!

Planując wakacje, prosimy pamiętać, iż NOVASOL dysponuje domami i apartamentami wakacyjnymi w całej Toskanii. Nie zwlekajcie Pańszwo i już dziś zarezerwujcie kwaterę z oferty "Toskania noclegi" na wymarzone wakacje!!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar