Domy wakacyjne w Gallicano

Domy wakacyjne w Gallicano

Domy wakacyjne w Gallicano

Gallicano to miejscowość położona w północnej części włoskiej Toskanii, około 70 kilometrów na zachód od słynnej Florencji (zainteresowanym polecamy zajrzenie do oferty „Florencja noclegi”). Miasteczko znajduje się w  dolinie rzeki Serchio, u stóp góry Monte Pania. Zarówno Gallicano, jak i jego okolica, słynie z gęstych lasów, gór i pagórów oraz charakterystycznych wiosek, które trwają tu niezmienione od stuleci. Gallicano słynie równie z potrawy focaccia leva, która jest rodzajem pizzy podawanej tu z fasolką, drobiem i kiełbaskami.

Domy wakacyjne w Gallicano to propozycja dla miłośników spędzenia urlopu w zacisznym miejscu oraz w otoczeniu naturalnych krajobrazów. Okolice miasta świetnie nadają się na aktywny wypoczynek, a podczas odkrywania nowych rejonów, poznacie również niezwykłe miejsca i historie z nimi związane. Można tu spędzić także przyjemne wakacje na wsi, podczas których będziecie mogli skosztować świeżych produktów rolnych, oliwy z oliwek, win i regionalnych potraw – być może, po powrocie, w pasku będzie potrzebne dorobienie kolejnej dziurki po tak „pysznym urlopie”. Jeśli więc powyższy opis rozbudził Wasze zmysły – zachęcamy do rezerwacji usługi „domy i apartamenty Włochy” w Gallicano.

 

Popularne domy wakacyjne w Gallicano

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Gallicano

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Gallicano

Loading...

Domy wakacyjne w Gallicano

Już teraz zarezerwujcie obiekty noclegowe w Gallicano z oferty NOVASOL. Dlaczego, spośród setek różnych oferentów, warto wybrać właśnie wakacje z nami? Oto kilka zalet kwater z katalogu „Toskania noclegi”:

  • Nasze obiekty są całkowicie niezależne i samodzielne,

  • Dostęp do nich macie tylko Wy i nikt inny,

  • Domy wakacyjne w Gallicano i okolicy są całkowicie wyposażone we wszystko co niezbędne do komfortowego wypoczynku,

  • Z nami, spędzicie bezpieczne wakacje w prywatnej atmosferze,

  • Dajemy Wam również duży wybór obiektów, zróżnicowanych pod względem wielkości, położenia oraz standardu,

  • Oferujemy Wam noclegi o dowolnej porze roku (nie tylko w sezonie letnim) i to w bardzo przystępnych cenach.

Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Gallicano

Wyjątkowe domy wakacyjne w Gallicano

Pod hasłem tym kryją się kwatery, w których nie tylko wypoczniecie w komfortowych warunkach, ale i otrzymacie coś więcej. Obiekty te bowiem, posiadają unikalne atrybuty, które czynią je jeszcze bardziej atrakcyjnymi, a co za tym idzie – jeszcze bardziej podniosą Wasz poziom satysfakcji z urlopu. Wśród takich kwater, warto wyróżnić:

  1. Domy all inclusive – w obiektach tych, nie czekają Was żadne dodatkowe opłaty z tytułu zużycia mediów, wynajmu pościeli oraz sprzątania końcowego;

  2. Apartamenty i domy z basenem – najpopularniejsze domy wakacyjne w Gallicano, ale w sumie nie jest to żadnym zaskoczeniem. Własny akwen, dostępny o każdej porze dnia to niezaprzeczalny atut i gwarancja dobrej zabawy;

  3. Domy przyjazne zwierzętom – jeśli jesteście właścicielami zwierzaka domowego i nie lubicie się z nim rozstawać na czas wakacji, to jest to idealna oferta dla Was!

Jeszcze raz – zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Gallicano

Wakacje w Gallicano

Zatrzęsienie atrakcji – tak, w skrócie, można opisać wszystko to, co ma do zaoferowania Gallicano i jego okolica. W samym mieście czeka na Was XIV zamek, liczne zabytkowe kościoły oraz piękna starówka z mnóstwem sklepów oraz punktów gastronomicznych. Rezerwując domy wakacyjne w Gallicano z katalogu „domy we Włoszech” będziecie również mogli całe dnie spędzić na łonie natury. Wystarczy tylko kilka kroków za rogatkami miasta, a staną przed wami zielone lasy i skaliste szczyty górskie dochodzące do 1000 metrów n.p.m. Polecamy również wycieczkę do słynnych toskańskich miasta, jak np. Piza, Lukka, Viareggio czy Florencja – nie pożałujecie!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar