Monteverdi Marittimo - domy i apartamenty

Monteverdi Marittimo

Monteverdi Marittimo - domy i apartamenty

Przejeżdżając przez włoską Toskanię, natkniecie się na charakterystyczne miejscowości, które umiejscowione są na wzgórzach i pagórach, a ich panorama składa się z kamiennych domów i wysokiej wieżyczki kościelnej. Taką właśnie osadą jest Monteverdi Marittimo, która znajduje się w zachodniej części regionu, zaledwie 20 kilometrów od słynnego Wybrzeża Toskanii, w centralnych Włoszech (przy okazji, polecamy Wam nasze wszystkie domy we Włoszech).

Pojawia się więc pytanie, dlaczego warto na urlop wybrać się właśnie tutaj. Otóż wakacje w Monteverdi Marittimo to okazja na zamieszkanie w spokojnym i zacisznym miejscu, z jednoczesnym szybkim dostępem do nadmorskich kurortów i atrakcji z nimi związanymi. Z racji swojego położenia, Monteverdi Marittimo to świetne miejsce na urlop na łonie natury oraz wypoczynek połączony z poznaniem ciekawej historii i zabytków regionu. Podsumowując, jest to świetne miejsce na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Monteverdi Marittimo

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Monteverdi Marittimo

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Monteverdi Marittimo

Loading...

Domy i apartamenty w Monteverdi Marittimo

Mamy dla Was kolejny argument, dlaczego warto wybrać się na wakacje w Monteverdi Marittimo. Jest to możliwość wypoczynku w komfortowych i ładnie urządzonych kwaterach z naszej oferty „Toskania noclegi”. Tu warto nadmienić, że wszystkie nasze domy i apartamenty w Monteverdi Marittimo i okolicy gwarantują pełne wyposażenie (w tym kuchnię lub aneks kuchenny), pełną prywatność oraz dostępność praktycznie przez cały rok. Jakby tego było mało, są to w pełni samodzielne jednostki, a na miejscu będziecie pod opieką lokalnych inspektorów, którzy dopilnują aby Wasz urlop przebiegł spokojnie i satysfakcjonująco.

Różnorodność wyboru to także jeden z atutów naszej oferty – można by nawet powiedzieć, że nie ma dwóch takich samych kwater w naszej ofercie. Kwatery w Monteverdi Marittimo można sklasyfikować pod kątem:

  • Standardu – od prosto wyposażonych mieszkań idealnych na noclegi, po luksusowe wille z dodatkowymi udogodnieniami.

  • Lokalizacji – możecie zamieszkać w sercu miasteczka, jak i na jego uboczu, a nawet na łonie natury.

  • Wielkości – niezależnie czy wybieracie się na urlop we dwoje czy dużą grupą, znajdziecie tu obiekt wakacyjny, który pomieści Was wszystkich.

  • Dodatkowych atrakcji – w filtrach znajdziecie dom z basenem, dom z sauną, dom przyjazny zwierzętom, itp.

Warto również dodać, że część obiektów objęta jest promocją all inclusive. Oznacza to, że w cenie najmu są już naliczone opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel z ręcznikami. Zapraszamy!

 

Monteverdi Marittimo

Wakacje w Monteverdi Marittimo

Wybierając produkt z katalogu „domy i apartamenty Włochy”, będziecie mieli okazję:

  1. Zauroczyć się miasteczkiem – Monteverdi Marittimo to przepiękna osada, w której łączą się rzymskie początki ze średniowiecznym budownictwem, a wszystko to połączone z wąskimi uliczkami, zabytkowymi schodkami, tarasami i placami miejskimi.

  2. Wypocząć na łonie natury – opuśćcie działkę, na której stoi Wasz dom wakacyjny i wybierzcie się na wędrówkę pośród wiecznie zielonych wzgórz, malowniczych wiosek, pól uprawnych, gajów oliwnych i winnic (w których skosztować można smakowitych win). Wakacje w Monteverdi Marittimo to również okazja na odwiedziny w rezerwatach naturalnych Caselli oraz Montefurtoli, z którymi osada graniczy.

  3. Spędzić urlop nad morzem – jedynie 20 kilometrów będzie Was dzielić od słonecznych i atrakcyjnych kurortów Morza Liguryjskiego. Piaszczyste plaże, bogata infrastruktura turystyczna, sporty wodne, bary, knajpki, restauracje i atrakcje dla całej rodziny – to wszystko czeka na Was.

  4. Poznać słynne miasta Włoch – wsiądźcie w auto lub pociąg i udajcie się do Grosseto, Sieny oraz Florencji (polecamy także nasz produkt „Florencja noclegi”) – emocje gwarantowane!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar