Domy i apartamenty w San Miniato

Domy i apartamenty w San Miniato

Domy i apartamenty w San Miniato

San Miniato to miejscowość położona w północnej części włoskiej Toskanii, w połowie drogi pomiędzy Pizą a Florencją, w centralnych Włoszech (a jeśli interesują Was wszystkie regiony tego kraju, sprawdźcie katalog „domy we Włoszech”). Pierwsze wzmianki o San Miniato pochodzą z IX wieku I mówiły o wiosce zbudowanej wokół jednej z kaplic. Dziś jest to piękne miasto ulokowane na trzech wzgórzach, z których szczytów podziwiać można dolinę rzeki Arno.

Domy i apartamenty w San Miniato to produkt polecany wszystkim, którzy chcą połączyć urlop w spokojnym miejscu z jednoczesnym, szybkim i łatwym, dostępem do najciekawszych miejsc regionu. Wakacje w San Miniato polecamy także osobom, którzy cenią sobie zaciszną atmosferę i niestraszna im około 50-minutowa jazda samochodem nad morze. Poza tym, jest to świetne miejsce na aktywne wakacje na łonie natury, dla rowerzystów i piechurów, dla amatorów dobrej kuchni i trufli oraz dla amatorów architektury i zabytków. Podsumowując, San Miniato to świetna miejscówka dla każdego, kto ma ochotę spędzić wyjątkowo udane wakacje we Włoszech.

Popularne domy wakacyjne w San Miniato

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w San Miniato

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w San Miniato

Loading...

Domy i apartamenty w San Miniato

Przypominacie sobie poprzednie urlopy, które polegały na czekaniu w kolejce w hotelowej stołówce albo przepełniony basen hotelowy z dodatkowymi pływającymi plamami po olejku do opalania? Na pewno nie chcecie do tego wracać, dlatego też sprawdźcie naszą ofertę "Toskania noclegi", w której skład wchodzą domy i apartamenty w San Miniato. Są to prywatne kwatery, których właściciele udostępnili je nam w całości (warunek konieczny), abyście mogli spędzić niezapomniane wakacje w Toskanii. Nasze obiekty wakacyjne są także kompleksowo wyposażone, posiadają wszystkie niezbędne sprzęty oraz pomieszczenia i gwarantują wygodę, komfort, prywatność i oczywiście, satysfakcję z urlopu.

Z szerokiej oferty „domy i apartamenty San Miniato” możecie wybrać obiekt jak najbardziej dopasowany do Waszych potrzeb. Oferujemy Wam kwatery o różnym standardzie, wielkości, umiejscowieniu oraz dodatkowych cechach i udogodnieniach. Wśród tych ostatnich, szczególnie warto wyróżnić:

  • Domy z basenem.

  • Domy z ogrodem.

  • Domy w gospodarstwach agroturystycznych.

  • Domy przyjazne zwierzętom.

Warto także wspomnieć, że część oferty w Toskanii objęta jest opcją all inclusive. To specjalny dodatek, który sprawia, że na miejscu nie będą Was obowiązywać opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz ręczniki i pościel. Zapraszamy do rezerwacji!

 

Wakacje w San Miniato

Każdy kto wybierze domy i apartamenty w San Miniato na niezapomniany urlop, nie będzie zawiedziony. Atrakcji w miasteczku i okolicy bowiem nie brakuje. Zacznijmy od samego San Miniato. Otóż wybierając nasz produkt „noclegi Włochy”, będziecie mogli poznać takie miejsca jak:

  • Wieżę Fredericka – ta, sięgająca 192 metry wieża, została wybudowana w XII wieku.

  • Katedrę Miejską – zawierającą w sobie romańskie i renesansowe zdobnictwo i architekturę.

  • Pałace miejskie – Vicari, Komunalny, Vescovile czy Grifoni.

  • Kościoły – św. Franciszka z XIII wieku i św. Dominika z XIV wieku.

  • Muzeum Diecezjalne – galeria, w której podziwiać można prace m.in. Filippo Lippiego.

  • Plac miejski (Piazza della Repubblica) – otoczony budynkami nadającymi mu charakterystyczny zakrzywiony kształt.

Kiedy poznacie wszystkie sekrety miasta, a i oferta gastronomiczna zostanie przez Was gruntownie przebadana, polecamy Wam wizyty poza miasto. Czekają tu na Was zarówno atrakcje naturalne (lasy, wzgórza, pagórki, rzeki, doliny) jak i piękne toskańskie miasta i miasteczka, tj. Empoli, Lukka, Piza (sprawdźcie także naszą ofertę „Piza noclegi"), Florencja i wiele innych. Warto również zarezerwować sobie przynajmniej jeden dzień na wypoczynek nad błękitnymi wodami Morza Tyrreńskiego. Jeszcze raz, zapraszamy!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar