Radicondoli - domy i apartamenty wakacyjne

Radicondoli

Radicondoli - domy i apartamenty wakacyjne

Radicondoli to średniowieczne miasto z szeregiem historycznych, wartych obejrzenia budowli. Zachęcamy Państwa do obejrzenia pozostałości murów miejskich, które w dawnych czasach otaczały miasto. Odwiedzcie Państwo kościół Collegiate z jego piękną dzwonnicą. Interesujące budowle to także zamek Castello di Elci i klasztor Convento di San Francesco. Już dziś mogą Państwo zarezerwować obiekt z katalogu "domy i apartamenty Włochy" na rodzinne wakacje.

Popularne domy wakacyjne w Radicondoli

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Radicondoli

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Radicondoli

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Radicondoli

Loading...

Radicondoli - miejsce, w którym czas się zatrzymał

Radicondoli jest gminą w prowincji Siena, położoną ok. 60 km na południowy - zachód od Florencji i ok. 25 km na południowy - zachód od Sieny. Otoczone murami miasto położone jest na wzgórzu, dzięki czemu rozciąga się tu wspaniały widok na Toskanię i jej malownicze krajobrazy. Można tu podziwiać pasące się owce - ich hodowla jest częścią lokalnej gospodarki. W Radicondoli odnajdą Państwo idealny warunki na wypoczynek z dala od hałasu wielkiego miasta, wystarczy tylko zarezerwować nasze domy we Włoszech. W dawnym zamkowym mieście mieszka trochę ponad 900 mieszkańców, którzy żyją tu w harmonii, w otoczeniu gai oliwnych i winnic. Można tu kupić wyborne lokalne wino, oliwę z oliwek, wspaniałe sery oraz wyroby rzemieślnicze. W restauracjach serwowane są typowe dania kuchni toskańskiej. W budynku zabytkowego klasztoru znajduje się szkoła muzyczna, gdzie organizowane są koncerty i przedstawienia teatralne. Każdego roku w sierpniu odbywają się tu festiwale teatralne, muzyczne i taneczne.

Radicondoli

Domy wakacyjne w Radicondoli

Odkryjcie Państwo Radicondoli i całą ofertę "Toskania noclegi". Włochy są belissimo – tak jak domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL. Radicondoli otoczone jest terenami leśnymi. Ceny nie są tu tak wysokie, jak w innych toskańskich miastach. NOVASOL dysponuje wieloma atrakcyjnymi domami wakacyjnymi we Włoszech. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo odpowiedni dla siebie dom wakacyjny, który spełni wszelkie Państwa wymagania. W ofercie NOVASOL znajdują się domy i apartamenty wakacyjne o różnym standardzie i wyposażeniu. Od prosto i funkcjonalnie urządzonych apartamentów wakacyjnych w miastach, poprzez czterogwiazdkowe, niezależne domy wakacyjne aż po nowoczesne wille z basenem i wszelkiego rodzaju udogodnieniami. Radicondoli to absolutnie zachwycające miejsce. Kto raz tu przyjedzie, będzie tu wracał. Planując wakacje we Włoszech, prosimy pamiętać, iż w ofercie NOVASOL znajduje się wiele atrakcyjnych domów i apartamentów wakacyjnych. A co najważniejsze wszystkie nasze kwatery wakacyjne są sprawdzone przez lokalnych pracowników firmy. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia tego wspaniałego miasta!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar