Apartamenty i domy wakacyjne w Pelago

Pelago i okolice

Apartamenty i domy wakacyjne w Pelago

Pelago to jedna z tych miejscowości, w których znajduje się wypoczynek pośród pięknych widoków i z gwarancją sielskiej atmosfery. Miejscowość ta położona jest na jednym z tysięcy toskańskich wzgórz, we wschodniej części regionu i zaledwie 26 kilometrów od słynnej Florencji , w centralnej części Italii (sprawdźcie także naszą ofertą „domy we Włoszech”). Dawniej był to zamek warowny, który z czasem przeistoczył się w wakacyjne miasteczko z przyjemnym klimatem.

Wakacje w Pelago to propozycja dla osób, które szukają czegoś nowego i fascynującego. Piękne krajobrazy otaczające miejscowość, składają sie z gór, wzgórz i pagórków, pomiędzy którymi rozsiane są małe osady, wiejskie rezydencje oraz zamki. Urlop w Pelago to również świetna okazja na wyciszenie się i naładowanie sił witalnych z dala od zgiełku, hałasu i zapachów wielkich miast. Miasteczko świetnie się także sprawdza jako baza wypadowa do najciekawszych miast Toskanii, także można zaryzykować, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli więc, któraś z cech Pelago odpowiada Waszym potrzebom, to mieszkańcy zapraszają Was na, pełne wrażeń i przygód, wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Pelago

Już teraz warto zarezerwować sobie noclegi na w pełni zasłużony odpoczynek. Jeśli dość macie ciasnych hotelowych pokoi i ścisku w hotelowym lobby oraz na basenie, to sprawdźcie naszą oferte wakacyjną. NOVASOL ma dla Was domy i apartamenty w Pelago i okolicy, które są zupełnie czymś innym niż hotelowy najem. To co nas odróżna to fakt, iż nasz produkt „Toskania noclegi” to kwatery, które są:

  • W pełni samodzielnymi jednostkami;

  • Oferują relaks w komfortowych i przyjemnych warunkach

  • kompletnie wyposażone i posiadaja wszelkie niezbędne pomieszczenia, meble i urządzenia;

  • Gwarantują prywatny i indywidualny charakter wypoczynku;

  • udostępnione tylko Wam podczas trwania najmu, bez współdzielenia np. kuchni czy łazienki.

Jeśli więc wyżej wymieniony cechy są dla Was ważne, to z pewnością zainteresuje Was również fakt, iż nasze kwatery wakacyjne w Pelago zawieraja takze dodatkowe udogodnienia, które sprawią Wam jeszcze więcej satysfakcji z urlopu. Moze to być np. basen, rozległy ogród czy panoramiczny widok z okien lub tarasu.

Wakacje w Pelago mogą bytć również wakacjami all inclusive. Jest to możliwe, bowiem część naszych obiektów w cenie najmu ma już wliczone opłąty za sprzątanie końcowe, media oraz pościel. Informacje o tym programie znajdziecie w opisie obiektu. Zapraszamy!

 

Pelago i okolice

Wakacje w Pelago

Rezerwując domy i apartamenty w Pelago, zagwarantujecie sobie moc wrażeń i niezapomnianych chwil. Możliwości spędzania wolnego czasu są tu praktycznie nieograniczone, jednak mamy dla Was kilka propozycji. Otóż wybierająć obiekty z oferty „apartamenty Włochy”, będziecie mogli:

  • Odkryć urok toskańskich miasteczek – charakterystyczne osady na szczytach wzgórz zapraszaja na cofnięcie się do czasów średniowiecza. Zamki, kościoły, pałace i świetnie zachowane domostwa zapierają dech w piersiach swoją architekturą. W miasteczkach znajdziecie również lokalne muze, które opowiadają wiele ciekawych historii.

  • Wypocząć na łonie natury – wystarczy zejeść ze wzgórza miejskiego, aby znaleźć się w otoczeniu naturalnych krajobrazów. Tutejsza okolica jest bardzo pofałdowana, także Wasze mięśnie czeka spory wycisk , jeśli wybierzecie się na pieszą i rowerową wycieczkę. W ootoczeniu Pelago szczegfólnie polecamy Park Natrodowy Casentinesi oraz naturalny rezerwat Lasu Świętego Antoniego.

  • Poznać ciekawe miasta Włoch – Florencja (tu polecamy także nasz produkt „Florencja noclegi”), , Prato, Arezzo, Poppi, Bibbiena i setki innych miast zapraszają na odkrycie ich zabytków oraz atrakcji.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar