Apartamenty i domy w Gambassi Terme

Gambassi Terme, jak sam nazwa wskazuje, to miasto uzdrowiskowe, które atutem są termy, czyli lecznicze i gorące wody podziemne. Miejscowość położona jest praktycznie w samym sercu włoskiej Toskanii, w połowie drogi między wybrzeżem Morza Liguryjskiego i Florencją, na zachodnim wybrzeżu Włoch (chętnym, polecamy zapoznanie się z naszą pełną ofertą pt.„domy we Włoszech”). Gambassi Terme jest malowniczo położona, w otoczeniu winnic, pól uprawnych oraz zielnych wzgórz Toskanii – sama zresztą rozciąga się na jednym z takich wzgórz.

Apartamenty i domy w Gambassi Terme to kwatery wakacyjne dla wszystkich pragnących wypocząć w sielskiej atmosferze i zacisznych warunkach. Tutaj, naładujecie naturalne siły witalne, a także będziecie mogli w pełni rozkoszować się słońcem, czystym powietrzem oraz naturalnymi i zielonymi krajobrazami. Polecamy Wam także skorzystać z oferty miejscowych spa, które mają do zaproponowania więcej niż tylko moc wód termalnych. Gambassi Terme jest również świetnym punktem startowym do wycieczek po Toskanii. Niezależnie od formy podróżowania (rower, auto, pociąg czy własne nogi), w bliższej i dalszej okolicy znajdziecie mnóstwo atrakcji, nadmorskie kurorty oraz słynne miasta regionu. No cóż, nie pozostaje Wam już chyba nic innego niż wybranie Gambassi Terme na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Apartamenty i domy w Gambassi Terme

Popularne domy wakacyjne w Gambassi Terme

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Gambassi Terme

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Gambassi Terme

Loading...

Apartamenty i domy w Gambassi Terme

Niezapomniany urlop pod słońcem Toskanii jest na wyciągnięcie ręki. I Wy możecie sprawdzić co magicznego kryje się w tym regionie, że rocznie odwiedzają go miliony turystów z całego świata. Chętnie w tym pomoże Wam NOVASOL, która ma do zaoferowania noclegi w przystępnych cenach. Nasz produkt to prywatne apartamenty i domy w Gambassi Terme, które są całkowicie niezależnymi i samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi. Dzięki temu, wypoczniecie tu w prywatnej atmosferze, o co trudno np. w hotelu. Kolejnym atutem naszej oferty „Toskania noclegi”, jest fakt, że oddajemy Wam obiekty, które są kompletnie urządzone oraz posiadają własną kuchnię lub aneks kuchenny. Dzięki temu, sami decydujecie czy w danym dniu skorzystać z oferty restauracyjnej czy przygotować posiłek w domu. Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy w Gambassi Terme

Kwatery z basenem w Gambassi Terme

60 kilometrów do pięknych, piaszczystych plaż Morza Tyrreńskiego, może być, dla niektórych, przeszkodą nie do pokonania. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Was apartamenty i domy w Gambassi Terme, które posiadają udogodnienie mogące to w pewien sposób zrekompensować. Są to apartamenty i domy z basenem. Atutami takich obiektów są:

  • Prywatność podczas kąpieli i opalania;

  • Frajda – nie tylko dla najmłodszych Gości;

  • Możliwość skorzystania z akwenu o dowolnej porze dnia;

  • Baseny są wyposażone w tarasy do opalania, a więc jak najbardziej jest tu możliwy relaks  na leżaku.

Informacje o basenie znajdziecie w opisie obiektu. Możecie także skorzystać z naszego filtru, który od razu pokaże Wam domy z akwenem. Jeszcze raz – zapraszamy!

 

Apartamenty i domy w Gambassi Terme

Wakacje w Gambassi Terme

Urlop w Gambassi Terme pełen będzie przyjemnych chwil. Już chociażby spacer po starówce i jej wąskich uliczkach, będzie świetną przygodą i możliwością poczucia się jak w czasach średniowiecza i renesansu. Koniecznie też zapoznajcie się ofertą gastronomiczną, która, jak w całym kraju, zachwyci Wasze podniebienia. Rezerwacja obiektu z oferty „apartamenty Włochy” to także okazja na wędrówki lub rowerowe wojaże po wzgórzach Toskanii, pomiędzy którymi poukrywane są winnice, gaje oliwne, małe wioski oraz lasy. Z kolei, jeśli nie straszna Wam godzinna jazda autem, otworem przed Wami staną słynne miasta Toskanii, jak Florencja, Empoli, Lukka czy Piza (polecamy Wam także ofertę „Piza noclegi”).

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar