Pratovecchio - domy i apartamenty wakacyjne

Pratovecchio

Pratovecchio - domy i apartamenty wakacyjne

Pratovecchio to niewielka miejscowość położona we wschodniej części włoskiej Toskanii, tuż przy granicy z regionem Emilia-Romagna, w środkowych Włoszech (w których znajdziecie naszą obszerną ofertę "domy we Włoszech") oraz ok. 50 kilometrów na wschód od Florencji. Jest to charakterystyczna toskańska miejscowość, na którą składaja się: piękna, średniowieczna zabudowa oraz okolica pełna zielonych wzgórz i rolniczych posiadłości.

Wakacje w Pratovecchio to propozycja dla osób szukajacych nowych i ciekawych miejsc na wypoczynek z dala od zgiełku i hałasu wielkich ośrodków miejskich. Tutejszy, sielski klimat idealnie nadaje się na relaks na świeżym powietrzu oraz w zacisznej atmosferze. Poza tym, położenie miejscowości sprawia, że urlop w Pratovecchio to możliwość organizowania wycieczek do najpiękniejszych miast dwóch regionów oraz na łono natury. Swoje miejsce znadją tu również amatorzy aktywnego wypoczynku i uprawiania sportów, smakosze oraz fani włoskiego wina w różnych odmianach. Podsumowując – domy i apartamenty w Pratovecchio to idealne zakwaterowanie na, pełne wrażeń, wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Pratovecchio

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Pratovecchio

Loading...

Dom z basenem w Pratovecchio

Wyobraźcie sobie taką scenkę: Słońce grzeje, a wy w tym czasie zaznajecie przyjemnego orzeźwienia w prywatnym akwenie. To moze stać się rzeczywistością – wystarczy tylko zarezerwować nasz produkt „Toskania noclegi”. Podczas wyboru obiektu zaznaczcie basen jako wymagane udogodnienie, a ukażą Wam się tylko obiekty wyposażone w akwen. W opisie obiektu znajdziecie informację, czy basen jest tylko do Waszego użytku, czy też jest współdzielony z kilkoma apartamentami w tym samym budynku. Jendak nie martwcie się – zarówno w, jak i przy basenie miejsca dla nikogo nie zabraknie.

 

Pratovecchio

Domy i apartamenty w Pratovecchio

Oczywiście, posiadamy również i inne obiekty wakacyjne w Pratovecchio i okolicy. Warto tu zaznaczyć, że wszystkie nasze wakacyjne kwatery spełniają następujące kryteria:

  1. Są w pełni samodzielne

  2. Są kompletnie wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty oraz meble

  3. Gwarantują prywatny charakter wypoczynku.

Oprócz tego, domy i apartamenty w Pratovecchio są wyposażone w dodatkowe udogodnienia, które znacząco podnoszą komfort wypoczynku. Dodatkową zachętą niech będzie fakt, że spora część naszych kwater jest objęta opcją all inclusive. W jej ramach, w cenie najmu są już opłaty za media, sprzątanie końcowe oraz pościel.

 

Pratovecchio

Wakacje z psem w Pratovecchio

Koniec z zostawianiem domowych zwierzaków w kraju. Z NOVASOL możecie razem spedzić niezapomniane wakacje. Używając filtru „domy przyjazne zwierzętom” lub po prostu wpisując liczbę towarzyszących Wam zwierząt – ukażą się Wam wszystkie kwatery akceptujące zwierzaki. Pamiętajcie, że nasza oferta to nie tylko wspólne wakacje z psem. Mile widziane są tu również koty, a nawet konie – tak, mamy kilka obiektów, które posiadają specjalne wybiegi dla tych zwierząt! Zapraszamy!

 

Pratovecchio

Wakacje w Pratovecchio

Wystarczy zaożyć plecak i przekroczyć próg domu wakacyjnego, aby co dzień przeżywać pełne wrażeń przygody. Wybierzcie nasz produkt „apartamenty Włochy” i poznajcie miejscowość Pratovecchio oraz jej okolicę. Spacerując uliczkami miasteczka i wzgórzami regionu, bpoznacie ciekawe miejsca, zabytki oraz lokalne zwyczaj, tradycje i specjały. Można śmiało powiedzieć, że tutaj każde miasteczko ma do zaoferowania piękne widoki oraz miejsca, które na długo pozostaną w pamięci.

Amatorzy naturalnych krajobrazów nie będą także musieli długo szukać. Cały obszar Toskanii pokryty jest wzgórzami oraz górami należącymi do masywu Apenin. W okolicy Pratovecchio znajduje się także Park Narodowy Casentinesi, w którym podziwiać można liczne gatunki flory i fauny.

Wakacje w Pratovecchio to również okazja na poznanie znanych miast Toskanii, takich jak Empoli, Florencja czy Arezzo (sprawdźcie takze naszą ofertę „noclegi Arezzo"), regionu Emilia-Romania, a także małego kraju wewnątrz Włoch – San Marino.

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar