Wakacje w Tavarnelle Val di Pesa

Tavarnelle Val di Pesa w prowincji Florencja to miasto z dobrymi możliwościami zakupowymi i wieloma budowlami w stylu wiejskim. Nazwa miasta nadawana jest wielu restauracjom i tawernom, położonym między Sieną, Florencją i Rzymem. NOVASOL oferuje Państwu szereg wspaniałych domów wakacyjnych w Toskanii. Również w pięknym Tavarnelle Val di Pesa znajdą Państwo apartamenty wakacyjne z charakterem. Mogą Państwo np. zarezerwować dworek wiejski z widokiem panoramicznym na region lub apartament wakacyjny w kompletnie odnowionej stajni. Dowiadujcie się Państwo o nasze oferty i już dziś zarezerwujcie wymarzony dom wakacyjny. Prosto i szybko. Tavarnelle Val di Pesa to świetna baza wypadowa na organizowane przez Państwa wycieczki. Warte odwiedzenia jest m.in czarujące średniowieczne miasto San Gimignano z jego sławnymi wieżami. Oczywiście także Florencja i Siena są warte odwiedzenia - dlatego też sprawdźcie co przygotowaliśmy dla Was w wyjątkowej ofercie "noclegi Włochy"!

Tavarnelle

Popularne domy wakacyjne w Tavarnelle Val Di Pesa

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Tavarnelle Val Di Pesa

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Tavarnelle Val Di Pesa

Loading...

Atrakcje okolic Tavarnelle Val di Pesa

Główną atrakcją regionu jest pochodzący z okresu późnego średniowiecza klasztor Badia di Passignano, do którego warto się wybrać w niedzielę i zobaczyć podczas spędzania wakacji w obiekcie z oferty "Toskania noclegi". Początki opactwa sięgają IX w., kiedy to w kaplicy św. Miachała Archanioła powstało małe zgromadzenie zakonne. Wspólnota ta w połowie XI w. przyjęła reformy benedyktyńskie. Na terenie opactwa znajduje się grób Jana Gwalberta, ogłoszonego w 1193 r. świętym. Do jego szczątek przybywali w tamtejszych czasach lichniy schorowani pielgrzymi, z nadzieją na cudowne uzdrowienie. Z murów klasztoru rozciągają się wspaniałe widoki na okoliczne winnice, w których powstają wyborne, warte degustacji wina. Inne, atrakcyjne miejsca to:

  • Gotycki kościół Madonna della Neve i jego freski pochodzące z już z XIV wieku

  • Sanktuarium Santa Maria delle Grazie a Pietracupa

  • Gotycki kościół Santa Lucia al Borghetto, stanowiący część klasztoru Franciszkanów

  • Pochodzący z XV wieku kościóą Santa Maria del Carmine al Morrocco

  • Romański kościół z 990 roku

  • Most nad rzeką Pesa

Tavarnelle

Domy wakacyjne w Tavarnelle Val di Pesa

Tavarnelle Val di Pesa to idealne miejsce na wakacje, tak w gronie rodziny, jak i przyjaciół. Zarezerwujcie Państwo jeden ze wspaniałych domów wakacyjnych NOVASOL w tym cudownym regionie Włoch. W NOVASOL każdy znajdzie idealny dla siebie dom wakacyjny. W naszej ofercie są domy i apartamenty wakacyjne o różnym standardzie i wyposażeniu. Każdy dom i apartament wakacyjny urządzony został zgodnie z gustem i możliwościami indywidualnych właścicieli, co sprawia, iż każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny, a pobyt jest niezapomnianym przeżyciem. Dysponujemy atrakcyjnym zakwaterowaniem w Tavarnelle Val di Pesa w prowincji Florencja. Zapraszamy Państwa na wakacje we Włoszech!

Badać

Kierunki

Kraje

Regiony

Obszar